Zażarta walka o utrzymanie

Capita – ZdrowePudełkowe.pl

Korzystne rezultaty z ostatnich tygodni spowodowały, że ZdrowePudełkowe.pl ma w końcówce sezonu ogromny margines błędu. Beniaminek nad drugim Codewise ma pięć punktów przewagi i aby pokusić się o złoto musi skrupulatnie dokładać kolejne zdobycze. Przeciwstawić się faworytowi spróbuję Capita. Team Adama Bielskiego ma patent na wyżej notowane drużyny, o czym boleśnie przekonał się DIAMOND. Jeśli „Biało-Niebiescy” powtórzą swoją konsekwencję, mogą walczyć o korzystny wynik do końcowego gwizdka.

NASZ TYP: X2

DIAMOND – Sterling Outsourcing

Po wygranej z ZasadaAuto.pl wiara w utrzymanie na trzecim szczeblu rozgrywkowym powróciła w szeregi Sterling Outsourcing. „Zieloni” do bezpiecznej lokaty tracą zaledwie „oczko”, co spróbują zniwelować przeciwko DIAMOND. Gracze w białych koszulkach po remisie z Accenture ulegli ZdrowePudełkowe.pl i Capicie, utrudniając sobie do maksimum walkę o mistrzostwo. Wszystko to sprawia, że doświadczona ekipa nie może pozwolić sobie na najmniejszy błąd!

NASZ TYP: 1

Codewise – APLA

Po wczorajszej wygranej nad ZasadąAuto.pl nadzieję na utrzymanie zachowała APLA. Zespół Marcina Porady przerwał niechlubną serię porażek i do bezpiecznego siódmego miejsca traci pięć punktów. O zniwelowanie tych strat będzie jednak niesłychanie trudno, gdyż po drugiej stronie barykady staję drugie Codewise. Ekipa Andrzeja Kozubowskiego po porażce ze ZdrowePudełkowe.pl pokonała Capitę i zaledwie zremisowała z Accenture. Pomimo tego w naszym odczuciu jest dziś bliższa zgarnięcia pełnej puli.

NASZ TYP: 1

Accenture – Nidec

Ostatniego słowa w walce o medale nie powiedziało Accenture. Zespół Rodrigo Floresa w pięciu meczach zdobył jedenaście punktów i „wskoczył” na czwartą lokatę. Aby zachować szansę na podium należy pokonać Nidec. Ekipa Jakuba Plucińskiego nie przegrała od 27 czerwca, a ostatnie triumfy „do zera” z APLĄ i ZasadąAuto.pl dają nadzieję na sprawienie kolejnej miłej niespodzianki.

NASZ TYP: 1X

HSBC – ZasadaAuto.pl

Zaledwie trzy punkty zdobyte w czterech spotkaniach spowodowały, że HSBC znalazło się niebezpiecznie blisko strefy spadkowej. Doświadczona drużyna nad ósmym Sterling Outsourcing ma zaledwie „oczko” przewagi i dziś koniecznie musi zapunktować. Szansa na to wyborna, gdyż po drugiej stronie barykady zamykająca stawkę ZasadaAuto.pl. Zawodnicy w czarnych strojach ulegli wczoraj APLI, spadając na dziesiąte miejsce. Jeśli team Pawła Wójcika przegra również i dziś, przybliży się do gry na czwartym szczeblu rozgrywkowym.

NASZ TYP: 1X

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie