Zakończyć rundę bez porażki!

Sii – Fluvius

Bardzo bolesnej lekcji udzieliło w poprzedni wtorek Sii Miquido, które pokonało niebieskich aż 8:0. Doświadczona ekipa pozostaje więc na ostatniej dziesiątej lokacie, z zaledwie jednym zdobytym „oczkiem”. Pozycję wyżej zadomowił się Fluvius. Ekipa Marcina Miarki po triumfie nad Abanana Advertising i remisie z Shell przegrała dwie potyczki z BWI Group i PRESCIENT. Mimo wszystko jest dziś minimalnym faworytem, jednak w boju tym wszystko wydarzyć się może.

NASZ TYP: X2

PRESCIENT – BWI Group

Zgodnie z planem wyglądają ostatnie tygodnie PRESCIENT. Team Dominika Paula pewnie pokonał znajdujące się w dolnych rejonach stawki Sii i Fluvius, ulegając przy tym walczącym o medale Rafisowi i Welcome Aiport Services. Dziś kolejne trudne zadanie, bowiem rywalem liderujące BWI Group. „Niebiescy” podzielili się ostatnio zdobyczą z Welcome Aiport Services, pozostając jedyną niepokonaną ekipą w stawce. Naszym zdaniem stan ten utrzyma się również po dziś.

NASZ TYP: 2

Abanana Advertising – Rafis

Zaledwie trzy punkty wywalczone w pięciu ostatnich spotkaniach sprawiły, że Abanana Advertising na dobre zadomowiła się w dolnych rejonach klasyfikacji. Na zgoła odmiennym biegunie tabeli znajduję się rozpędzony Rafis. Letni debiutant legitymuję się serią czterech kolejnych triumfów, która pozwoliła awansować na najniższy stopień podium i cierpliwie wyczekiwać potknięcia BWI Group i Welcome Aiport Services. W sytuacji tej każdy inny wynik jak wygrana drużyny Rafała Ziętka będzie ogromnym zaskoczeniem!

NASZ  TYP: 2

Shell – Welcome Aiport Services

Z pewnością nie tak ostatnie tygodnie wyobrażało sobie marzące o powrocie do II Ligi Welcome Aiport Services. Najpierw doświadczona ekipa uległa ORLEN OIL, a potem zremisowała z BWI Group, spadając tym samym na drugą lokatę. Po trzech meczach bez porażki pogromcę w poprzedni wtorek znalazło Shell. „Żółto-Czerwoni” nie mieli większych szans przeciwko Rafisowi, jednak pomimo przegranej pozostają na wysokim piątym miejscu. Mimo tego uważamy, że to wyżej notowany zespół powiększy swój punktowy dorobek!

NASZ TYP: 2

Miquido – ORLEN OIL

Po trzech porażkach na zwycięską ścieżkę powróciło Miquido, które rozbiło zamykające stawkę Sii. Teraz graczy w czarnych koszulkach czeka dużo trudniejsze zadanie, bowiem po drugiej stronie barykady staję będące tuż za podium ORLEN OIL. Team Gruszczyńskiego legitymuje się serią dwóch wygranych, a kompletna zdobycz z Welcome Aiport Services sprawia, że to właśnie w nim upatrujemy faworyta!

NASZ TYP: 2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie