Zatrzeć złe wrażenie

TechnipFMC – 4F

Czarne chmury zbierają się nad 4F. Doświadczona drużyna zgromadziła do tej pory zaledwie cztery punkty i zdecydowanie zamyka tabelę I Ligi B. Co gorsze, team Tomasza Wątora przegrał cztery ostatnie spotkania, a porażka 1:11 z Alexmannem nie może budzić zbytniego optymizmu. Dużo lepiej radzi sobie TechnipFMC. Dawid Rybczyński i spółka ulegli co prawda MPO Kraków, jednak zajmują piątą lokatę i w dobrych nastrojach przystępują do walki o utrzymanie. Jeśli „Fioletowi” odniosą dziś ważny triumf, zapewnią sobie spory margines błędu na kolejne tygodnie walki o drugi szczebel rozgrywkowy.

NASZ TYP: 1

MPO Kraków – Dragon

Potyczka zespołów, które bardzo dobrze radzą sobie w ostatnich tygodniach. MPO Kraków pomimo tego, że zajmuje dopiero dziewiąte miejsce pokonał liderujące Tomasza 20 Resto Bar i TechnipFMC, zgłaszając tym samym swój poważny akces do walki o utrzymanie. Cztery kolejne triumfy pozwoliły zaś „wskoczyć” na podium Dragonowi. Team Macieja Marony imponuje skutecznością, co w parze tej może okazać się kluczowe. W pierwszym meczu „Granatowi” wygrali 8:2. Teraz spodziewamy się, że rezultat oscylować będzie w granicach remisu.

NASZ TYP: X

Treko-Laser – Alexmann

Po dwóch porażkach przełamanie w poprzedni czwartek wywalczył Treko-Laser, nie dając większych szans Nokii. Tym samym „Bordowi” pozostają na podium, którego z pewnością nie zamierzają opuszczać do końcowego gwizdka letnich zmagań. Sztukę tą spróbuje utrudnić doświadczony Alexmann. Team Macieja Preczingera rozbił ostatnio 4F, jednak pomimo tego pozostaje w strefie spadkowej. Mimo okazałej wygranej uważamy, że to ekipa Kamil Rzepisko i spółka opuszczą obiekt przy ulicy Dekerta z pełną zdobyczą.

NASZ TYP: 1

Ulma – Epam

Sporo emocji przyniosło pierwsze bezpośrednie spotkanie obu ekip, w którym 4:3 triumfował Epam. Team ten jest ogromnym zaskoczeniem trwających rozgrywek. Porażka 3:6 z Dragonem spowodowała jednak, że „Czarno-Seledynowi” spadli z podium i dziś spróbują zatrzymać Ulmę. Łukasz Zatoń i spółka nieoczekiwanie pokonali Tomasza 20 Resto Bar, dzięki czemu zbliżyli się do bezpiecznych lokat. Szykuję się więc kapitalne widowisko, w którym nie podejmujemy się wskazania faworyta.

NASZ TYP: X

Nokia – Tomasza 20 Resto Bar

Sporo do udowodnienia mają po zeszłotygodniowych spotkaniach oba zespoły. Nokia uległa Treko-Laser i tym samym niebezpiecznie zbliżyła się do strefy spadkowej. Porażkę z Ulmą odnotowało zaś Tomasza 20 Resto Bar. Beniaminek wciąż jednak prowadzi w klasyfikacji I Ligi B, jednak jeśli bez większych nerwów chce sięgnąć po złote medale, nie może pozwalać sobie już na większe błędy.

NASZ TYP: 2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie