Żelazna defensywa znów zaowocuje?

Dassault Systemes – Luxoft

Spotkanie dwóch drużyn, które do tej pory zdobyły po trzy punkty. Dassault Systemes w najlepszy możliwy sposób powetował sobie porażkę z BWI Group, pokonując w poprzedni wtorek SOPEM. Po triumfie nad SOPEM pogromcę znalazł Luxoft, który uległ Rafisowi. Kto dziś zamelduję się w ścisłej czołówce klasyfikacji? Minimalnym faworytem wydaję się drużyna Piotra Krzyszkowskiego, jednak doświadczonego przeciwnika stać na „wyszarpanie” bezcennej zdobyczy.

NASZ TYP: 1X

Vicenti – Axel Springer II

Po awansie na trzeci szczebel rozgrywkowy do dobrej dyspozycji nawiązać nie może Vicenti. Zawodnicy w niebieskich koszulkach przegrali zarówno z Capgemini, jak i BWI Group i z mizernym bilansem bramkowym – 2:9 zamykają tabelę II Ligi B. Minimalnie lepiej jako beniaminek radzi sobie Axel Springer II. „Redaktorzy” czekają co prawda wciąż na premierowy triumf, jednak remis z Valeo i minimalna porażka z UBEREM pozwala wierzyć, że Łukasz Radzimowski i spółka opuszczą balon przy ulicy Dekerta z pełną pulą.

NASZ TYP: X2

BWI Group – SOPEM

Zmagania dwóch zespołów ze zgoła odmiennych biegunów ligowej klasyfikacji. Na jej czele bez straconego gola znajduję się BWI Group. Doświadczona drużyna wygrała oba spotkania, potwierdzając, że znów walczyć będzie o najwyższe cele. Marzenia te musi chwilowo przełożyć na później SOPEM. Beniaminek w dwóch potyczkach nie zdobył nawet punktu i jeśli marzy o spokojnym utrzymaniu, musi natychmiast punktować!

NASZ TYP: 1

UBER – Capgemini

Jak burza przez ligowe rozgrywki mknie UBER. Doświadczona drużyna pokazała miejsce w szeregu dwóm beniaminkom – Rafisowi i Axel Springer II, dzięki czemu rozsiadła się wygodnie na upragnionym podium. Po sąsiedzku, znajduję się tam Capgemini. Zespół Szymona Stachury wywalczył komplet punktów z Vicenti i Valeo, co zapowiada ogromne emocje aż do końcowego gwizdka!

NASZ TYP: X

Valeo – Rafis

Ze zmiennym szczęściem radzi sobie do tej pory Rafis. Typowany przez wielu do walki o najwyższe cele beniaminek po porażce z UBEREM pokonał minimalnie Luxoft i ruszył tym samym w pościg za uciekającą czołówką. W strefie spadkowej znajduję się zaś Valeo. Zawodnicy ubrani w czerwono-czarną szachownice czekają jeszcze na premierowy triumf, a zdecydowana przegrana 3:8 z Capgemini sprawia, że team Karola Paschka nie może być stawiany dziś w roli faworyta.

NASZ TYP: X2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie
III Liga B
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę