Zadbaj o siebie z ManiPedi!

Partnerem XXII Gali Finałowej Totolotek Biznes Ligi będzie ManiPedi, który przygotował dla naszych gości kilka niespodzianek. Pierwszą z nich znajdziecie już na naszym FB. Zapraszamy serdecznie do wspólnej zabawy, w której do wygrania jest pedicure SPA z odżywką i masażem tajskim dla dwojga.

 

Kilka słów o naszym partnerze...

Manipedi – nazwa salonu, z pozoru bardzo oczywista, zrozumiała jest w wielu językach świata. Za tą nazwą kryje się również przekaz: Kimkolwiek jesteś, mieszkańcem Krakowa, przybyszem z różnych zakątków Polski czy spoza granic kraju, odbierzesz ten komunikat jednakowo: zadbamy o Ciebie! 

Manipedi to przyjazne, komfortowe i dyspozycyjne miejsce, zapewniając klientom szeroki wachlarz usług - od ekspresowego manicure'u, po rytuały Pedicure Spa, masaże , depilacja czy bardziej specjalistyczne zabiegi służące poprawie kondycji twarzy lub ciała oraz zabiegi medycyny estetycznej. Każdy z klientów może liczyć na indywidualne podejście i fachową pomoc w doborze najodpowiedniejszego dla siebie zabiegu. Nowoczesne i eleganckie wnętrza gabinetów stwarzają poczucie relaksu i odprężenia. 

Codzienny pęd spowodował konieczność znalezienia chwili wolnego nawet na drobne przyjemności. I tak, zanim wybierzemy się do kosmetyczki, musimy dokonać co najmniej dwóch czynności: po pierwsze wygospodarować czas, po drugie dopasować godziny wizyt na kolejne zabiegi. Studio Manipedi wychodzi Państwu na przeciw i oferuje tzw. zabiegi łączone. W ciągu zaledwie półtorej godziny jesteśmy w stanie wykonać manicure z malowaniem, pedicure z malowaniem oraz henne z regulacją lub inne zabiegi w ramach zapotzebowania.. 

W miarę pojawiania się coraz to nowszych trendów - a co za tym idzie - zmieniających się potrzeb klienta - staramy się regularnie poszerzać zakres naszych usług, w taki sposób by Manipedi wciąż pozostał nazwą kojarzącą się z nowoczesnością i profesjonalizmem. 

Manipedi to nie tylko trzy salony w Krakowie (znajdujące się w Galerii Krakowskiej i na Kazimierzu), ale również w Poznaniu (w Centrum Handlowym Poznań City Center),Wrocławiu (w Galerii Dominikańskiej) oraz w Szczecinie (w Galerii Kaskada).

W każdym z tych miejsc usługi świadczone są na najwyższym poziomie a wykwalifikowany zespół dba by zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów.

 

Więcej informacji o ManiPedi znajdziecie na www.manipedi.pl

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie
Extraklasa
Zobacz więcej
II Liga C
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
III Liga A
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę