Zakończyć z podniesionym czołem!

CB Aluminium – Sparta

Po porażce z MPEC dwa zwycięstwa odniosło CB Aluminium. Szczególnie cieszy triumf nad Kliniką Vesuna, które potwierdziło, że srebrne medale dla „Błękitnych” nie są dziełem przypadku. Dobrą passę w poprzedni wtorek przerwała Sparta. Zespół Rafała Kędziora uległ Luxoftowi, jednak mimo tego jest pewny pozostania na trzecim szczeblu rozgrywkowym. W naszym odczuciu „Czerwonym” obronić piąte miejsce będzie niesłychanie trudno, a każde powiększenie dorobku należy rozpatrywać w kategorii sporej niespodzianki.

NASZ TYP: 1

CMI – Colorex

Potyczka zespołów, które są już pewne spadku do III Ligi. Dwie doświadczone ekipy w premierowej batalii stworzyły ciekawe bramkostrzelne widowisko, zakończone rezultatem 11:4 dla CMI. Drużyna Piotra Kwilosza pokonała ostatnio INTERIĘ.PL, nie tracąc przy tym nawet gola. Tych ogrom traci Colorex, a porażki 13:6 z Jarwexem i 11:2 z CB Aluminium sprawiają, że Patryk Mucha i spółka będą mieć problem z powiększeniem swego doroboku.

NASZ TYP: 1X

MPEC – Klinika Vesuna

Spotkanie dwóch doświadczonych i silnych drużyn, które zagrają dziś jednak już o przysłowiową „pietruszkę”. Pewny mistrzostwa jest MPEC, brąz na gali odbierze zaś Klinika Vesuna. W premierowym boju górą okazał się zespół Patryka Tomczuka, triumfując 4:3. Wydaję się więc, że ekipa Rafała Kozieła zrobi wszystko, by zrewanżować się świeżo upieczonemu triumfatorowi.

NASZ TYP: X

Luxoft – INTERIA.PL

Starcie sąsiadów z dolnej połowy klasyfikacji, którzy są już pewni utrzymania na trzecim szczeblu rozgrywkowym. Stawką tej batalii wydaję się być szansa na minięcie „rzutem na taśmę” piątej Sparty. Minimalnie bliżej tego wydaję się być Luxoft, który po remisie z faworyzowanym MPEC pokonał wspominaną wyżej Spartę. Dotkliwą porażkę 0:4 z CMI poniosła zaś INTERIA.PL. „Redaktorzy” nie mogą powrócić do dyspozycji z wcześniejszych rozgrywek i czekają już cierpliwie na lepsze, zimowe czasy.

NASZ TYP: 1X

Jarwex – Revo Drink Team

Po dwóch dobrych występach porażki z INTERIĄ.PL i MPEC ponioso Revo Drink Team. Dziś doświadczona ekipa powalczy o opuszczenie dziesiątego miejsca kosztem Colorexu. Nie będzie to jednak proste, bowiem rywalem słynący z ofensywnej gry Jarwex. „Seledynowi” zakończą zmagania na czwartym miejscu, co wydaję się być lekkim rozczarowaniem. W premierowym boju to Jarwex triumfował 6:3. Stawiamy na powtórkę takiego rozstrzygnięcia!

NASZ TYP: 1X

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie
Extraklasa
Zobacz więcej
II Liga C
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
III Liga A
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę