Zapewnić sobie awans!

Sappi – SolarWinds

Remis w bezpośrednich starciach z iCarem II, ale dużo lepszy bilans bramek sprawia, że Paweł Rajca i spółka mają jeszcze matematyczne szanse na utrzymanie się w II lidze. Jest zatem o co grać w dzisiejszym meczu z Sappi. Zdecydowanym faworytem są ,,Niebiescy’’, ale którzy walczą o strefę medalową, a nawet o miejsce premiowane awansem do pierwszej ligi.

NASZ TYP: 1

Dedax – iCar II

Porażka z Euroclear nieco skomplikowała sytuację Dedaxu, który do lidera traci trzy punkty. Być może ubiegłotygodniowa przegrana będzie bardzo kosztowna. ,,Pomarańczowi’’ będą chcieli wrócić na zwycięską ścieżkę i odprawić z kwitkiem walczący o utrzymanie iCar II. ,,Taksówkarze’’ wygrali ostatnio z morele.net (6:2) i zrobili krok w stronę utrzymania w drugiej lidze.

NASZ TYP: 1

FREE NOW – ANSWEAR.COM

Lider będzie musiał uważać na ofensywnie usposobiony ANSWEAR.COM, który ma w swoich szeregach kilku bramkostrzelnych zawodników. ,,Czarni’’ włączyli się do walki nawet o pierwszą ligę, a to oznacza, że team Kamila Beniowskiego czeka ciężka przeprawa. ,,Taksówkarze’’ liczą na wygraną i zapewnienie sobie awansu na kolejkę przed końcem.

NASZ TYP: 1

Infosys Consulting – morele.net

Infosys Consulting tydzień temu wygrał arcyważny mecz z SolarWinds (3:2). Teraz beniaminek będzie chciał zgarnąć kolejny komplet punktów, tym razem w meczu z morele.net. ,,Biało-czerwoni’’ zamykają ligową tabelę, wyraźnie odstając od reszty stawki. Zobaczymy, czy Paweł Tryka i spółka będą w stanie potwierdzić na boisku dziesięciopunktową przewagę, jaka dzieli oba te teamy w tabeli.

NASZ TYP: 1

Euroclear – Ortotop Centrum Medyczne

Euroclear pokonał tydzień temu Dedax (7:3) i ta wygrana dodała ,,Czarnym’’ skrzydeł. Dzięki niej awansowali na trzecie miejsce w ligowej tabeli i mają bardzo dobrą pozycję w walce o podium, co na pewno byłoby sporym sukcesem dla zespołu Dominika Makowca. Przed nimi starci z Ortotopem, który ma już zapewnione utrzymanie i najbliższy mecz może potraktować towarzysko. Czy ,,Biali’’ będą w stanie pokrzyżować medalowe plany najbliższego przeciwnika?

NASZ TYP: 1

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie
Extraklasa
Zobacz więcej
II Liga C
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
III Liga A
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę