Zagraliśmy po raz drugi dla Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego

Relacja z turnieju ,,Prawnicy Chorym Dzieciom'' ...

Za nami już dziewiąta edycja piłkarskich zmagań prawników, której organizatorami byli Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie oraz Biznes Liga – elitarne, sportowe rozgrywki i turnieje dla firm. Do rywalizacji przystąpiło 14 zespołów, które podzielone zostały na dwie siedmiodrużynowe grupy. W pierwszym koszyku znaleźli się m.in. ubiegłoroczni finaliści OIRP Kraków (obrońcy tytułu) oraz Studenci Prawa UJ. Druga grupa okrzyknięta została mianem ,,krakowskiej’’. O wejście do fazy pucharowej walczyły bowiem same zespoły z Krakowa. 

Bramki w grupie A oglądaliśmy dopiero w piątym meczu, gdzie OIRP Katowice pokonało Policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego. Na drugim boisku zawodnicy znacznie częściej trafiali do celu – tylko jeden mecz zakończył się bez bramek! Nadzwyczaj dobrze spisywał się team Prokuratura Kraków, której już sami zawodnicy byli zaskoczeni wygraną w rozgrywkach grupowych. Niespodzianką było też dopiero 3. miejsce Prawników z Przemyśla oraz 5. lokata Studentów Prawa UJ. Do fazy finałowej ich kosztem awansowali: OIRP Katowice i Prawnicy z Kielc.

W pierwszym meczu ½ do wyłonienia zwycięzcy potrzebowaliśmy rozegrać serię rzutów karnych. W nich zdecydowanie więcej zimnej krwi zachowali ,,Radiowcy’’, którzy awansowali do wielkiego finału, a obrońca tytułu sprzed roku musiał zadowolić się meczem o 3. miejsce. W nim przyszło mu rywalizować z Prawnikami z Kielc, którzy o jedną bramkę okazali się gorsi od Prokuratorów z Krakowa. W wielkim finale mieliśmy powtórkę z rozgrywek grupowych. Po raz drugi naprzeciw siebie stanęli zawodnicy RMF Maxxx i krakowskiej Prokuratury. Ich pierwsza konfrontacja zakończyła się remisem (1:1). Już po kilku minutach i dwóch bramkach Michała Tazbira wiedzieliśmy, że na powtórkę nie ma co liczyć. Przemysław Pawlik zdobył gola kontaktowego, ale na więcej zabrakło już czasu. Tuż przed końcowym gwizdkiem fantastyczną interwencją na linii popisał się golkiper RMF Maxxx, Michał Jawor, ratując ,,Radiowców” przed niepotrzebną ,,nerwówką’’ w rzutach karnych.

Puchar za pierwsze miejsce z rąk dr. hab. med.Macieja Kowalczyka, dyrektora Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie oraz prof. dr. hab. Rafała Chrzana, kierownika Oddziału Urlologii Dziecięcej, odebrali przedstawiciele RMF Maxxx. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Andrzej Zięba (Prokuratura Kraków), najlepszym bramkarzem Arkadiusz Ziembaczewski (Prawnicy Kielce), a najlepszym strzelcem okazał się Arkadiusz Slisz (Prawnicy Przemyśl).

 

 

Faza grupowa

GRUPA A

ORA I Kraków – WRD Kraków 0:0
ORIP Katowice – Prawnicy Kielce 0:0
OIRP Łódź – Prawnicy Przemyśl 0:0
ORA I Kraków – Studenci Prawa UJ 0:0
WRD Kraków – OIRP Katowice 0:3
Prawnicy Kielce – OIRP Łódź 2:1
OIRP Katowice – Prawnicy Przemyśl 2:0
WRD Kraków – Prawnicy Kielce 0:3
OIRP Katowice – Studenci Prawa UJ 0:0
WRD Kraków – Prawnicy Przemyśl 0:6
ORA I Kraków – Prawnicy Kielce 0:3
OIRP Katowice – OIRP Łódź 1:0
WRD Kraków – Studenci Prawa UJ 0:3
Prawnicy Kielce – Prawnicy Przemyśl 0:0
ORA I Kraków – OIRP Łódź 1:2
Prawnicy Kielce – Studenci Prawa UJ 1:0
WRD Kraków – OIRP Łódź 0:2
ORA I Kraków – Prawnicy Przemyśl 1:4
OIRP Łódź – Studenci Prawa UJ 2:0 
ORA I Kraków – OIRP Katowice 0:3
Prawnicy Przemyśl – Studenci Prawa UJ 3:2

GRUPA B

ORA II Kraków – OIRP Kraków 0:2
Komornicy Kraków – Szpital Prokocim 0:2
Notariusze Kraków – Prokuratura Kraków 0:3
ORA II Kraków – RMF MAXXX 0:1
OIRP Kraków – Komornicy Kraków 0:0
Szpital Prokocim – Notariusze Kraków 2:0
Komornicy Kraków – Prokuratura Kraków 0:0
OIRP Kraków – Szpital Prokocim 1:1
Komornicy Kraków – RMF MAXXX 0:4
OIRP Kraków – Prokuratura Kraków 1:2
ORA II Kraków – Szpital Prokocim 1:1
Komornicy Kraków – Notariusze Kraków 4:1
OIRP Kraków – RMF MAXXX 3:2
Szpital Prokocim – Prokuratura Kraków 1:2
ORA II Kraków – Notariusze Kraków 3:1
Szpital Prokocim – RMF MAXXX 0:1
OIRP Kraków – Notariusze Kraków 1:1
ORA II Kraków – Prokuratura Kraków 1:2
Notariusze Kraków – RMF MAXXX 0:5 
ORA II Kraków – Komornicy Kraków 2:0
Prokuratura Kraków – RMF MAXXX 1:1

Półfinały

OIRP Katowice – RMF MAXXX 0:0, k. 1:3
Prokuratura Kraków – Prawnicy Kielce 1:0

Mecz o 3. miejsce

OIRP Katowice – Prawnicy Kielce 1:1, k. 3:1

Finał

RMF MAXXX – Prokuratura Kraków 2:1

Wyróżnienia indywidualne:

Najlepszy bramkarz – Arkadiusz Ziembaczewski (Prawnicy Kielce)
Najlepszy strzelec – Arkadiusz Slisz (Prawnicy Przemyśl) – 8 bramek
Najlepszy zawodnik – Andrzej Zięba (Prokuratura Kraków)

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: +48 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Polecane artykuły

Extraklasa
Alexmann
19:30
2018-12-12
Korporaci
Elita-Bud
20:15
2018-12-12
nc+
Caffaro
21:00
2018-12-12
State Street
Cisco
21:45
2018-12-12
Linarem
Decathlon Zakopianka
22:30
2018-12-12
RMF Maxxx
Zobacz więcej
I Liga A
ANTRANS BIS
19:30
2018-12-10
Limbud
Dragon
20:15
2018-12-10
Consorfrut Polska
Wolves
21:00
2018-12-10
Sław-Mont
ANSWEAR.COM
22:30
2018-12-10
JR Holding
Zobacz więcej
I Liga B
Profix
19:30
2018-12-13
Coca-Cola
TechnipFMC
20:15
2018-12-13
4F
Luxoft
21:00
2018-12-13
Polplast
Luktrans
21:45
2018-12-13
SklepOpon.com
Revo Drink Team
22:30
2018-12-13
MPO Kraków
Zobacz więcej
II Liga A
Welcome Airport Services
19:30
2018-12-10
Dedax
SolarWinds
20:15
2018-12-10
mytaxi
Teamtechnik
21:00
2018-12-10
Rigor Mortis
FORMAT
21:45
2018-12-10
morele.net
iCar II
22:30
2018-12-10
Ortotop Centrum Medyczne
Zobacz więcej
II Liga B
Light
19:30
2018-12-11
AMARA
Frapol
21:00
2018-12-11
Getinge
Capgemini
21:45
2018-12-11
FIDELTRONIK
Chomik Gdów
22:30
2018-12-11
TESCO
Zobacz więcej
II Liga C
Zamak Mercator
19:30
2018-11-06
SSC Internazionale
Sparta
19:30
2018-12-11
INTERIA.PL
Zamak Mercator
20:15
2018-12-11
DOMTOM
SSC Internazionale
21:00
2018-12-11
HCL Poland
Cathay Pacific
21:45
2018-12-11
CMI
Zobacz więcej
II Liga D
Accenture
19:30
2018-12-13
LGBS
Capita
20:15
2018-12-13
TeleTech
Ulma
21:00
2018-12-13
Treko-Laser
Tomasza 20 Resto Bar
21:45
2018-12-13
HSBC
Codewise
22:30
2018-12-13
DIAMOND
Zobacz więcej
III Liga A
REN-BET
19:30
2018-12-10
JSF Silikon
Amway
20:15
2018-12-10
Infosys Consulting
zooplus
21:00
2018-12-10
Canal+
Abanana Advertising
21:45
2018-12-10
Axel Springer I
Jarwex
22:30
2018-12-10
Nidec
Zobacz więcej
III Liga B
SOPEM
19:30
2018-12-11
ES-SYSTEM
Euroclear
20:15
2018-12-11
IG
ORLEN OIL
21:00
2018-12-11
Porsche Inter Auto
BWI Group
21:45
2018-12-11
Green Cell
Valeo
22:30
2018-12-11
Lundbeck
Zobacz więcej
III Liga C
CB Aluminium
19:30
2018-12-12
Colorex
Pratt&Whitney
21:00
2018-12-12
Consultronix
Axel Springer II
21:45
2018-12-12
Oponafelga.pl
BGŻ BNP Paribas
22:30
2018-12-12
Fluvius
CB Aluminium
19:30
2018-12-19
Consultronix
Zobacz więcej
III Liga D
Prisjakt
19:30
2018-12-12
Chemobudowa Kraków
QVC Poland
20:15
2018-12-12
EC Engineering
CREADIS
21:00
2018-12-12
TDEC
UBER
21:45
2018-12-12
IBM SWG
Sappi
22:30
2018-12-12
FedEx
Zobacz więcej
III Liga E
PRESCIENT
19:30
2018-12-13
Sterling Outsourcing
ZasadaAuto.pl
20:15
2018-12-13
Tecnocasa
Clico
21:00
2018-12-13
Shell
IAG GBS
21:45
2018-12-13
Hays
PKO Bank Polski
22:30
2018-12-13
IP GBSC
Zobacz więcej
III Liga F
Zobacz więcej
Extraklasa
Pozycja
Drużyna
Mecze
Punkty
1
RMF Maxxx
5
13
2
Linarem
5
12
3
Elita-Bud
5
10
4
Cisco
5
9
5
Alexmann
5
9
6
Korporaci
5
9
7
Caffaro
5
6
8
State Street
5
6
9
nc+
5
0
10
Decathlon Zakopianka
5
0
Zobacz pełną tabelę
I Liga A
Pozycja
Drużyna
Mecze
Punkty
1
Limbud
5
13
2
Consorfrut Polska
5
12
3
Sław-Mont
5
9
4
JR Holding
5
9
5
ANTRANS BIS
5
7
6
iCar
5
6
7
ANSWEAR.COM
5
6
8
Nokia
5
4
9
Wolves
5
3
10
Dragon
5
3
Zobacz pełną tabelę
I Liga B
Pozycja
Drużyna
Mecze
Punkty
1
Polplast
5
15
2
Luktrans
5
12
3
Coca-Cola
5
12
4
4F
5
9
5
MPO Kraków
5
9
6
SklepOpon.com
5
6
7
TechnipFMC
5
4
8
Profix
5
3
9
Luxoft
5
3
10
Revo Drink Team
5
1
Zobacz pełną tabelę
II Liga A
Pozycja
Drużyna
Mecze
Punkty
1
Rigor Mortis
5
13
2
FORMAT
5
11
3
Dedax
5
9
4
mytaxi
5
9
5
Teamtechnik
5
7
6
morele.net
5
7
7
SolarWinds
5
4
8
iCar II
5
3
9
Welcome Airport Services
5
3
10
Ortotop Centrum Medyczne
5
1
Zobacz pełną tabelę
II Liga B
Pozycja
Drużyna
Mecze
Punkty
1
Getinge
5
13
2
TESCO
5
10
3
Capgemini
5
9
4
Frapol
5
9
5
Light
5
8
6
Chomik Gdów
5
6
7
AMARA
5
5
8
APLA
5
4
9
Sii
5
3
10
FIDELTRONIK
5
1
Zobacz pełną tabelę
II Liga C
Pozycja
Drużyna
Mecze
Punkty
1
MSHG
5
15
2
Cathay Pacific
5
12
3
INTERIA.PL
5
10
4
CMI
5
7
5
Epam
5
7
6
DOMTOM
5
6
7
Zamak Mercator
4
6
8
SSC Internazionale
4
4
9
Sparta
5
3
10
HCL Poland
5
0
Zobacz pełną tabelę
II Liga D
Pozycja
Drużyna
Mecze
Punkty
1
Tomasza 20 Resto Bar
5
12
2
Treko-Laser
5
12
3
Ulma
5
10
4
DIAMOND
5
10
5
Accenture
5
7
6
Capita
5
6
7
TeleTech
5
4
8
HSBC
5
4
9
Codewise
5
3
10
LGBS
5
3
Zobacz pełną tabelę
III Liga A
Pozycja
Drużyna
Mecze
Punkty
1
Jarwex
5
15
2
Canal+
5
12
3
zooplus
5
10
4
Infosys Consulting
5
10
5
Nidec
5
9
6
JSF Silikon
5
6
7
Amway
5
6
8
REN-BET
5
3
9
Abanana Advertising
5
3
10
Axel Springer I
5
0
Zobacz pełną tabelę
III Liga B
Pozycja
Drużyna
Mecze
Punkty
1
ORLEN OIL
5
13
2
Green Cell
5
12
3
Valeo
5
10
4
BWI Group
5
10
5
Euroclear
5
7
6
Lundbeck
5
6
7
SOPEM
5
5
8
ES-SYSTEM
5
4
9
Porsche Inter Auto
5
4
10
IG
5
0
Zobacz pełną tabelę
III Liga C
Pozycja
Drużyna
Mecze
Punkty
1
CB Aluminium
5
15
2
MPEC
5
15
3
Fluvius
5
12
4
Colorex
5
9
5
Pratt&Whitney
5
6
6
Partner Tele.com
5
6
7
BGŻ BNP Paribas
5
6
8
Axel Springer II
5
3
9
Consultronix
5
3
10
Oponafelga.pl
5
0
Zobacz pełną tabelę
III Liga D
Pozycja
Drużyna
Mecze
Punkty
1
Sappi
5
15
2
Chemobudowa Kraków
5
13
3
UBER
5
10
4
Prisjakt
5
9
5
QVC Poland
5
9
6
IBM SWG
5
6
7
FedEx
5
6
8
CREADIS
5
3
9
TDEC
5
3
10
EC Engineering
5
0
Zobacz pełną tabelę
III Liga E
Pozycja
Drużyna
Mecze
Punkty
1
IP GBSC
5
13
2
Sterling Outsourcing
5
12
3
Hays
5
10
4
Shell
5
9
5
ZasadaAuto.pl
5
6
6
PKO Bank Polski
5
6
7
PRESCIENT
5
6
8
IAG GBS
5
6
9
Clico
5
5
10
Tecnocasa
5
0
Zobacz pełną tabelę
III Liga F
Pozycja
Drużyna
Mecze
Punkty
Zobacz pełną tabelę
Extraklasa
Pozycja
Gracz
Mecze
Bramki
1
Daniel Klim
5
11
2
Andrii Pishchevskyi
5
11
3
Marcin Makuch
5
8
4
Piotr Dębski
4
7
5
Michał Tyrka
5
7
6
Tomasz Warchał
5
7
7
Jakub Sieprawski
5
6
8
Dominik Juszczak
3
6
Zobacz pełną tabelę
I Liga A
Pozycja
Gracz
Mecze
Bramki
1
Krzysztof Maj
4
20
2
Artur Zabrzeński
5
10
3
Adrian Pater
5
10
4
Jakub Skucha
4
9
5
Mariusz Bulanda
5
9
6
Jakub Rozwadowski
5
7
7
Sebastian Stachel
4
6
8
Patryk Oleksa
4
5
Zobacz pełną tabelę
I Liga B
Pozycja
Gracz
Mecze
Bramki
1
Michał Lebiest
8
17
2
Jarosław Walczak
8
16
3
Tomasz Marchiński
7
13
4
Emil Bałucki
8
13
5
Miłosz Mróz
5
12
6
Tomasz Marynowski
4
10
7
Kamil Gładyszewski
7
10
8
Jaroslav Liabogov
8
9
Zobacz pełną tabelę
II Liga A
Pozycja
Gracz
Mecze
Bramki
1
MIchał Chachlowski
4
8
2
Łukasz Dulemba
4
8
3
Michał Rzeszótko
5
7
4
Marcin Gzyl
4
6
5
Sławomir Urbaniak
4
6
6
Paweł Weresiński
5
6
7
Jakub Jędras
3
6
8
Mateusz Kapusta
4
4
Zobacz pełną tabelę
II Liga B
Pozycja
Gracz
Mecze
Bramki
1
Damian Świątek
4
9
2
Marcin Pstruś
5
8
3
Michał Mądry
5
7
4
Dariusz Duda
5
7
5
Marcin Porada
5
6
6
Tomasz Stępień
5
6
7
Mateusz Ziółko
4
6
8
Karol Wysopal
5
6
Zobacz pełną tabelę
II Liga C
Pozycja
Gracz
Mecze
Bramki
1
Grzegorz Przebinda
4
11
2
Kacper Socha
5
9
3
Sebastian Nowak
5
9
4
Piotr Kwilosz
5
8
5
Axel Rednau
5
6
6
Tomasz Kielar
4
6
7
Marcin Koś
3
5
8
Łukasz Kopycki
3
5
Zobacz pełną tabelę
II Liga D
Pozycja
Gracz
Mecze
Bramki
1
Michał Skołyszewski
4
11
2
Adam Bielski
5
9
3
Frank Kirschner
4
8
4
Krzysztof Malik
5
8
5
Kamil Ostrowski
4
8
6
Bartłomiej Chlebda
5
6
7
Sane Karamo
4
6
8
Sebastian Sobótka
4
5
Zobacz pełną tabelę
III Liga A
Pozycja
Gracz
Mecze
Bramki
1
Piotr Krawczyk
5
22
2
Krzysztof Kicinger
5
14
3
Wojciech Matys
4
12
4
Bartłomiej Kozłowski
4
12
5
Jakub Pluciński
5
9
6
Paweł Florkowski
4
9
7
Maciej Borowiec
4
7
8
Grzegorz Reizer
4
6
Zobacz pełną tabelę
III Liga B
Pozycja
Gracz
Mecze
Bramki
1
Adam Jawor
5
11
2
Daniel Patuła
3
7
3
Daniel Brud
5
6
4
Paweł Zalewski
5
6
5
Wojciech Piszczek
5
5
6
Arkadiusz Krzyszkowski
5
5
7
Michał Otrębski
5
5
8
Mariusz Furlaga
3
5
Zobacz pełną tabelę
III Liga C
Pozycja
Gracz
Mecze
Bramki
1
Marcin Miarka
5
15
2
Mariusz Kwater
4
15
3
Patryk Tomczyk
5
14
4
Zbigniew Marek
5
10
5
Maciej Ząbek
5
10
6
Bartosz Bargieł
5
9
7
Jakub Oważany
5
9
8
Tomasz Pakosz
3
8
Zobacz pełną tabelę
III Liga D
Pozycja
Gracz
Mecze
Bramki
1
Michał Tarabuła
5
20
2
Michał Gierlicki
5
11
3
Wojciech Szyszko
5
8
4
Paweł Mroczka
5
8
5
Enrico Forabosco
5
8
6
Bartłomiej Cichy
5
6
7
Michał Wydra
5
6
8
Kamil Kościelniak
4
6
Zobacz pełną tabelę
III Liga E
Pozycja
Gracz
Mecze
Bramki
1
Konrad Podsiadły
4
7
2
RAFAŁ PROSZOWSKI
5
6
3
Jacek Dziduszko
5
6
4
Sebastian Kapitan
5
5
5
Matthew Bilton
4
5
6
Kamil Fielek
5
4
7
Jan Honkowicz
5
4
8
Krzysztof Krawczyński
3
4
Zobacz pełną tabelę
III Liga F
Pozycja
Gracz
Mecze
Bramki
Zobacz pełną tabelę
Extraklasa
Pozycja
Gracz
Mecze
Asysty
1
Marcin Makuch
5
8
2
Paweł Markowski
5
8
3
Marcin Ryś
3
6
4
Jose Nelson Goncalves Fernandes
4
5
5
Michał Tyrka
5
4
6
Dariusz Nowak
5
4
7
Patryk Izydorek
4
3
8
Grzegorz Ławrowski
3
3
Zobacz pełną tabelę
I Liga A
Pozycja
Gracz
Mecze
Asysty
1
Adrian Pater
5
13
2
Maciej Piasecki
4
7
3
Mariusz Bulanda
5
6
4
Dawid Dragosz
5
5
5
Andrzej Kawa
5
4
6
Bogdan Starowicz
4
4
7
Marcin Malec
4
4
8
Jakub Rozwadowski
5
4
Zobacz pełną tabelę
I Liga B
Pozycja
Gracz
Mecze
Asysty
1
Tomasz Marchiński
7
13
2
Szymon Śmietana
6
12
3
Kamil Zawiliński
5
12
4
Emil Bałucki
8
9
5
Michał Serafin
8
8
6
Tomasz Sabała
8
7
7
Łukasz Zyguła
6
7
8
Łukasz Wrzosek
8
7
Zobacz pełną tabelę
II Liga A
Pozycja
Gracz
Mecze
Asysty
1
Michał Rzeszótko
5
7
2
Patryk Wójtowicz
5
4
3
Mateusz Kapusta
4
4
4
Michał Starzyk
5
4
5
Paweł Rajca
5
4
6
Marcin Gzyl
4
3
7
Dawid Godula
4
3
8
Michał Ścieszka
4
3
Zobacz pełną tabelę
II Liga B
Pozycja
Gracz
Mecze
Asysty
1
Tomasz Leśniak
5
6
2
Marcin Porada
5
4
3
Grzegorz Tabak
3
4
4
Maciej Skotniczny
4
4
5
Szymon Rozmus
4
4
6
Piotr Tarczoń
3
3
7
Mariusz Stopa
5
3
8
Krzysztof Zwoliński
5
3
Zobacz pełną tabelę
II Liga C
Pozycja
Gracz
Mecze
Asysty
1
Mateusz Wolko
4
7
2
Axel Rednau
5
6
3
Jarek Urbaniec
3
6
4
Łukasz Bełtowski
5
5
5
Mateusz Pączek
5
4
6
Grzegorz Przebinda
4
3
7
Marcin Żurek
4
3
8
Dawid Guban
3
3
Zobacz pełną tabelę
II Liga D
Pozycja
Gracz
Mecze
Asysty
1
Bartłomiej Chlebda
5
8
2
Frank Kirschner
4
7
3
Dawid Zawada
5
6
4
Thierry Zdun
5
5
5
Mateusz Woda
4
5
6
Adam Bielski
5
4
7
Mateusz Hyla
4
4
8
Jakub Karaś
5
4
Zobacz pełną tabelę
III Liga A
Pozycja
Gracz
Mecze
Asysty
1
Maciej Borowiec
4
14
2
Wojciech Matys
4
10
3
Krzysztof Kicinger
5
9
4
Paweł Florkowski
4
9
5
Piotr Krawczyk
5
7
6
Sławomir Rakoczy
5
5
7
Marian Walczyszewski
5
4
8
Tomasz Organek
5
4
Zobacz pełną tabelę
III Liga B
Pozycja
Gracz
Mecze
Asysty
1
Arkadiusz Krzyszkowski
5
8
2
Daniel Brud
5
5
3
Adam Jawor
5
4
4
Radosław Nafalski
4
4
5
Tomasz Chojka
5
4
6
Michał Piszczek
5
3
7
Tomasz Hejnold
5
3
8
Bartek Gągol
5
3
Zobacz pełną tabelę
III Liga C
Pozycja
Gracz
Mecze
Asysty
1
Zbigniew Marek
5
8
2
Patryk Tomczyk
5
7
3
Patryk Mucha
5
6
4
Tomasz Mac
5
6
5
Dariusz Śmiłek
5
6
6
Marcin Biel
5
5
7
Bartosz Bargieł
5
5
8
Tomasz Pakosz
3
5
Zobacz pełną tabelę
III Liga D
Pozycja
Gracz
Mecze
Asysty
1
Piotr Foryś
5
15
2
Michał Gierlicki
5
9
3
Łukasz Śladowski
4
9
4
Cezary Górka
4
7
5
Paweł Mroczka
5
4
6
Michał Wydra
5
4
7
Enrico Forabosco
5
4
8
Łukasz Jęda
4
3
Zobacz pełną tabelę
III Liga E
Pozycja
Gracz
Mecze
Asysty
1
Michał Filiciak
5
4
2
Janusz Koźmik
5
4
3
Konrad Naworol
5
4
4
Pedro Gonçalves
3
3
5
Krzysztof Krawczyński
3
3
6
Jaromir Mazur
5
3
7
Arkadiusz Krytowski
5
3
8
Konrad Podsiadły
4
3
Zobacz pełną tabelę
III Liga F
Pozycja
Gracz
Mecze
Asysty
Zobacz pełną tabelę
Extraklasa
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
1
Piotr Osiecki
5
0
Zobacz pełną tabelę
I Liga A
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
I Liga B
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
II Liga A
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
II Liga B
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
II Liga C
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
II Liga D
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
III Liga A
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
III Liga B
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
III Liga C
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
III Liga D
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
III Liga E
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
III Liga F
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
Extraklasa
Pozycja
Gracz
Mecze
Żół. kartki
1
Łukasz Gręda
5
2
2
Michał Petlic
3
1
3
Andrii Pishchevskyi
5
1
4
Filip Jasiołek
2
1
5
Goncalo Ferreira
5
1
6
Jakub Sieprawski
5
0
7
Karol Kościółek
3
0
8
Krzysztof Maślanka
1
0
Zobacz pełną tabelę
I Liga A
Pozycja
Gracz
Mecze
Żół. kartki
1
Konrad Korzeniowski
4
1
2
Bartłomiej Dańda
5
1
3
Arkadiusz Rynduch
5
1
4
Grzegorz Grabka
5
1
5
Seweryn Frączyk
3
1
6
Tomasz Kardynał
5
1
7
Paweł Młodawski
5
1
8
Dawid Dragosz
5
1
Zobacz pełną tabelę
I Liga B
Pozycja
Gracz
Mecze
Żół. kartki
1
Dawid Serafin
7
4
2
Grzegorz Janik
3
2
3
Szymon Kulawik
3
2
4
Tomasz Sabała
8
2
5
Pavel Tkachenko
8
2
6
Dmytro Yaremenko
7
2
7
Sebastian Lis
7
1
8
Łukasz Radłowski
2
1
Zobacz pełną tabelę
II Liga A
Pozycja
Gracz
Mecze
Żół. kartki
1
Adrian Stanula
4
2
2
Dominik Kożuch
4
2
3
Rafał Bugajski
3
2
4
Tomasz Jabłoński
5
1
5
Łukasz Ignacyk
5
1
6
Krzysztof Miśkowiec
2
1
7
Łukasz Szymański
5
1
8
MIchał Chachlowski
4
1
Zobacz pełną tabelę
II Liga B
Pozycja
Gracz
Mecze
Żół. kartki
1
Piotr Tarczoń
3
2
2
Bartosz Kawłatow
3
1
3
Krzysztof Światłoń
4
1
4
Łukasz Janiczek
3
1
5
Marcin Pstruś
5
1
6
Marcin Pilch
3
1
7
Przemysław Toroń
2
1
8
Paweł Moczybród
1
0
Zobacz pełną tabelę
II Liga C
Pozycja
Gracz
Mecze
Żół. kartki
1
Damian Muchacki
4
2
2
Maciej Płoskonka
3
2
3
Kamil Bystroń
4
1
4
Kamil Grymek
5
1
5
Jose Simon Echceverria
1
1
6
Michał Nazim
4
1
7
Paweł Baczewski
4
1
8
Piotr Wojciechowski
4
1
Zobacz pełną tabelę
II Liga D
Pozycja
Gracz
Mecze
Żół. kartki
1
Luis Pedraza
4
2
2
Yusuf Alkilic
3
2
3
Datis Kamran
1
1
4
Pablo Otero
4
1
5
Jakub Karaś
5
1
6
Bartłomiej Chlebda
5
1
7
Sane Karamo
4
1
8
Arkadiusz Buczek
4
1
Zobacz pełną tabelę
III Liga A
Pozycja
Gracz
Mecze
Żół. kartki
1
Konrad Machnik
5
1
2
Wiktor Polar
4
1
3
Marcin Kowalski
2
1
4
Jakub Kędzior
4
1
5
Paweł Czernich
2
1
6
Grzegorz Gajda
5
1
7
Marcin Czekalski
4
1
8
Bartłomiej Prażmowski
4
1
Zobacz pełną tabelę
III Liga B
Pozycja
Gracz
Mecze
Żół. kartki
1
Przemysław Kałkus
4
2
2
Sławomir Zdzylowski
5
2
3
Kamil Cislowski
4
2
4
Bartłomiej Frączek
5
1
5
Michał Otrębski
5
1
6
Piotr Górka
5
1
7
Piotr Miller
5
1
8
Daniel Wytrwał
4
1
Zobacz pełną tabelę
III Liga C
Pozycja
Gracz
Mecze
Żół. kartki
1
Adrian Kucybała
4
1
2
Łukasz Perlik
4
1
3
Sebastian Kozak
4
0
4
Kamil Krutak
4
0
5
Paweł Kleszcz
4
0
6
Grzegorz Walczak
5
0
7
Patryk Mucha
5
0
8
Jarosław Kosała
4
0
Zobacz pełną tabelę
III Liga D
Pozycja
Gracz
Mecze
Żół. kartki
1
Mateusz Szeląg
4
2
2
Przemysław Reichel
3
1
3
Konrad Onderka
5
1
4
Michał Gierlicki
5
1
5
Sebastian Wiecha
5
1
6
Dawid Lęga
5
1
7
3
1
8
Mateusz Sioło
4
1
Zobacz pełną tabelę
III Liga E
Pozycja
Gracz
Mecze
Żół. kartki
1
Maciej Koszyk
4
3
2
Jakub Flak
4
1
3
Robert Żmudziński
4
1
4
Lorenzo Pirola
4
1
5
Jaromir Mazur
5
1
6
Dan Adamski
4
1
7
James Scott
2
1
8
Keith Sweeney
5
1
Zobacz pełną tabelę
III Liga F
Pozycja
Gracz
Mecze
Żół. kartki
Zobacz pełną tabelę
Extraklasa
Pozycja
Gracz
Mecze
Czer. kartki
1
Jakub Sieprawski
5
0
2
Karol Kościółek
3
0
3
Krzysztof Maślanka
1
0
4
Mateusz Orłowski
1
0
5
Rafał Myśliwiec
3
0
6
Marcin Kutyna
5
0
7
Mariusz Rozmus
4
0
8
Kamil Filak
5
0
Zobacz pełną tabelę
I Liga A
Pozycja
Gracz
Mecze
Czer. kartki
1
Paweł Młodawski
5
1
2
Łukasz Płachta
1
0
3
Sebastian Stachel
4
0
4
Piotr Rusztowicz
2
0
5
Maciej Piasecki
4
0
6
Łukasz Kuca
2
0
7
Mateusz Manterys
4
0
8
Dawid Tyrka
2
0
Zobacz pełną tabelę
I Liga B
Pozycja
Gracz
Mecze
Czer. kartki
1
Pavel Konovalov
5
0
2
Ihor Holovan
6
0
3
Szymon Śmietana
6
0
4
Mariusz Habryn
2
0
5
Mateusz Żylski
4
0
6
Andrzej Roman
3
0
7
Dawid Grdeń
4
0
8
Łukasz Matyszczak
4
0
Zobacz pełną tabelę
II Liga A
Pozycja
Gracz
Mecze
Czer. kartki
1
Rafał Bugajski
3
1
2
Sebastian Cebula
5
0
3
Michał Waliłko
1
0
4
Michał Gądek
5
0
5
Paweł Kras
2
0
6
Patryk Wójtowicz
5
0
7
Piotr Pontus
3
0
8
Krzysztof Halwa
4
0
Zobacz pełną tabelę
II Liga B
Pozycja
Gracz
Mecze
Czer. kartki
1
Piotr Tarczoń
3
1
2
Paweł Moczybród
1
0
3
Piotr Pastuszka
1
0
4
Marcin Trojański
2
0
5
Mateusz Skrzyszowski
2
0
6
Tobiasz Walczyk
2
0
7
Dawid Kubala
5
0
8
Patryk Grudzień
4
0
Zobacz pełną tabelę
II Liga C
Pozycja
Gracz
Mecze
Czer. kartki
1
Mateusz Nieśpiał
2
0
2
0
0
3
Michał Sendor
2
0
4
Bartosz Wygas
2
0
5
Dmytro Kobyliaiev
1
0
6
Piotr Rutkowski
2
0
7
Mariusz Małysa
2
0
8
Maciej Juruś
2
0
Zobacz pełną tabelę
II Liga D
Pozycja
Gracz
Mecze
Czer. kartki
1
Yusuf Alkilic
3
1
2
Tomasz Armatys
1
1
3
Tomasz Kowalik
2
0
4
Thierry Zdun
5
0
5
Adrian Kośmider
4
0
6
Ruben Jose Palacios Aguilera
2
0
7
Bartłomiej Szczygieł
1
0
8
Maciej Dębski
5
0
Zobacz pełną tabelę
III Liga A
Pozycja
Gracz
Mecze
Czer. kartki
1
Grzegorz Szczygieł
3
1
2
Tomasz Jarosz
2
0
3
Michał Przybyło
2
0
4
Marcin Wszołek
3
0
5
Wojciech Suder
3
0
6
Marcin Cyganek
4
0
7
Marcin Miszewski
2
0
8
Konrad Stachańczyk
2
0
Zobacz pełną tabelę
III Liga B
Pozycja
Gracz
Mecze
Czer. kartki
1
Przemysław Kałkus
4
1
2
Kamil Cislowski
4
1
3
Rafał Ochoński
2
0
4
Marek Szwec
1
0
5
Krzysztof Nowak
1
0
6
0
0
7
Tomasz Howilluk
1
0
8
Rafał Wilk
5
0
Zobacz pełną tabelę
III Liga C
Pozycja
Gracz
Mecze
Czer. kartki
1
Sebastian Kozak
4
0
2
Kamil Krutak
4
0
3
Paweł Kleszcz
4
0
4
Grzegorz Walczak
5
0
5
Patryk Mucha
5
0
6
Jarosław Kosała
4
0
7
Wojciech Głowa
5
0
8
Szymon Witkowski
5
0
Zobacz pełną tabelę
III Liga D
Pozycja
Gracz
Mecze
Czer. kartki
1
Bruno Legawiec
2
0
2
Peter Chomistek
3
0
3
Adrian Pawlikowski
3
0
4
Krzysztof Roziński
4
0
5
Rafał Jarząbek
4
0
6
Przemysław Reichel
3
0
7
Wiktor Myjak
4
0
8
Piotr Figiel
5
0
Zobacz pełną tabelę
III Liga E
Pozycja
Gracz
Mecze
Czer. kartki
1
Michał Ciepielowski
5
0
2
Ingemar La Matina
4
0
3
Marcio Costa
3
0
4
Daniel Lubacha
3
0
5
Markus Fink
2
0
6
Gareth Davies
4
0
7
Łukasz Mrówka
2
0
8
Enrique Meinguer
5
0
Zobacz pełną tabelę
III Liga F
Pozycja
Gracz
Mecze
Czer. kartki
Zobacz pełną tabelę