Zbliżyć się do utrzymania

Codewise – Capita

Pięć zwycięstw w sześciu ostatnich spotkaniach pozwoliło Capicie na dobre oddalić się od strefy spadkowej. Przewaga walczącej o mistrzowski tytuł czołówki wydaję się być już jednak ogromna, a szanse na wywalczenie medali minimalne. Te spadną wręcz do zera, jeśli team Adama Bielskiego nie pokona dziś Codewise. Andrzej Kozubowski i spółka w bardzo ważnej potyczce ulegli ZdrowePudełkowe.pl i tym razem spróbują udowodnić, że pomimo tego wciąż interesuje ich mistrzowski tytuł!

NASZ TYP: 1X

Sterling Outsourcing – ZasadaAuto.pl

Bardzo ważne spotkanie w kwestii walki o utrzymanie. Obecnie oba zespoły znajdują się w strefie spadkowej, ze sporą dość stratą do siódmego HSBC. Tylko wygrana pozwoli przybliżyć się do uciekających „Biało-Czerwonych” na odległość jednego „oczka”. Kto jest bliższy tego celu? Minimalnie lepiej prezentuję się Sterling Outsourcing. Remis z APLĄ, czy wygrana nad Accenture przeważa nad serią siedmiu kolejnych porażek ZasadaAuto.pl. W premierowym boju padł jednak remis. Mimo tego uważamy, że to gracze w zielonych koszulkach są bliżsi bezcennego triumfu.

NASZ TYP: 1X

APLA – Nidec

Bardzo dobrze pierwszy mecz pomiędzy obiema drużynami wspomina Nidec. Team Jakuba Plucińskiego pewnie pokonał APLĘ, zdobywając tym samym swje pierwsze punkty. Wygrana ta rozpoczęła marsz w górę klasyfikacji, który pozwolił „Zielonym” zbudować dość sporą przewagę nad strefą spadkową. Takiego komfortu nie ma ekipa Marcina Porady. Doświadczona drużyna zdobyła do tej pory zaledwie cztery „oczka” i jeśli natychmiast nie zacznie skrupulatnie powiększać swojego dorobku zimą zagra w III Lidze.

NASZ TYP: 2

DIAMOND – ZdrowePudełkowe.pl

Terminarz nie rozpieszcza ZdrowePudełkowe.pl. Beniaminek tydzień temu wygrał bardzo ważny bój z Codewise, a teraz czeka go kolejny arcytrudny egzamin. Po drugiej stronie barykady staję bowiem wicelider – DIAMOND. Gracze w białych koszulkach nie mogą dobrze wspominać poprzedniej kolejki, gdyż nieoczekiwanie zaledwie zremisowali z Accenture. W premierowym boju to zespół Bartosza Kwiatkowskiego triumfował 5:0. Teraz spodziewamy się wyrównanego widowiska i ogromnych emocji aż do końcowego gwizdka!

NASZ TYP: X

Accenture – HSBC

Bardzo dobre wyniki w ostatnich tygodniach osiąga Accenture. Doświadczona drużyna najpierw pokonała ZasadaAuto.pl i Capitę, a potem zremisowała z walczącym o najwyższe cele DIAMOND. Rezultaty te pozwoliły nie tylko na dobre oddalić się od strefy spadkowej, ale i „wskoczyć” na wysokie czwarte miejsce. Po dwóch przegranych strzelecki festiwal przeciwko APLI urządziło sobie HSBC. Zespół Marcina Kozery znajduję się na ostatnim bezpiecznym siódmym miejscu, które jeśli chce utrzymać, musi za wszelką cenę szukać kolejnych zdobyczy.

NASZ TYP: 1X

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie