RS Cup 2018 za nami!

Prawie 120 dzieci wystąpiło w turnieju piłkarskim RS CUP 2018, organizowanym przy okazji Rajdu Śląska 2018. W zmaganiach wzięli udział młodzi adepci piłkarscy reprezentujący miejscowości znajdujące się na trasie rajdu. Zawodnicy o zwycięstwo walczyli w dwóch kategoriach – do lat 10 i 12.

Punktualnie o 10, na bocznym boisku Stadionu Śląskiego rozpoczęła się prawdziwa piłkarska rywalizacja. Już po pierwszych meczach wiedzieliśmy, że w o wygranej w młodszej kategorii zadecyduje spotkanie czwartej kolejki pomiędzy ZS5 Jastrzębie, a SP1 Bieruń. Pomimo, że w szlagierze tym padł remis trofeum trafiło do chłopców z Jastrzębia, którzy na pożegnanie pewnie triumfując nad SP Warszowice legitymowali się lepszym bilansem bramkowym. Brązowe medale trafiły na szyje graczy SP1 Chybie, którzy minimalnie wyprzedzili Strumień, SP 13 Żory i SP Warszowice.

Przykład z młodszych kolegów, wzięła starsza reprezentacja z Jastrzębia. Komplet pięciu triumfów i zero straconych bramek najlepiej udowodniło, kto tego dnia zasłużył na upragnioną wygraną. Na niższych stopniach podium stanęli SP 13 Żory i SP1 Chybie. Łącznie tego dnia padło 128 bramek, a wszyscy trenerzy i licznie zgromadzeni kibice zachwyceni byli poziomem sportowym, sędziowskim i organizatorskim.

Po prawie czterech godzinach sportowej rywalizacji wszystkie zespoły odebrały pamiątkowe dyplomy i upominki od sponsorów, a najlepsze ekipy w pełni zasłużone medale. Po części oficjalnej udały się one na zwiedzanie Stadionu Śląskiego, a później w kapitalnym humorach powróciły do domów, by z uśmiechem na ustach wyczekiwać kolejnej edycji!

 

WYNIKI KATEGORIA U10:
 

SP1 Chybie – Strumień 1:0
SP13 Żory – ZS5 Jastrzębie 0:3
SP1 Bieruń – SP Warszowice 9:0
ZS5 Jastrzębie – Strumień 6:0
SP1 Chybie – SP1 Bieruń 0:1
SP13 Żory – SP Warszowice 4:0
ZS5 Jastrzębie – SP1 Chybie 5:0
Strumień – SP1 Bieruń 0:6
SP1 Chybie – SP Warszowice 5:0
SP13 Żory – Strumień 1:4
ZS5 Jastrzębie – SP1 Bieruń 1:1
Strumień – SP Warszowice 3:0
SP13 Żory – SP1 Chybie 0:1
ZS5 Jastrzębie – SP Warszowice 11:0
SP13 Żory – SP Bieruń 1:4
 

TABELA:

  1. ZS5 JASTRZĘBIE 5 13 pkt. 26:1
  2. SP1 Bieruń 5 13 pkt. 21:2
  3. SP1 Chybie 5 9 pkt. 7:6
  4. Strumień 5 6 pkt. 7:14
  5. SP13 Żory 5 3 pkt. 6:12
  6. SP Warszowice 5 0 pkt. 0:32
     

NAJLEPSZY ZAWODNIK:  KEWIN DUMANOWSKI (ZS5 JASTRZĘBIE)

NAJLEPSZY STRZELEC: IWO REGUŁA (ZS5 JASTRZĘBIE)

NAJLEPSZY BRAMKARZ: DOMINIK ROZMUS (SP1 BIERUŃ)

 


 

WYNIKI KATEGORIA U12:
 

SP Warszowice – UKS Ruch Chorzów 0:4
Orzeł Mokre – SP1 Chybie 0:1
ZS5 Jastrzębie – SP13 Żory 1:0
SP1 Chybie – UKS Ruch Chorzów 1:1
SP Warszowice – ZS5 Jastrzębie 0:5
Orzeł Mokre – SP13 Żory 2:5
SP1 Chybie – SP Warszowice 3:1
UKS Ruch Chorzów – ZS5 Jastrzębie 0:2
SP Warszowice – SP13 Żory 0:7
Orzeł Mokre – UKS Ruch Chorzów 2:2
SP1 Chybie – ZS5 Jastrzębie 0:7
UKS Ruch Chorzów – SP13 Żory 0:0
Orzeł Mokre – SP Warszowice 4:0
SP1 Chybie – SP13 Żory 1:4
Orzeł Mokre – ZS5 Jastrzębie 0:8
 

  1. ZS5 JASTRZĘBIE 5 15 pkt. 23:0
  2. SP13 ŻORY 5 10 pkt. 16:4
  3. SP1 Chybie 5 7 pkt. 6:13
  4. UKS Ruch Chorzów 5 6 pkt. 7:5
  5. Orzeł Mokre 5 4 pkt. 8:16
  6. SP Warszowice 5 0 pkt. 1:23
     

NAJLEPSZY ZAWODNIK: MATEUSZ BRZYSZKOWSKI (ZS5 JASTRZĘBIE)

NAJLEPSZY STRZELEC: KACPER WOJNAR (ZS5 JASTRZĘBIE)

NAJLEPSZY BRAMKARZ: MIKOŁAJ GRUSZKA (SP1 CHYBIE)


 GALERIA FOTO - RS CUP 2018 

 

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Polecane artykuły

Extraklasa
Luktrans
18:30
2019-06-19
Korporaci
Elita-Bud
19:15
2019-06-19
State Street
Linarem
20:00
2019-06-19
Cisco
Polplast
20:45
2019-06-19
Sław-Mont
RMF Maxxx
21:30
2019-06-19
Consorfrut Polska
Zobacz więcej
I Liga A
TESCO
5:2
2019-06-17
JR Holding
FORMAT
7:2
2019-06-17
Rigor Mortis
ANTRANS BIS
3:3
2019-06-17
Coca-Cola
Caffaro/AquaSoil
1:5
2019-06-17
Limbud
Getinge/CCZ Mateo
0:5
2019-06-17
MSHG
Zobacz więcej
I Liga B
4F
3:6
2019-06-13
Treko-Laser
MPO Kraków
2:5
2019-06-13
Nokia
Epam
2:0
2019-06-13
TechnipFMC
Ulma
5:3
2019-06-13
Alexmann
Tomasza 20 Resto Bar
7:1
2019-06-06
Alexmann
Zobacz więcej
II Liga A
Sappi
8:4
2019-06-17
ANSWEAR.COM
mytaxi
5:3
2019-06-17
Ortotop Centrum Medyczne
Euroclear
2:4
2019-06-17
Dedax
Infosys Consulting
1:10
2019-06-17
SolarWinds
morele.net
2:4
2019-06-17
iCar II
Zobacz więcej
II Liga B
Valeo
3:2
2019-06-18
Chomik Gdów
Frapol
1:3
2019-06-18
Chemobudowa Kraków
Green Cell
5:2
2019-06-18
iCar
UBER
5:3
2019-06-18
AMARA
Capgemini
9:0
2019-06-18
Light
Zobacz więcej
II Liga C
Jarwex
6:2
2019-06-18
Sparta
INTERIA.PL
9:4
2019-06-18
Revo Drink Team
CMI
2:6
2019-06-18
Klinika Vesuna
MPEC
2:1
2019-06-18
Luxoft
CB Aluminium
11:5
2019-06-18
Colorex
Zobacz więcej
II Liga D
HSBC
0:3
2019-06-13
DIAMOND
Capita
2:0
2019-06-13
Nidec
Accenture
10:4
2019-06-13
APLA
Sterling Outsourcing
1:4
2019-06-13
Codewise
ZdrowePudełkowe
3:1
2019-06-13
ZasadaAuto.pl
Zobacz więcej
III Liga A
ES-SYSTEM
1:1
2019-06-17
Amway
zooplus
7:2
2019-06-17
REN-BET
Gravier
8:2
2019-06-17
Polwar
JSF Silikon
1:5
2019-06-17
TRADEBOX.pl
zooplus
7:2
2019-06-10
Amway
Zobacz więcej
III Liga B
ORLEN OIL
3:1
2019-06-18
Welcome Airport Services
BWI Group
3:2
2019-06-18
Fluvius
Shell
10:2
2019-06-18
Miquido
Rafis
8:1
2019-06-18
PRESCIENT
Abanana Advertising
4:3
2019-06-18
Sii
Zobacz więcej
III Liga C
Canal+
19:30
2019-06-19
Axel Springer I
Lundbeck
20:15
2019-06-19
Teamtechnik
QVC Poland
21:00
2019-06-19
SOPEM
HedgeServ
21:45
2019-06-19
Oponafelga.pl
Makro
22:30
2019-06-19
BNP Paribas
Zobacz więcej
III Liga D
SC - IT Consulting
18:30
2019-06-19
IG
Hays
19:15
2019-06-19
SSC Internazionale
IBM SWG
20:00
2019-06-19
Clico
Consultronix
21:30
2019-06-19
TeleTech
Axel Springer II
18:30
2019-06-26
SSC Internazionale
Zobacz więcej
III Liga E
Business Elite
22:30
2019-05-09
Alfa Laval
LED Labs
22:30
2019-05-16
Alfa Laval
Alfa Laval
21:00
2019-05-30
IAG GBS
Alfa Laval
22:30
2019-06-06
BanFood
Alfa Laval
19:30
2019-06-27
EC Engineering
Zobacz więcej
III Liga F
FedEx
0:4
2019-06-13
LGBS
HCL Poland
3:5
2019-06-13
PKO Bank Polski
Armatis-lc Polska
5:3
2019-06-13
Sygnity
CREADIS
1:8
2019-06-13
IP GBSC
Zobacz więcej
Extraklasa
Pozycja
Drużyna
Mecze
Punkty
1
Linarem
6
18
2
State Street
6
15
3
Elita-Bud
6
13
4
Cisco
6
13
5
RMF Maxxx
6
10
6
Consorfrut Polska
6
9
7
Korporaci
6
7
8
Luktrans
6
1
9
Polplast
6
1
10
Sław-Mont
6
-3
Zobacz pełną tabelę
I Liga A
Pozycja
Drużyna
Mecze
Punkty
1
Limbud
7
16
2
FORMAT
7
16
3
MSHG
5
12
4
JR Holding
7
10
5
Getinge/CCZ Mateo
7
10
6
TESCO
7
7
7
Caffaro/AquaSoil
6
7
8
Coca-Cola
7
6
9
ANTRANS BIS
4
4
10
Rigor Mortis
7
3
Zobacz pełną tabelę
I Liga B
Pozycja
Drużyna
Mecze
Punkty
1
Tomasza 20 Resto Bar
4
12
2
Treko-Laser
5
12
3
Nokia
5
10
4
Epam
5
8
5
TechnipFMC
5
7
6
Dragon
4
4
7
Ulma
5
4
8
4F
5
4
9
MPO Kraków
5
4
10
Alexmann
5
3
Zobacz pełną tabelę
II Liga A
Pozycja
Drużyna
Mecze
Punkty
1
Sappi
7
16
2
mytaxi
7
16
3
Dedax
7
15
4
ANSWEAR.COM
7
11
5
Ortotop Centrum Medyczne
7
11
6
Euroclear
7
10
7
iCar II
7
9
8
SolarWinds
7
6
9
Infosys Consulting
7
4
10
morele.net
7
3
Zobacz pełną tabelę
II Liga B
Pozycja
Drużyna
Mecze
Punkty
1
Chemobudowa Kraków
7
18
2
Green Cell
7
16
3
Frapol
7
15
4
iCar
7
14
5
UBER
7
10
6
Valeo
7
7
7
Light
7
7
8
Capgemini
7
6
9
AMARA
7
5
10
Chomik Gdów
7
1
Zobacz pełną tabelę
II Liga C
Pozycja
Drużyna
Mecze
Punkty
1
CB Aluminium
7
18
2
MPEC
6
18
3
Klinika Vesuna
6
16
4
Jarwex
7
16
5
INTERIA.PL
7
9
6
CMI
7
7
7
Sparta
7
6
8
Colorex
7
6
9
Luxoft
7
4
10
Revo Drink Team
7
0
Zobacz pełną tabelę
II Liga D
Pozycja
Drużyna
Mecze
Punkty
1
DIAMOND
5
15
2
Codewise
5
15
3
ZdrowePudełkowe
4
9
4
Accenture
5
7
5
HSBC
5
6
6
ZasadaAuto.pl
5
6
7
Capita
4
4
8
APLA
5
3
9
Nidec
5
3
10
Sterling Outsourcing
5
3
Zobacz pełną tabelę
III Liga A
Pozycja
Drużyna
Mecze
Punkty
1
Jurek Catering Serwis
5
15
2
TRADEBOX.pl
6
12
3
JSF Silikon
6
10
4
zooplus
5
9
5
ES-SYSTEM
7
8
6
Gravier
6
7
7
Amway
5
7
8
REN-BET
5
2
9
Polwar
5
1
Zobacz pełną tabelę
III Liga B
Pozycja
Drużyna
Mecze
Punkty
1
BWI Group
7
19
2
Welcome Airport Services
7
18
3
Rafis
7
15
4
ORLEN OIL
7
13
5
Shell
7
11
6
Abanana Advertising
7
7
7
Miquido
7
7
8
PRESCIENT
7
6
9
Fluvius
7
4
10
Sii
7
1
Zobacz pełną tabelę
III Liga C
Pozycja
Drużyna
Mecze
Punkty
1
SOPEM
6
18
2
QVC Poland
6
15
3
Teamtechnik
6
12
4
Axel Springer I
6
12
5
BNP Paribas
6
7
6
Lundbeck
6
7
7
Canal+
4
5
8
Oponafelga.pl
4
3
9
Makro
6
3
10
HedgeServ
6
0
Zobacz pełną tabelę
III Liga D
Pozycja
Drużyna
Mecze
Punkty
1
Axel Springer II
6
16
2
SSC Internazionale
5
12
3
SC - IT Consulting
6
11
4
TDEC
6
10
5
Hays
6
10
6
IG
6
9
7
Clico
6
6
8
IBM SWG
6
4
9
TeleTech
6
3
10
Consultronix
5
3
Zobacz pełną tabelę
III Liga E
Pozycja
Drużyna
Mecze
Punkty
1
Business Elite
4
12
2
GALECO TEAM
5
12
3
IAG GBS
4
9
4
Prisjakt
5
9
5
EC Engineering
5
7
6
PGE Energia Ciepła
5
6
7
Dassault Systemes
5
4
8
BanFood
4
1
9
LED Labs
4
1
10
Alfa Laval
1
0
Zobacz pełną tabelę
III Liga F
Pozycja
Drużyna
Mecze
Punkty
1
LGBS
6
15
2
HCL Poland
6
15
3
PKO Bank Polski
5
12
4
CREADIS
6
12
5
GS
6
9
6
ICEO
5
7
7
IP GBSC
6
6
8
FedEx
6
4
9
Armatis-lc Polska
6
3
10
Sygnity
6
3
Zobacz pełną tabelę
Extraklasa
Pozycja
Gracz
Mecze
Bramki
1
Andrii Pishchevskyi
6
20
2
Arkadiusz Chlebowski
5
15
3
Jose Nelson Goncalves Fernandes
6
13
4
Wojciech Salamon
5
10
5
Paweł Markowski
5
9
6
Artur Zabrzeński
6
9
7
Marcin Ryś
6
8
8
Sebastian Jagla
2
7
Zobacz pełną tabelę
I Liga A
Pozycja
Gracz
Mecze
Bramki
1
Jakub Skucha
6
10
2
Adrian Bialik
6
8
3
Marcin Malec
7
8
4
Mateusz Ziółko
5
7
5
Mateusz Pietrzyk
6
6
6
Sławomir Urbaniak
7
6
7
Krzysztof Nieckarz
6
6
8
Kamil Słomiany
6
5
Zobacz pełną tabelę
I Liga B
Pozycja
Gracz
Mecze
Bramki
1
Michał Skołyszewski
5
9
2
Anthony Schacherer
5
9
3
Karol Nancka
4
8
4
Sebastian Stachel
2
6
5
Daniel Zaucha
4
6
6
Krzysztof Malik
5
6
7
Michał Szymakowski
4
5
8
Tomasz Armatys
3
5
Zobacz pełną tabelę
II Liga A
Pozycja
Gracz
Mecze
Bramki
1
Piotr Foryś
7
12
2
Jan Jędrzejowski
7
10
3
Piotr Suślik
7
9
4
Paweł Rajca
7
8
5
Michał Rzeszótko
6
8
6
Michał Tarabuła
6
7
7
Karol Rogala
6
7
8
Michał Żerdecki
5
7
Zobacz pełną tabelę
II Liga B
Pozycja
Gracz
Mecze
Bramki
1
Damian Świątek
7
19
2
Dariusz Duda
6
13
3
Adam Jawor
7
11
4
Bartłomiej Fryc
6
10
5
Kamil Dworzecki
5
8
6
Michał Wydra
7
7
7
Maciek Matławski
6
7
8
Enrico Forabosco
5
6
Zobacz pełną tabelę
II Liga C
Pozycja
Gracz
Mecze
Bramki
1
Tomasz Kielar
5
15
2
Bartosz Bargieł
6
13
3
Patryk Tomczyk
6
12
4
Piotr Krawczyk
7
10
5
Jarosław Frączek
6
10
6
Zbigniew Marek
6
9
7
Dariusz Śmiłek
6
8
8
Wojciech Szczurek
6
8
Zobacz pełną tabelę
II Liga D
Pozycja
Gracz
Mecze
Bramki
1
Sane Karamo
5
10
2
Krystian Wrona
5
9
3
Davide Ruoppo
5
8
4
Wojciech Stryczek
4
6
5
Marcin Pstruś
5
6
6
Marcin Porada
5
6
7
Maciej Balawender
2
5
8
Jakub Pluciński
5
5
Zobacz pełną tabelę
III Liga A
Pozycja
Gracz
Mecze
Bramki
1
Krzysztof Ciuśniak
5
9
2
Kamil Bystroń
6
9
3
Mateusz Czeremuga
4
7
4
Wojciech Niedźwiedź
5
6
5
Piotr Niciarz
4
6
6
Daniel Łukasik
4
6
7
Krzysztof Kicinger
4
5
8
Tomasz Chojka
5
4
Zobacz pełną tabelę
III Liga B
Pozycja
Gracz
Mecze
Bramki
1
Bartłomiej Rodak
5
11
2
Łukasz Lorenc
6
10
3
Rob Smits
6
9
4
Piotr Miłek
4
9
5
Michał Bojanowicz
7
8
6
Marcin Miarka
6
7
7
Maciej Maderak
6
7
8
Bartosz Ochała
6
7
Zobacz pełną tabelę
III Liga C
Pozycja
Gracz
Mecze
Bramki
1
Patryk Kieliś
4
12
2
Łukasz Banaśkiewicz
6
10
3
Michał Otrębski
6
9
4
Dominik Marzec
6
9
5
Mahdi Guerram
6
8
6
Adam Piłkorz
4
8
7
Mariusz Frankiewicz
6
7
8
Arkadiusz Banaczyk
5
7
Zobacz pełną tabelę
III Liga D
Pozycja
Gracz
Mecze
Bramki
1
Daniel Klim
5
11
2
Karol Kopiński
6
10
3
Krzysztof Krawczyński
6
8
4
Mateusz Piekarczyk
6
8
5
Łukasz Radzimowski
6
8
6
Kamil Wąs
5
8
7
Michał Szyszka
6
6
8
Enes Epekinci
6
6
Zobacz pełną tabelę
III Liga E
Pozycja
Gracz
Mecze
Bramki
1
Dawid Burakiewicz
4
10
2
Paweł Mroczka
5
7
3
Mykhailo Kozoriz
4
7
4
Stanisław Kozioł
5
6
5
Krzysztof Mrugała
5
5
6
Karol Augustyn
4
5
7
Kyrylo Korobka
3
4
8
Kamil Radłowski
4
4
Zobacz pełną tabelę
III Liga F
Pozycja
Gracz
Mecze
Bramki
1
Konrad Lichtenstein
6
10
2
Dzmitry Ramancou
6
9
3
Jacek Dziduszko
5
9
4
Tomasz Szydło
5
8
5
Tomasz Duda
6
6
6
Marcin Zglejszewski
5
6
7
Mateusz Kulig
3
5
8
Michał Grzybek
6
5
Zobacz pełną tabelę
Extraklasa
Pozycja
Gracz
Mecze
Asysty
1
Piotr Dębski
5
8
2
Marcin Makuch
5
7
3
Jose Nelson Goncalves Fernandes
6
7
4
Yevhen Tsaruk
6
6
5
Arkadiusz Chlebowski
5
6
6
Przemysław Kapera
3
5
7
Konrad Łucarz
6
5
8
Marcin Ryś
6
5
Zobacz pełną tabelę
I Liga A
Pozycja
Gracz
Mecze
Asysty
1
Dawid Guban
4
5
2
Dawid Górski
6
5
3
Tomasz Leśniak
6
5
4
Grzegorz Noga
4
5
5
Paweł Iwachów
6
4
6
Dariusz Gębala
7
4
7
Łukasz Zawalonka
3
3
8
Adrian Piszczek
3
3
Zobacz pełną tabelę
I Liga B
Pozycja
Gracz
Mecze
Asysty
1
Mariusz Małysa
4
6
2
Jakub Karaś
5
5
3
Michał Skołyszewski
5
4
4
Sławomir Szlósarczyk
4
4
5
Daniel Zaucha
4
4
6
Kamil Irzyk
4
4
7
Jakub Zdziebko
4
4
8
Michał Szymakowski
4
3
Zobacz pełną tabelę
II Liga A
Pozycja
Gracz
Mecze
Asysty
1
Michał Rzeszótko
6
8
2
Piotr Foryś
7
7
3
Tomasz Kawa
5
7
4
Piotr Suślik
7
6
5
Filip Karolonek
7
6
6
Michał Baranowski
7
6
7
Łukasz Szymański
5
4
8
Andrzej Drab
7
4
Zobacz pełną tabelę
II Liga B
Pozycja
Gracz
Mecze
Asysty
1
Michał Gierlicki
7
8
2
Szymon Rozmus
5
6
3
Dariusz Duda
6
5
4
Dominik Kobiera
7
4
5
Damian Świątek
7
4
6
Szymon Stachura
6
4
7
JAKUB TUREK
6
4
8
Adam Jawor
7
4
Zobacz pełną tabelę
II Liga C
Pozycja
Gracz
Mecze
Asysty
1
Piotr Krawczyk
7
8
2
Jarosław Frączek
6
8
3
Grzegorz Kowalczyk
6
7
4
Bartosz Bargieł
6
6
5
Zbigniew Marek
6
6
6
Piotr Świętek
5
6
7
Wojciech Głowa
6
5
8
Jan Listwan
5
4
Zobacz pełną tabelę
II Liga D
Pozycja
Gracz
Mecze
Asysty
1
Rodrigo Flores
5
7
2
Karol Kęska
5
6
3
Wojciech Kurleto
4
4
4
Piotr Rozpędzik
5
4
5
Maciej Balawender
2
3
6
Oleksandr Stoliarov
5
3
7
Damian Widomski
5
3
8
Konrad Komperda
4
3
Zobacz pełną tabelę
III Liga A
Pozycja
Gracz
Mecze
Asysty
1
Daniel Łukasik
4
6
2
Jakub Wilczyński
5
5
3
Kamil Bystroń
6
5
4
Karol Szot
4
5
5
Wojciech Matys
2
4
6
Mateusz Czeremuga
4
4
7
Piotr Waśkiewicz
6
4
8
Grzegorz Sosin
3
4
Zobacz pełną tabelę
III Liga B
Pozycja
Gracz
Mecze
Asysty
1
Krzysztof Kękuś
6
7
2
Maciej Maderak
6
6
3
Michał Bojanowicz
7
6
4
Maciej Pykosz
5
5
5
Krystian Ignatowicz
5
5
6
Mateusz Dziadoń
7
4
7
Marcin Babicz
7
4
8
Marcin Robak
6
4
Zobacz pełną tabelę
III Liga C
Pozycja
Gracz
Mecze
Asysty
1
Tomasz Rzeźnik
5
7
2
Mariusz Frankiewicz
6
5
3
Arkadiusz Banaczyk
5
5
4
Andrzej Kałucki
5
5
5
Karol Chrząszcz
3
5
6
Łukasz Banaśkiewicz
6
5
7
Jakub Nicpoń
5
4
8
Damian Mystek
6
4
Zobacz pełną tabelę
III Liga D
Pozycja
Gracz
Mecze
Asysty
1
Karol Kopiński
6
8
2
Mateusz Piekarczyk
6
5
3
Kamil Wąs
5
5
4
Łukasz Radzimowski
6
4
5
Wojciech Burdzel
6
3
6
Wojciech Brożek
6
3
7
Maxime Grude
6
3
8
Jacek Gabryś
5
3
Zobacz pełną tabelę
III Liga E
Pozycja
Gracz
Mecze
Asysty
1
Paweł Mroczka
5
3
2
Dariusz Ślusarczyk
5
3
3
Krystian Pietrzak
5
3
4
Kamil Radłowski
4
3
5
Mykhailo Kozoriz
4
3
6
Kyrylo Korobka
3
2
7
Oleksandr Lysenko
3
2
8
Piotr Krzyszkowski
3
2
Zobacz pełną tabelę
III Liga F
Pozycja
Gracz
Mecze
Asysty
1
Grzegorz Sroczyk
5
7
2
Igor Lobanov
2
5
3
Mateusz Szeląg
6
5
4
Jarosław Kraul
5
5
5
Marcin Nowak
6
4
6
Michał Adamus
1
3
7
Dzmitry Ramancou
6
3
8
Jacek Dziduszko
5
3
Zobacz pełną tabelę
Extraklasa
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
I Liga A
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
I Liga B
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
II Liga A
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
II Liga B
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
II Liga C
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
II Liga D
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
III Liga A
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
III Liga B
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
1
Mateusz Krztoń
6
0
Zobacz pełną tabelę
III Liga C
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
III Liga D
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
III Liga E
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
1
Arkadiusz Wolski
2
0
2
Kamil Porabik
3
0
Zobacz pełną tabelę
III Liga F
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
Extraklasa
Pozycja
Gracz
Mecze
Żół. kartki
1
Nazar Pelekh
3
2
2
Tomasz Szafran
4
1
3
Piotr Dębski
5
1
4
Kamil Eisenbart
1
1
5
Arkadiusz Lekki
3
1
6
Hubert Bukowski
6
1
7
Łukasz Ciukaj
3
1
8
Marcin Makuch
5
1
Zobacz pełną tabelę
I Liga A
Pozycja
Gracz
Mecze
Żół. kartki
1
Bogdan Starowicz
4
2
2
Kamil Słomiany
6
1
3
Jakub Mączyński
4
1
4
Kamil Bieszczad
4
1
5
Krzysztof Zwoliński
5
1
6
Oliwier Słomiany
1
1
7
Mateusz Ostachowski
4
1
8
Bartłomiej Zasada
1
1
Zobacz pełną tabelę
I Liga B
Pozycja
Gracz
Mecze
Żół. kartki
1
Michał Szymakowski
4
2
2
Sebastian Lis
3
2
3
Mateusz Hyla
5
1
4
Aleksander Lulek
2
1
5
Tomasz Wątor
4
1
6
Łukasz Matyszczak
1
1
7
Maksymilian Chodacki
2
1
8
Maciej Wrzoszczyk
2
0
Zobacz pełną tabelę
II Liga A
Pozycja
Gracz
Mecze
Żół. kartki
1
Krzysztof Lupa
7
2
2
Karol Kitliński
5
1
3
Tomasz Burkat
3
1
4
Sebastian Twardy
4
1
5
Bogdan Solarz
2
1
6
Tomasz Zimny
7
1
7
Bartosz Judasz
3
1
8
Adrian Stanula
6
1
Zobacz pełną tabelę
II Liga B
Pozycja
Gracz
Mecze
Żół. kartki
1
Krzysztof Światłoń
5
2
2
Marcin Niemkiewicz
2
1
3
Filip Urbańczyk
3
1
4
Krystian Pilch
5
1
5
Michał Szlachta
3
1
6
JAKUB TUREK
6
1
7
Sebastian Daniel
5
1
8
Rafał Praszek
6
1
Zobacz pełną tabelę
II Liga C
Pozycja
Gracz
Mecze
Żół. kartki
1
Patryk Mucha
5
2
2
Grzegorz Cichy
3
1
3
Patryk Walczak
1
1
4
Marek Pączek
5
1
5
Dmytro Yaremenko
5
1
6
Janusz Rybski
3
1
7
Kamil Ziemianek
7
1
8
Marcin Zając
7
1
Zobacz pełną tabelę
II Liga D
Pozycja
Gracz
Mecze
Żół. kartki
1
Luis Pedraza
5
1
2
Rodrigo Flores
5
1
3
Damian Widomski
5
1
4
Piotr Rozpędzik
5
1
5
Jan Wolak
4
1
6
Dawid Szot
3
1
7
Jakub Sołtys
3
1
8
Kacper Piwowarczyk
5
1
Zobacz pełną tabelę
III Liga A
Pozycja
Gracz
Mecze
Żół. kartki
1
Filip Mazurkiewicz
2
1
2
Mateusz Czeremuga
4
1
3
Damian Janczyk
4
1
4
Dariusz Bukowski
3
1
5
Tomasz Chojka
5
1
6
Przemysław Kałkus
6
1
7
Wojciech Jastrzębski
4
1
8
Bogdan Rzeżucha
6
1
Zobacz pełną tabelę
III Liga B
Pozycja
Gracz
Mecze
Żół. kartki
1
Krzysztof Ilasz
6
1
2
Bartłomiej Pawelec
3
1
3
Bartek Gągol
6
1
4
Maciej Pykosz
5
1
5
Sebastian Turek
5
1
6
Bareq Ameen
6
1
7
Wojciech Skuza
5
1
8
Michał Sambór
6
1
Zobacz pełną tabelę
III Liga C
Pozycja
Gracz
Mecze
Żół. kartki
1
Eoghan O’Dwyer
4
2
2
Michał Piątek
4
1
3
Hugh McCarthy
2
1
4
Damian Mystek
6
1
5
Dawid Fortuna
6
1
6
Kamil Dąbek
6
1
7
Paweł Stypa
2
0
8
Wojciech Gawlik
2
0
Zobacz pełną tabelę
III Liga D
Pozycja
Gracz
Mecze
Żół. kartki
1
Mateusz Malinowski
5
2
2
Bozhidar Gatevski
5
2
3
Carlo Spadafora
6
2
4
Krzysztof Motyka
2
1
5
Maciej Koszyk
5
1
6
Jan Porębski
4
1
7
Mhmut Inanc
4
1
8
Huseyn Akgun
6
1
Zobacz pełną tabelę
III Liga E
Pozycja
Gracz
Mecze
Żół. kartki
1
Piotr Krzyszkowski
3
2
2
Kamil Piotrowski
1
1
3
Dawid Burakiewicz
4
1
4
Szymon Rosół
4
1
5
Stanislav Redzel
4
1
6
Mykhailo Kozoriz
4
1
7
Mikołaj Dylag
4
0
8
Piotr Boguś
4
0
Zobacz pełną tabelę
III Liga F
Pozycja
Gracz
Mecze
Żół. kartki
1
Lorenzo Pirola
4
2
2
Konrad Lichtenstein
6
1
3
Aleksander Łysek
5
1
4
Tomasz Szydło
5
1
5
Bartłomiej Hudecki
5
1
6
Orlando De Sousa
3
1
7
Cristovao Assis
5
1
8
Szymon Zięba
2
1
Zobacz pełną tabelę
Extraklasa
Pozycja
Gracz
Mecze
Czer. kartki
1
Jarek Urbaniec
1
0
2
Adrian Kasprzyk
1
0
3
Jakub Pułka
1
0
4
Szymon Oskwarek
5
0
5
Emil Bałucki
5
0
6
Tomasz Szafran
4
0
7
Paweł Markowski
0
0
8
Dmitro Ostrovskyi
4
0
Zobacz pełną tabelę
I Liga A
Pozycja
Gracz
Mecze
Czer. kartki
1
Bogdan Starowicz
4
1
2
Łukasz Czeluśniak
3
0
3
Jakub Kudravy
3
0
4
Szymon Sarzyński
3
0
5
Piotr Mazur
2
0
6
Jakub Mokrzycki
2
0
7
Karol Styczyński
3
0
8
Dominik Święch
3
0
Zobacz pełną tabelę
I Liga B
Pozycja
Gracz
Mecze
Czer. kartki
1
Maciej Wrzoszczyk
2
0
2
Mateusz Żmuda
5
0
3
Michał Leniartek
4
0
4
Mateusz Hyla
5
0
5
Jakub Karaś
5
0
6
Łukasz Meus
4
0
7
Kamil Rzepisko
5
0
8
Michał Skołyszewski
5
0
Zobacz pełną tabelę
II Liga A
Pozycja
Gracz
Mecze
Czer. kartki
1
Arkadiusz Liszka
3
1
2
Tomasz Burkat
3
1
3
Daniel Patuła
3
1
4
Jarosław Kowalczyk
2
0
5
Maks Teper
5
0
6
Rafał Tomaszewski
7
0
7
Maciej Gagol
5
0
8
Michał Dziopa
6
0
Zobacz pełną tabelę
II Liga B
Pozycja
Gracz
Mecze
Czer. kartki
1
Guglielmo Rinaldi
3
0
2
Maciej Olejarz
3
0
3
Rafał Milczewski
3
0
4
Tomasz Markowski
2
0
5
Dawid Orzechowski
3
0
6
Adrian Orzechowski
2
0
7
Przemysław Małek
3
0
8
Filip Lesak
3
0
Zobacz pełną tabelę
II Liga C
Pozycja
Gracz
Mecze
Czer. kartki
1
Krystian Bystrowicz
1
1
2
Jaroslav Liabogov
5
1
3
Mateusz Hamowski
1
0
4
Grzegorz Cichy
3
0
5
Piotr Łucyków
3
0
6
Buba Conteh
2
0
7
Patryk Walczak
1
0
8
Konrad Stopa
3
0
Zobacz pełną tabelę
II Liga D
Pozycja
Gracz
Mecze
Czer. kartki
1
Paweł Ptaśnik
1
0
2
Grzegorz Baran
2
0
3
Andrzej Burda
3
0
4
Michał Suchonek
2
0
5
Krystian Wolarek
3
0
6
Maciej Balawender
2
0
7
Mauro De Vito
2
0
8
Brian Lemmen
3
0
Zobacz pełną tabelę
III Liga A
Pozycja
Gracz
Mecze
Czer. kartki
1
Laurentiu Caliman
1
0
2
Michał Grochal
1
0
3
Bartłomiej Kozłowski
2
0
4
Wojciech Matys
2
0
5
Filip Mazurkiewicz
2
0
6
Sven Netopil
3
0
7
Piotr Przetacznik
4
0
8
Kordian Kurdziel
4
0
Zobacz pełną tabelę
III Liga B
Pozycja
Gracz
Mecze
Czer. kartki
1
Marcin Leganowski
5
0
2
Piotr Michalski
1
0
3
Michał Cichocki
6
0
4
Marek Styrna
7
0
5
Michał Wysopal
1
0
6
Piotr Pastuszka
6
0
7
Michał Brendel
7
0
8
Ivan Milenin
5
0
Zobacz pełną tabelę
III Liga C
Pozycja
Gracz
Mecze
Czer. kartki
1
Marcin Gadowski
5
1
2
Paweł Stypa
2
0
3
Wojciech Gawlik
2
0
4
Patryk Kieliś
4
0
5
Paweł Cholewicki
4
0
6
Michał Brachun
2
0
7
Andrzej Piekarski
6
0
8
Tomasz Jarosz
3
0
Zobacz pełną tabelę
III Liga D
Pozycja
Gracz
Mecze
Czer. kartki
1
Mateusz Malinowski
5
0
2
Jarosław Foryś
5
0
3
Mateusz Nieśpiał
1
0
4
Daniel Klim
5
0
5
Szymon Rączka
1
0
6
Władysław Czarski
2
0
7
Marcin Kupiec
5
0
8
Paweł Paruzel
3
0
Zobacz pełną tabelę
III Liga E
Pozycja
Gracz
Mecze
Czer. kartki
1
Mikołaj Dylag
4
0
2
Piotr Boguś
4
0
3
Tomasz Antkowiak
3
0
4
Paweł Pałkowski
3
0
5
Łukasz Antkowiak
4
0
6
Marcin Malik
1
0
7
Dariusz Ludwig
4
0
8
Seweryn Kania
1
0
Zobacz pełną tabelę
III Liga F
Pozycja
Gracz
Mecze
Czer. kartki
1
Bacha Smail
3
1
2
Roman Khoptynets
3
0
3
Albertino Cotripa
4
0
4
Antonio Paciencia
1
0
5
Michał Jabłoński
1
0
6
1
0
7
Enrique Perez
2
0
8
Piotr Kiełtyka
2
0
Zobacz pełną tabelę