Znów zaskoczą?

BLACKLABEL&10A – Revolut

Cztery kolejne porażki spowodowały, że BLACKLABEL&10A znalazło się na odległym ósmym miejscu w tabeli. Dziś wyborna okazja, by powrócić na właściwe tory, bowiem rywalem dziesiąty Revolut. Ekipa w czarnych strojach po wysokim i przekonującym zwycięstwie nad Makro nie potrafiła przeciwstawić się SpyroSoft i GlobalLogic. Jeśli Kamil Kulig i spółka wzniosą się na wyżyny swoich umiejętności, mogą być traktowani w roli minimalnego faworyta!

NASZ TYP: 1X

Makro – Cognizant

Minimalne zwycięstwo nad SpyroSoft odniosło w poprzednią środę Makro. Tym samym „Niebiescy” przerwali serię czterech porażek, awansując na siódme miejsce w tabeli. Pozycja lidera pozostaje w rękach Cognizant. Zimowy debiutant odniósł arcyważną wygraną z marzącym o medalach Shell. Dzisiejszy ewentualny triumf pozwoli ekipie Emraha Koca bardzo przybliżyć się do mistrzowskiego tytułu.

NASZ TYP: 2

GlobalLogic – ICEO

Mimo, że oba zespoły są sąsiadami w ligowej klasyfikacji, to dzieli je aż osiem punktów. Czwartą lokatę zajmuje GlobalLogic. „Pomarańczowi” wygrywali boje z BLACKLABEL&10A i Revolut, zachowując matematyczne szanse na medale. Złą serię przerwało zaś ICEO. Straty poniesione na początku wydają się jednak być zbyt duże, by pomimo ostatnich dobrych wyników dogonić ścisłą czołówkę.

NASZ TYP: X

Shell – SpyroSoft

Po dwunastu spotkaniach bez porażki pogromcę znalazł Shell. Doświadczonego przeciwnika w poprzednią środę zatrzymał Cognizant, robiąc milowy krok w stronę mistrzostwa. Teraz „Żółto-Czerwoni” muszą skupić się na obronie srebra. Patrząc na tabelę dziś zadanie z kategorii łatwych, bowiem SpyroSoft zajmuje odległe dziewiąte miejsce. Zimowy debiutant uległ 2:3 Makro i o powiększenie swojego dorobku w naszym odczuciu będzie dziś niesłychanie trudno.

NASZ TYP: 1

Artery Hotels – Light

Ze zmiennym szczęściem w swoim debiutanckim sezonie radzi sobie Artery Hotels. „Złoci” zajmują obecnie szóste miejsce i zrobią wszystko, by wspiąć się do górnej połowy klasyfikacji. Nie będzie to jednak proste, bowiem po drugiej stronie barykady staję doświadczony Light. Spadkowicz z II Ligi po remisie z Shell wygrał cztery kolejne boje i jeśli zagra równie skutecznie jak ostatnio, może podtrzymać dobrą passę. W premierowym meczu padł remis 2:2. Dziś rezultat ten team Kamila Manieckiego z pewnością wziąłby „w ciemno”!