Zatrzymają lidera?

JSF Silikon – TRADEBOX.pl

W pierwszej rundzie górą był TRADEBOX.pl. Lider pokonał JSF Silikon (5:1) i jeśli ,,Czerwoni’’ myślą jeszcze poważnie o zdobyciu choćby brązowego medalu, muszą dzisiaj wznieść się na wyżyny swoich możliwości i w starciu z zespołem Piotrka Waśkiewicza zgarnąć komplet punktów. Czy im się to uda? Będą musieli znaleźć sposób na najszczelniejszą defensywę w III lidze A, która do tej pory straciła tylko dwadzieścia sześć goli.

NASZ TYP: 1

Gravier - Polwar

Polwar w poprzedniej kolejce dość nieoczekiwanie pokonał jednego z kandydatów do mistrzostwa. Czy pójdzie za ciosem i wygra swój dopiero trzeci mecz w bieżącej kampanii? Przeciwnikiem będzie Gravier, który do tej pory zgromadził o dziesięć punktów więcej od ,,Biało-czerwonych’’, w tym trzy punkty w starciu tych firm kilka miesięcy temu, które zakończyło się wygraną Gravieru (8:2).

NASZ TYP: 2

zooplus.pl – REN-BET

Po trzynastu meczach tabelę zamyka REN-BET i nie zanosi się na to, aby ten stan rzeczy uległ zmianie po dzisiejszym starciu z zoooplus.pl. Zdecydowanym faworytem tej pary jest wicelider, który jeszcze liczy na to, że w końcówce uda się prześcignąć lidera i to ,,Biało-zieloni’’ na najbliższej Gali Finałowej odbierać będą złote medale i puchar za pierwsze miejsce. Aby tak się stało, takie spotkania, jak to dzisiejsze z ,,Budowlanymi’’ trzeba wygrać i to zdecydowanie.

NASZ TYP: 1

ES-System - Amway

Remisem zakończyło się pierwsze spotkanie tych firm (1:1), co można uznać raczej za niespodziankę. Teraz ES-System dołoży wszelkich starań, aby drugi raz z Amway’em się nie potknąć i tym razem zgarnąć komplet punktów, który utrzyma team Piotra Chojki w walce o ligowe podium. Strata do trzeciego miejsca co prawda jest spora, bo wynosi sześć punktów, ale dopóki piłka w grze, wszystko jest możliwe.

NASZ TYP: 1

CREADIS – GS Aleco

Zaległości ligowe późnym wieczorem na boisku ComComZone odrabiać będą CREADIS i GS Aleco. W tabeli przedziela ich tylko jeden zespół, ale różnica punktowa jest dość spora. O dziewięć oczek więcej do tej pory uzbierał CREADIS, który będzie chciał po raz drugi w tym sezonie udowodnić debiutantowi, kto tutaj jest lepszy. GS Aleco bardzo chętnie zrewanżuje się za ostatnią porażkę (2:3). Zobaczymy, którzy zawodnicy będą mieli więcej powodów do radości po końcowym gwizdku arbitra.

NASZ TYP: 1

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie
Extraklasa
Zobacz więcej
II Liga C
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
III Liga A
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę