Zniwelować straty

HSBC – ZdrowePudełkowe.pl

Pomimo, że oba zespoły znajdują się w górnej połowie klasyfikacji, to dzieli je spora przepaść. ZdrowePudełkowe.pl jest trzecie i jak na beniaminka odnosi bardzo dobre rezultaty. Zaledwie jedna porażka spowodowała, że ekipa ta w pojedynku z HSBC musi być stawiana w roli faworyta. Gracze w białych koszulkach po dwóch porażkach powrócili co prawda na zwycięską ścieżkę nie dając większych szans Sterling Outsourcing, jednak o podtrzymanie tej passy będzie dziś niesłychanie trudno.

NASZ TYP: 2

Capita – APLA

Zmagania zespołów ulokowanych w zgoła odmiennym boiskowym położeniu. Na „piłkarskiej fali” znalazła się Capita, która wygrała trzy ostatnie spotkania, tracąc przy tym zaledwie dwa gole. Stawkę zamyka APLA, która legitymuję się serią sześciu kolejnych porażek. Patrząc na więc na wszystkie boiskowe przesłanki, faworyt w parze tej może być tylko jeden!

NASZ TYP: 1

Codewise – DIAMOND

Hit ósmej serii gier! Naprzeciw siebie stają bowiem legitymujący się kompletem punktów DIAMOND z odnotowującym do tej pory tylko jedną porażkę Codewise. Po straconym „rzutem na taśmę” medalu w poprzednim sezonie powtórki tego scenariusza nie wyobraża sobie DIAMOND. Boleśnie przekonała się o tym APLA, która przegrała ostatnio aż 0:7. Gorycz porażki przeciwko Nidec zaznała zaś drużyna Andrzeja Kozubowskiego. Jesteśmy jednak przekonani, że gracze w biało-czarnych strojach zrobią wszystko, by powrócić na zwycięską ścieżkę już dziś!

NASZ TYP: X

Sterling Outsourcing – Nidec

O sporą niespodziankę pokusił się w zeszły czwartek Nidec, który nieoczekiwanie pokonał faworyzowane Codewise, spychając tym samym swojego dzisiejszego rywala do strefy spadkowej. Sterling Outsourcing nie może powrócić do formy z zimowych zmagań, a zaledwie jedna wygrana w pięciu poprzednich potyczkach nie może naturalnie budzić zbytniego optymizmu. W naszym odczuciu to zespół Jakuba Plucińskiego jest minimalnym faworytem, jednak jeśli doświadczony przeciwnik wzniesie się na wyżyny swoich umiejętności może sporo namieszać!

NASZ TYP: X2

Accenture – ZasadaAuto.pl

Co prawda, oba zespoły w tabeli II Ligi D dzieli zaledwie punkt, jednak znajdują się w zgoła odmiennej sytuacji. Dopiero dziewiąta jest ZasadaAuto.pl, która na domiar złego przegrała cztery ostatnie mecze. Po pewnych wygranych nad APLĄ i Nidec porażki dosięgnęły również Accenture. Sytuacja ta sprawiła, że doświadczeni gracze spadli z górnej połowy klasyfikacji i jeśli nie chcą wylądować w strefie spadkowej, muszą natychmiast powrócić na zwycięską ścieżkę.

NASZ TYP: 1X

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie
Extraklasa
Zobacz więcej
II Liga C
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
III Liga A
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę