RS Cup 2018 za nami!

Prawie 120 dzieci wystąpiło w turnieju piłkarskim RS CUP 2018, organizowanym przy okazji Rajdu Śląska 2018. W zmaganiach wzięli udział młodzi adepci piłkarscy reprezentujący miejscowości znajdujące się na trasie rajdu. Zawodnicy o zwycięstwo walczyli w dwóch kategoriach – do lat 10 i 12.

Punktualnie o 10, na bocznym boisku Stadionu Śląskiego rozpoczęła się prawdziwa piłkarska rywalizacja. Już po pierwszych meczach wiedzieliśmy, że w o wygranej w młodszej kategorii zadecyduje spotkanie czwartej kolejki pomiędzy ZS5 Jastrzębie, a SP1 Bieruń. Pomimo, że w szlagierze tym padł remis trofeum trafiło do chłopców z Jastrzębia, którzy na pożegnanie pewnie triumfując nad SP Warszowice legitymowali się lepszym bilansem bramkowym. Brązowe medale trafiły na szyje graczy SP1 Chybie, którzy minimalnie wyprzedzili Strumień, SP 13 Żory i SP Warszowice.

Przykład z młodszych kolegów, wzięła starsza reprezentacja z Jastrzębia. Komplet pięciu triumfów i zero straconych bramek najlepiej udowodniło, kto tego dnia zasłużył na upragnioną wygraną. Na niższych stopniach podium stanęli SP 13 Żory i SP1 Chybie. Łącznie tego dnia padło 128 bramek, a wszyscy trenerzy i licznie zgromadzeni kibice zachwyceni byli poziomem sportowym, sędziowskim i organizatorskim.

Po prawie czterech godzinach sportowej rywalizacji wszystkie zespoły odebrały pamiątkowe dyplomy i upominki od sponsorów, a najlepsze ekipy w pełni zasłużone medale. Po części oficjalnej udały się one na zwiedzanie Stadionu Śląskiego, a później w kapitalnym humorach powróciły do domów, by z uśmiechem na ustach wyczekiwać kolejnej edycji!

 

WYNIKI KATEGORIA U10:
 

SP1 Chybie – Strumień 1:0
SP13 Żory – ZS5 Jastrzębie 0:3
SP1 Bieruń – SP Warszowice 9:0
ZS5 Jastrzębie – Strumień 6:0
SP1 Chybie – SP1 Bieruń 0:1
SP13 Żory – SP Warszowice 4:0
ZS5 Jastrzębie – SP1 Chybie 5:0
Strumień – SP1 Bieruń 0:6
SP1 Chybie – SP Warszowice 5:0
SP13 Żory – Strumień 1:4
ZS5 Jastrzębie – SP1 Bieruń 1:1
Strumień – SP Warszowice 3:0
SP13 Żory – SP1 Chybie 0:1
ZS5 Jastrzębie – SP Warszowice 11:0
SP13 Żory – SP Bieruń 1:4
 

TABELA:

  1. ZS5 JASTRZĘBIE 5 13 pkt. 26:1
  2. SP1 Bieruń 5 13 pkt. 21:2
  3. SP1 Chybie 5 9 pkt. 7:6
  4. Strumień 5 6 pkt. 7:14
  5. SP13 Żory 5 3 pkt. 6:12
  6. SP Warszowice 5 0 pkt. 0:32
     

NAJLEPSZY ZAWODNIK:  KEWIN DUMANOWSKI (ZS5 JASTRZĘBIE)

NAJLEPSZY STRZELEC: IWO REGUŁA (ZS5 JASTRZĘBIE)

NAJLEPSZY BRAMKARZ: DOMINIK ROZMUS (SP1 BIERUŃ)

 


 

WYNIKI KATEGORIA U12:
 

SP Warszowice – UKS Ruch Chorzów 0:4
Orzeł Mokre – SP1 Chybie 0:1
ZS5 Jastrzębie – SP13 Żory 1:0
SP1 Chybie – UKS Ruch Chorzów 1:1
SP Warszowice – ZS5 Jastrzębie 0:5
Orzeł Mokre – SP13 Żory 2:5
SP1 Chybie – SP Warszowice 3:1
UKS Ruch Chorzów – ZS5 Jastrzębie 0:2
SP Warszowice – SP13 Żory 0:7
Orzeł Mokre – UKS Ruch Chorzów 2:2
SP1 Chybie – ZS5 Jastrzębie 0:7
UKS Ruch Chorzów – SP13 Żory 0:0
Orzeł Mokre – SP Warszowice 4:0
SP1 Chybie – SP13 Żory 1:4
Orzeł Mokre – ZS5 Jastrzębie 0:8
 

  1. ZS5 JASTRZĘBIE 5 15 pkt. 23:0
  2. SP13 ŻORY 5 10 pkt. 16:4
  3. SP1 Chybie 5 7 pkt. 6:13
  4. UKS Ruch Chorzów 5 6 pkt. 7:5
  5. Orzeł Mokre 5 4 pkt. 8:16
  6. SP Warszowice 5 0 pkt. 1:23
     

NAJLEPSZY ZAWODNIK: MATEUSZ BRZYSZKOWSKI (ZS5 JASTRZĘBIE)

NAJLEPSZY STRZELEC: KACPER WOJNAR (ZS5 JASTRZĘBIE)

NAJLEPSZY BRAMKARZ: MIKOŁAJ GRUSZKA (SP1 CHYBIE)


 GALERIA FOTO - RS CUP 2018 

 

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: +48 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Polecane artykuły

Extraklasa
Caffaro
19:30
2018-12-19
nc+
Linarem
20:15
2018-12-19
RMF Maxxx
State Street
21:00
2018-12-19
Korporaci
Decathlon Zakopianka
22:30
2018-12-19
Cisco
Alexmann
19:30
2019-01-02
Cisco
Zobacz więcej
I Liga A
ANTRANS BIS
9:2
2018-12-17
Wolves
ANSWEAR.COM
0:3
2018-12-17
Dragon
iCar
2:11
2018-12-17
Sław-Mont
Consorfrut Polska
4:1
2018-12-17
JR Holding
Nokia
3:1
2018-12-17
Limbud
Zobacz więcej
I Liga B
Luxoft
19:30
2018-12-20
MPO Kraków
Polplast
20:15
2018-12-20
Coca-Cola
4F
21:00
2018-12-20
SklepOpon.com
Revo Drink Team
21:45
2018-12-20
Profix
Luktrans
22:30
2018-12-20
TechnipFMC
Zobacz więcej
II Liga A
FORMAT
2:0
2018-12-17
Rigor Mortis
Welcome Airport Services
3:1
2018-12-17
morele.net
Dedax
9:1
2018-12-17
mytaxi
Teamtechnik
0:7
2018-12-17
iCar II
SolarWinds
2:7
2018-12-17
Ortotop Centrum Medyczne
Zobacz więcej
II Liga B
FIDELTRONIK
7:3
2018-12-18
AMARA
Frapol
4:1
2018-12-18
Light
Chomik Gdów
3:3
2018-12-18
APLA
Capgemini
9:6
2018-12-18
Getinge
Zobacz więcej
II Liga C
Sparta
4:2
2018-12-18
CMI
INTERIA.PL
7:4
2018-12-18
HCL Poland
Zamak Mercator
2:7
2018-12-18
Cathay Pacific
SSC Internazionale
3:3
2018-12-18
MSHG
Epam
5:2
2018-12-18
DOMTOM
Zobacz więcej
II Liga D
Capita
19:30
2018-12-20
Treko-Laser
DIAMOND
20:15
2018-12-20
HSBC
TeleTech
21:00
2018-12-20
LGBS
Ulma
21:45
2018-12-20
Accenture
Tomasza 20 Resto Bar
22:30
2018-12-20
Codewise
Zobacz więcej
III Liga A
Axel Springer I
4:7
2018-12-17
Nidec
Abanana Advertising
3:4
2018-12-17
JSF Silikon
Jarwex
6:3
2018-12-17
Infosys Consulting
Amway
0:10
2018-12-17
Canal+
zooplus
4:3
2018-12-17
REN-BET
Zobacz więcej
III Liga B
Valeo
4:0
2018-12-18
ORLEN OIL
BWI Group
4:3
2018-12-18
SOPEM
IG
3:8
2018-12-18
ES-SYSTEM
Porsche Inter Auto
1:6
2018-12-18
Lundbeck
Euroclear
1:2
2018-12-18
Green Cell
Zobacz więcej
III Liga C
CB Aluminium
19:30
2018-12-19
Consultronix
Axel Springer II
20:15
2018-12-19
MPEC
Pratt&Whitney
21:00
2018-12-19
Oponafelga.pl
BGŻ BNP Paribas
21:45
2018-12-19
Partner Tele.com
Fluvius
22:30
2018-12-19
Colorex
Zobacz więcej
III Liga D
Sappi
19:30
2018-12-19
Chemobudowa Kraków
CREADIS
20:15
2018-12-19
UBER
IBM SWG
21:00
2018-12-19
TDEC
FedEx
21:45
2018-12-19
EC Engineering
QVC Poland
19:30
2019-01-02
UBER
Zobacz więcej
III Liga E
PKO Bank Polski
2:3
2018-12-13
IP GBSC
IAG GBS
1:1
2018-12-13
Hays
Clico
3:2
2018-12-13
Shell
ZasadaAuto.pl
5:3
2018-12-13
Tecnocasa
PRESCIENT
3:4
2018-12-13
Sterling Outsourcing
Zobacz więcej
III Liga F
ICEO
19:30
2018-12-20
Armatis-lc Polska
Klinika Vesuna
20:15
2018-12-20
Le Scandale
Jurek Catering Serwis
21:00
2018-12-20
HYDROSOLAR
Miquido
21:45
2018-12-20
Sygnity
Sygnity
19:30
2019-01-03
Le Scandale
Zobacz więcej
Extraklasa
Pozycja
Drużyna
Mecze
Punkty
1
RMF Maxxx
6
16
2
Linarem
6
15
3
Elita-Bud
6
13
4
Korporaci
6
12
5
Cisco
6
9
6
Caffaro
6
9
7
Alexmann
6
9
8
State Street
6
6
9
nc+
6
0
10
Decathlon Zakopianka
6
0
Zobacz pełną tabelę
I Liga A
Pozycja
Drużyna
Mecze
Punkty
1
Sław-Mont
7
15
2
Consorfrut Polska
7
15
3
ANTRANS BIS
7
13
4
Limbud
7
13
5
Nokia
7
10
6
JR Holding
7
9
7
ANSWEAR.COM
7
9
8
Dragon
7
9
9
iCar
7
6
10
Wolves
7
3
Zobacz pełną tabelę
I Liga B
Pozycja
Drużyna
Mecze
Punkty
1
Polplast
6
18
2
Luktrans
6
15
3
Coca-Cola
6
15
4
MPO Kraków
6
10
5
4F
6
9
6
TechnipFMC
6
7
7
SklepOpon.com
6
6
8
Profix
6
3
9
Revo Drink Team
6
2
10
Luxoft
6
0
Zobacz pełną tabelę
II Liga A
Pozycja
Drużyna
Mecze
Punkty
1
Rigor Mortis
7
16
2
Dedax
7
15
3
FORMAT
7
15
4
iCar II
7
9
5
mytaxi
7
9
6
morele.net
7
8
7
SolarWinds
7
7
8
Teamtechnik
7
7
9
Welcome Airport Services
7
6
10
Ortotop Centrum Medyczne
7
4
Zobacz pełną tabelę
II Liga B
Pozycja
Drużyna
Mecze
Punkty
1
TESCO
7
16
2
Frapol
7
15
3
Capgemini
7
13
4
Getinge
7
13
5
Light
7
11
6
APLA
7
8
7
Chomik Gdów
7
7
8
FIDELTRONIK
7
5
9
AMARA
7
5
10
Sii
7
3
Zobacz pełną tabelę
II Liga C
Pozycja
Drużyna
Mecze
Punkty
1
MSHG
7
19
2
INTERIA.PL
7
16
3
Cathay Pacific
7
15
4
CMI
7
10
5
Epam
7
10
6
SSC Internazionale
6
8
7
DOMTOM
7
7
8
Zamak Mercator
6
7
9
Sparta
7
6
10
HCL Poland
7
0
Zobacz pełną tabelę
II Liga D
Pozycja
Drużyna
Mecze
Punkty
1
Tomasza 20 Resto Bar
6
15
2
Treko-Laser
6
15
3
DIAMOND
6
11
4
Accenture
6
10
5
Ulma
6
10
6
Capita
6
9
7
Codewise
6
4
8
TeleTech
6
4
9
HSBC
6
4
10
LGBS
6
3
Zobacz pełną tabelę
III Liga A
Pozycja
Drużyna
Mecze
Punkty
1
Jarwex
7
21
2
Canal+
7
16
3
zooplus
7
14
4
Infosys Consulting
7
13
5
Nidec
7
12
6
JSF Silikon
7
12
7
Amway
7
6
8
REN-BET
7
3
9
Axel Springer I
7
3
10
Abanana Advertising
7
3
Zobacz pełną tabelę
III Liga B
Pozycja
Drużyna
Mecze
Punkty
1
Green Cell
7
18
2
Valeo
7
13
3
ORLEN OIL
7
13
4
BWI Group
7
13
5
Lundbeck
7
12
6
Euroclear
7
10
7
SOPEM
7
8
8
ES-SYSTEM
7
7
9
Porsche Inter Auto
7
7
10
IG
7
0
Zobacz pełną tabelę
III Liga C
Pozycja
Drużyna
Mecze
Punkty
1
CB Aluminium
6
18
2
MPEC
5
15
3
Fluvius
6
12
4
Pratt&Whitney
6
9
5
Colorex
6
9
6
BGŻ BNP Paribas
6
9
7
Partner Tele.com
5
6
8
Axel Springer II
6
4
9
Consultronix
6
3
10
Oponafelga.pl
6
1
Zobacz pełną tabelę
III Liga D
Pozycja
Drużyna
Mecze
Punkty
1
Sappi
6
18
2
Chemobudowa Kraków
6
16
3
UBER
6
13
4
QVC Poland
6
10
5
Prisjakt
6
9
6
CREADIS
6
6
7
IBM SWG
6
6
8
FedEx
6
6
9
TDEC
6
3
10
EC Engineering
6
1
Zobacz pełną tabelę
III Liga E
Pozycja
Drużyna
Mecze
Punkty
1
IP GBSC
6
16
2
Sterling Outsourcing
6
15
3
Hays
6
11
4
Shell
6
9
5
ZasadaAuto.pl
6
9
6
Clico
6
8
7
IAG GBS
6
7
8
PKO Bank Polski
6
6
9
PRESCIENT
6
6
10
Tecnocasa
6
0
Zobacz pełną tabelę
III Liga F
Pozycja
Drużyna
Mecze
Punkty
Zobacz pełną tabelę
Extraklasa
Pozycja
Gracz
Mecze
Bramki
1
Andrii Pishchevskyi
6
14
2
Daniel Klim
6
12
3
Marcin Makuch
6
12
4
Michał Tyrka
6
10
5
Anthony Schacherer
6
10
6
Dariusz Nowak
6
9
7
Piotr Dębski
5
7
8
Dominik Juszczak
4
7
Zobacz pełną tabelę
I Liga A
Pozycja
Gracz
Mecze
Bramki
1
Krzysztof Maj
6
29
2
Artur Zabrzeński
7
15
3
Adrian Pater
7
12
4
Jakub Skucha
6
10
5
Mariusz Bulanda
7
10
6
Sebastian Stachel
5
8
7
Jakub Rozwadowski
7
7
8
Adrian Piszczek
4
6
Zobacz pełną tabelę
I Liga B
Pozycja
Gracz
Mecze
Bramki
1
Jarosław Walczak
9
23
2
Michał Lebiest
9
17
3
Tomasz Marchiński
7
13
4
Emil Bałucki
8
13
5
Miłosz Mróz
6
12
6
Kamil Gładyszewski
8
11
7
Tomasz Marynowski
4
10
8
Jaroslav Liabogov
8
9
Zobacz pełną tabelę
II Liga A
Pozycja
Gracz
Mecze
Bramki
1
Michał Rzeszótko
7
13
2
MIchał Chachlowski
6
9
3
Łukasz Dulemba
5
9
4
Marcin Gzyl
6
8
5
Sławomir Urbaniak
6
6
6
Mateusz Zalewski
7
6
7
Mikhail Kisielewski
5
6
8
Paweł Weresiński
7
6
Zobacz pełną tabelę
II Liga B
Pozycja
Gracz
Mecze
Bramki
1
Damian Świątek
6
16
2
Marcin Pstruś
6
10
3
Dariusz Duda
7
10
4
Michał Mądry
7
9
5
Dawid Cierpioł
5
9
6
Mateusz Ziółko
6
9
7
Kamil Kożuch
7
9
8
Tomasz Stępień
7
8
Zobacz pełną tabelę
II Liga C
Pozycja
Gracz
Mecze
Bramki
1
Grzegorz Przebinda
6
12
2
Tomasz Kielar
6
11
3
Sebastian Nowak
7
11
4
Axel Rednau
6
10
5
Kacper Socha
7
10
6
Piotr Kwilosz
7
9
7
Marcin Koś
5
6
8
Alexander Wolańczyk
6
6
Zobacz pełną tabelę
II Liga D
Pozycja
Gracz
Mecze
Bramki
1
Michał Skołyszewski
5
12
2
Adam Bielski
6
10
3
Frank Kirschner
5
10
4
Kamil Ostrowski
5
10
5
Bartłomiej Chlebda
6
8
6
Sane Karamo
5
8
7
Krzysztof Malik
6
8
8
Marek Kozera
5
7
Zobacz pełną tabelę
III Liga A
Pozycja
Gracz
Mecze
Bramki
1
Piotr Krawczyk
7
26
2
Wojciech Matys
6
17
3
Paweł Florkowski
6
17
4
Bartłomiej Kozłowski
6
16
5
Krzysztof Kicinger
7
14
6
Jakub Pluciński
7
12
7
Paweł Tryka
7
10
8
Grzegorz Reizer
6
9
Zobacz pełną tabelę
III Liga B
Pozycja
Gracz
Mecze
Bramki
1
Adam Jawor
7
14
2
Paweł Zalewski
7
11
3
Łukasz Banaśkiewicz
3
9
4
Daniel Patuła
5
9
5
Mateusz Wyroba
7
8
6
Daniel Brud
7
7
7
Arkadiusz Krzyszkowski
7
7
8
Piotr Węgrzyn
7
7
Zobacz pełną tabelę
III Liga C
Pozycja
Gracz
Mecze
Bramki
1
Mariusz Kwater
5
17
2
Marcin Miarka
6
16
3
Zbigniew Marek
6
14
4
Patryk Tomczyk
5
14
5
Maciej Ząbek
6
10
6
Bartosz Bargieł
6
9
7
Jakub Oważany
5
9
8
Tomasz Pakosz
3
8
Zobacz pełną tabelę
III Liga D
Pozycja
Gracz
Mecze
Bramki
1
Michał Tarabuła
6
21
2
Enrico Forabosco
6
13
3
Michał Gierlicki
6
12
4
Paweł Mroczka
6
9
5
Wojciech Szyszko
6
8
6
Mateusz Szeląg
5
8
7
Piotr Foryś
6
8
8
Kamil Kościelniak
5
7
Zobacz pełną tabelę
III Liga E
Pozycja
Gracz
Mecze
Bramki
1
Konrad Podsiadły
5
9
2
Paweł Krężel
6
7
3
Jacek Dziduszko
6
7
4
RAFAŁ PROSZOWSKI
6
6
5
Jakub Flak
5
6
6
Matthew Bilton
5
6
7
Kamil Fielek
6
5
8
Sebastian Kapitan
6
5
Zobacz pełną tabelę
III Liga F
Pozycja
Gracz
Mecze
Bramki
Zobacz pełną tabelę
Extraklasa
Pozycja
Gracz
Mecze
Asysty
1
Marcin Makuch
6
10
2
Paweł Markowski
6
9
3
Piotr Madejski
4
8
4
Marcin Ryś
3
6
5
Tomasz Błoński
6
6
6
Michał Tyrka
6
5
7
Jose Nelson Goncalves Fernandes
4
5
8
Dariusz Nowak
6
5
Zobacz pełną tabelę
I Liga A
Pozycja
Gracz
Mecze
Asysty
1
Adrian Pater
7
17
2
Maciej Piasecki
6
8
3
Mariusz Bulanda
7
6
4
Andrzej Kawa
7
6
5
Arkadiusz Kardas
6
6
6
Jakub Skucha
6
5
7
Jakub Rozwadowski
7
5
8
Dawid Dragosz
7
5
Zobacz pełną tabelę
I Liga B
Pozycja
Gracz
Mecze
Asysty
1
Szymon Śmietana
7
15
2
Tomasz Marchiński
7
13
3
Kamil Zawiliński
6
12
4
Emil Bałucki
8
9
5
Michał Serafin
8
8
6
Łukasz Zyguła
7
8
7
Tomasz Sabała
8
7
8
Grzegorz Feret
6
7
Zobacz pełną tabelę
II Liga A
Pozycja
Gracz
Mecze
Asysty
1
Michał Rzeszótko
7
10
2
Filip Karolonek
5
6
3
Mateusz Kapusta
5
5
4
Marcin Gzyl
6
5
5
Michał Starzyk
7
5
6
Paweł Rajca
7
5
7
Patryk Wójtowicz
7
4
8
Tomasz Kawa
5
4
Zobacz pełną tabelę
II Liga B
Pozycja
Gracz
Mecze
Asysty
1
Marcin Porada
6
7
2
Szymon Rozmus
6
7
3
Tomasz Leśniak
7
7
4
Michał Mądry
7
6
5
Mateusz Ziółko
6
6
6
Mariusz Stopa
7
4
7
Mateusz Skotniczny
5
4
8
Maciej Król
4
4
Zobacz pełną tabelę
II Liga C
Pozycja
Gracz
Mecze
Asysty
1
Mateusz Wolko
6
7
2
Axel Rednau
6
6
3
Jarek Urbaniec
3
6
4
Sebastian Nowak
7
5
5
Łukasz Bełtowski
7
5
6
Mateusz Pączek
7
5
7
Miłosz Bigaj
5
5
8
Kacper Socha
7
4
Zobacz pełną tabelę
II Liga D
Pozycja
Gracz
Mecze
Asysty
1
Frank Kirschner
5
9
2
Bartłomiej Chlebda
6
8
3
Dawid Zawada
6
7
4
Wojciech Pituła
6
7
5
Adam Bielski
6
6
6
Thierry Zdun
5
5
7
Mateusz Woda
4
5
8
Robert Dąbrowski
3
5
Zobacz pełną tabelę
III Liga A
Pozycja
Gracz
Mecze
Asysty
1
Maciej Borowiec
6
18
2
Piotr Krawczyk
7
12
3
Wojciech Matys
6
11
4
Krzysztof Kicinger
7
11
5
Paweł Florkowski
6
10
6
Bartłomiej Kozłowski
6
8
7
Marian Walczyszewski
7
6
8
Sławomir Rakoczy
7
6
Zobacz pełną tabelę
III Liga B
Pozycja
Gracz
Mecze
Asysty
1
Daniel Brud
7
8
2
Arkadiusz Krzyszkowski
7
8
3
Adam Jawor
7
7
4
Tomasz Chojka
7
6
5
Michał Piątek
6
5
6
Mateusz Stróżyk
6
5
7
Radosław Nafalski
5
4
8
Tomasz Hejnold
7
4
Zobacz pełną tabelę
III Liga C
Pozycja
Gracz
Mecze
Asysty
1
Patryk Mucha
6
8
2
Zbigniew Marek
6
8
3
Jan Listwan
6
8
4
Patryk Tomczyk
5
7
5
Tomasz Mac
5
6
6
Bartosz Bargieł
6
6
7
Dariusz Śmiłek
5
6
8
Marcin Biel
5
5
Zobacz pełną tabelę
III Liga D
Pozycja
Gracz
Mecze
Asysty
1
Piotr Foryś
6
16
2
Michał Gierlicki
6
9
3
Łukasz Śladowski
4
9
4
Cezary Górka
5
8
5
Enrico Forabosco
6
6
6
Michał Tarabuła
6
5
7
Paweł Mroczka
6
4
8
Paweł Sobczyk
5
4
Zobacz pełną tabelę
III Liga E
Pozycja
Gracz
Mecze
Asysty
1
Michał Filiciak
6
5
2
Pedro Gonçalves
4
4
3
Krzysztof Krawczyński
4
4
4
Janusz Koźmik
6
4
5
Konrad Naworol
5
4
6
Jaromir Mazur
6
3
7
Arkadiusz Krytowski
5
3
8
Konrad Podsiadły
5
3
Zobacz pełną tabelę
III Liga F
Pozycja
Gracz
Mecze
Asysty
Zobacz pełną tabelę
Extraklasa
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
1
Piotr Osiecki
6
0
Zobacz pełną tabelę
I Liga A
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
I Liga B
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
II Liga A
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
II Liga B
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
II Liga C
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
II Liga D
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
III Liga A
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
III Liga B
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
III Liga C
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
III Liga D
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
III Liga E
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
III Liga F
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
Extraklasa
Pozycja
Gracz
Mecze
Żół. kartki
1
Łukasz Gręda
5
2
2
Michał Petlic
3
1
3
Michał Słonina
4
1
4
Andrii Pishchevskyi
6
1
5
Filip Jasiołek
2
1
6
Aitor Ayape Calleja
5
1
7
Goncalo Ferreira
6
1
8
Jakub Sieprawski
5
0
Zobacz pełną tabelę
I Liga A
Pozycja
Gracz
Mecze
Żół. kartki
1
Dawid Górski
5
2
2
Tomasz Kardynał
6
2
3
Tomasz Zięcik
3
1
4
Grzegorz Noga
1
1
5
Andrzej Kyś
7
1
6
Kamil Janiszyn
7
1
7
Konrad Korzeniowski
5
1
8
Bogdan Starowicz
5
1
Zobacz pełną tabelę
I Liga B
Pozycja
Gracz
Mecze
Żół. kartki
1
Dawid Serafin
8
5
2
Grzegorz Janik
4
2
3
Szymon Kulawik
3
2
4
Tomasz Sabała
8
2
5
Pavel Tkachenko
8
2
6
Dmytro Yaremenko
7
2
7
Sebastian Lis
8
1
8
Łukasz Radłowski
3
1
Zobacz pełną tabelę
II Liga A
Pozycja
Gracz
Mecze
Żół. kartki
1
Adrian Stanula
6
2
2
Łukasz Szymański
6
2
3
Dominik Kożuch
5
2
4
Rafał Bugajski
3
2
5
Paweł Latocha
4
2
6
Jakub Jędras
5
2
7
Michał Gądek
7
1
8
Mateusz Pietrzyk
7
1
Zobacz pełną tabelę
II Liga B
Pozycja
Gracz
Mecze
Żół. kartki
1
Piotr Tarczoń
3
2
2
Bartosz Kawłatow
4
1
3
Krzysztof Światłoń
6
1
4
Łukasz Janiczek
3
1
5
Piotr Hyży
4
1
6
Dariusz Gębala
7
1
7
Marcin Pstruś
6
1
8
Marcin Pilch
3
1
Zobacz pełną tabelę
II Liga C
Pozycja
Gracz
Mecze
Żół. kartki
1
Damian Muchacki
5
3
2
Maciej Płoskonka
3
2
3
Bartosz Wygas
4
1
4
Kamil Bystroń
5
1
5
Kamil Grymek
7
1
6
Jose Simon Echceverria
1
1
7
Michał Nazim
6
1
8
Paweł Baczewski
6
1
Zobacz pełną tabelę
II Liga D
Pozycja
Gracz
Mecze
Żół. kartki
1
Luis Pedraza
6
2
2
Yusuf Alkilic
4
2
3
Adam Bielski
6
1
4
Datis Kamran
1
1
5
Fabricio Stoia
3
1
6
Pablo Otero
6
1
7
Jakub Karaś
6
1
8
Davide Ruoppo
5
1
Zobacz pełną tabelę
III Liga A
Pozycja
Gracz
Mecze
Żół. kartki
1
Bartłomiej Prażmowski
6
2
2
Kamil Soja
3
1
3
Konrad Machnik
7
1
4
Wiktor Polar
5
1
5
Jakub Bożek
7
1
6
Marcin Kowalski
2
1
7
Jakub Kędzior
6
1
8
Paweł Czernich
3
1
Zobacz pełną tabelę
III Liga B
Pozycja
Gracz
Mecze
Żół. kartki
1
Michał Otrębski
6
2
2
Przemysław Kałkus
6
2
3
Sławomir Zdzylowski
7
2
4
Mariusz Figura
6
2
5
Kamil Cislowski
5
2
6
Wojciech Trzcionkowski
7
1
7
Bartłomiej Frączek
6
1
8
Tomasz Chojka
7
1
Zobacz pełną tabelę
III Liga C
Pozycja
Gracz
Mecze
Żół. kartki
1
Adrian Kucybała
4
1
2
Łukasz Perlik
5
1
3
Michał Sobol
5
1
4
Daniel Cichoń
1
0
5
Kamil Mączka
1
0
6
Sebastian Kozak
5
0
7
Kamil Krutak
5
0
8
Paweł Kleszcz
5
0
Zobacz pełną tabelę
III Liga D
Pozycja
Gracz
Mecze
Żół. kartki
1
Paweł Mroczka
6
2
2
Mateusz Szeląg
5
2
3
Przemysław Reichel
3
1
4
Konrad Onderka
6
1
5
Michał Gierlicki
6
1
6
Sebastian Wiecha
6
1
7
Dawid Lęga
6
1
8
3
1
Zobacz pełną tabelę
III Liga E
Pozycja
Gracz
Mecze
Żół. kartki
1
Maciej Koszyk
5
4
2
Lorenzo Pirola
5
2
3
Jaromir Mazur
6
2
4
Bartłomiej Rybski
3
2
5
Michał Ciepielowski
6
1
6
Markus Fink
3
1
7
Jakub Flak
5
1
8
Robert Żmudziński
5
1
Zobacz pełną tabelę
III Liga F
Pozycja
Gracz
Mecze
Żół. kartki
Zobacz pełną tabelę
Extraklasa
Pozycja
Gracz
Mecze
Czer. kartki
1
Jakub Sieprawski
5
0
2
Karol Kościółek
3
0
3
Krzysztof Maślanka
1
0
4
Mateusz Orłowski
1
0
5
Rafał Myśliwiec
4
0
6
Marcin Kutyna
6
0
7
Mariusz Rozmus
4
0
8
Kamil Filak
5
0
Zobacz pełną tabelę
I Liga A
Pozycja
Gracz
Mecze
Czer. kartki
1
Dawid Górski
5
1
2
Paweł Młodawski
6
1
3
Łukasz Płachta
2
0
4
Sebastian Stachel
5
0
5
Piotr Rusztowicz
2
0
6
Maciej Piasecki
6
0
7
Łukasz Kuca
2
0
8
Mateusz Manterys
6
0
Zobacz pełną tabelę
I Liga B
Pozycja
Gracz
Mecze
Czer. kartki
1
Mateusz Banaszek
1
0
2
Pavel Konovalov
5
0
3
Ihor Holovan
6
0
4
Szymon Śmietana
7
0
5
Mariusz Habryn
2
0
6
Mateusz Żylski
4
0
7
Andrzej Roman
4
0
8
Dawid Grdeń
5
0
Zobacz pełną tabelę
II Liga A
Pozycja
Gracz
Mecze
Czer. kartki
1
Rafał Bugajski
3
1
2
Jakub Jędras
5
1
3
Karol Rakowski
6
1
4
Sebastian Cebula
7
0
5
Michał Waliłko
2
0
6
Michał Gądek
7
0
7
Paweł Kras
2
0
8
Patryk Wójtowicz
7
0
Zobacz pełną tabelę
II Liga B
Pozycja
Gracz
Mecze
Czer. kartki
1
Piotr Tarczoń
3
1
2
Łukasz Wyroba
5
1
3
Paweł Moczybród
1
0
4
Piotr Pastuszka
2
0
5
Marcin Trojański
3
0
6
Mateusz Skrzyszowski
3
0
7
Tobiasz Walczyk
3
0
8
Kacper Orłowski
2
0
Zobacz pełną tabelę
II Liga C
Pozycja
Gracz
Mecze
Czer. kartki
1
Kwame Bakye
1
0
2
Mike van Inben
1
0
3
Mateus Baza
1
0
4
Oleksii Havryliuk
1
0
5
Mateusz Nieśpiał
2
0
6
0
0
7
Michał Sendor
3
0
8
Bartosz Wygas
4
0
Zobacz pełną tabelę
II Liga D
Pozycja
Gracz
Mecze
Czer. kartki
1
Yusuf Alkilic
4
1
2
Tomasz Armatys
2
1
3
Tomasz Kowalik
2
0
4
Thierry Zdun
5
0
5
Adrian Kośmider
4
0
6
Ruben Jose Palacios Aguilera
2
0
7
Bartłomiej Szczygieł
1
0
8
Maciej Dębski
6
0
Zobacz pełną tabelę
III Liga A
Pozycja
Gracz
Mecze
Czer. kartki
1
Grzegorz Szczygieł
5
1
2
Tomasz Jarosz
3
0
3
Michał Przybyło
3
0
4
Marcin Wszołek
5
0
5
Wojciech Suder
3
0
6
Marcin Cyganek
6
0
7
Marcin Miszewski
2
0
8
Konrad Stachańczyk
2
0
Zobacz pełną tabelę
III Liga B
Pozycja
Gracz
Mecze
Czer. kartki
1
Przemysław Kałkus
6
1
2
Kamil Cislowski
5
1
3
Michał Machno
1
0
4
Rafał Ochoński
4
0
5
Marek Szwec
1
0
6
Krzysztof Nowak
1
0
7
0
0
8
Tomasz Howilluk
1
0
Zobacz pełną tabelę
III Liga C
Pozycja
Gracz
Mecze
Czer. kartki
1
Daniel Cichoń
1
0
2
Kamil Mączka
1
0
3
Sebastian Kozak
5
0
4
Kamil Krutak
5
0
5
Paweł Kleszcz
5
0
6
Grzegorz Walczak
6
0
7
Patryk Mucha
6
0
8
Jarosław Kosała
4
0
Zobacz pełną tabelę
III Liga D
Pozycja
Gracz
Mecze
Czer. kartki
1
Paweł Mroczka
6
1
2
Bruno Legawiec
2
0
3
Peter Chomistek
3
0
4
Adrian Pawlikowski
3
0
5
Krzysztof Roziński
5
0
6
Rafał Jarząbek
5
0
7
Przemysław Reichel
3
0
8
Wiktor Myjak
5
0
Zobacz pełną tabelę
III Liga E
Pozycja
Gracz
Mecze
Czer. kartki
1
Mateusz Kądziela
1
0
2
Filip Trybach
1
0
3
Mateusz Kapka
1
0
4
Piotr Rozpędzik
1
0
5
Piotr Boguciński
1
0
6
Maksymilian Kobiec
1
0
7
Davide Giovannini
1
0
8
Michał Ciepielowski
6
0
Zobacz pełną tabelę
III Liga F
Pozycja
Gracz
Mecze
Czer. kartki
Zobacz pełną tabelę