Zagraliśmy po raz drugi dla Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego

Relacja z turnieju ,,Prawnicy Chorym Dzieciom'' ...

Za nami już dziewiąta edycja piłkarskich zmagań prawników, której organizatorami byli Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie oraz Biznes Liga – elitarne, sportowe rozgrywki i turnieje dla firm. Do rywalizacji przystąpiło 14 zespołów, które podzielone zostały na dwie siedmiodrużynowe grupy. W pierwszym koszyku znaleźli się m.in. ubiegłoroczni finaliści OIRP Kraków (obrońcy tytułu) oraz Studenci Prawa UJ. Druga grupa okrzyknięta została mianem ,,krakowskiej’’. O wejście do fazy pucharowej walczyły bowiem same zespoły z Krakowa. 

Bramki w grupie A oglądaliśmy dopiero w piątym meczu, gdzie OIRP Katowice pokonało Policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego. Na drugim boisku zawodnicy znacznie częściej trafiali do celu – tylko jeden mecz zakończył się bez bramek! Nadzwyczaj dobrze spisywał się team Prokuratura Kraków, której już sami zawodnicy byli zaskoczeni wygraną w rozgrywkach grupowych. Niespodzianką było też dopiero 3. miejsce Prawników z Przemyśla oraz 5. lokata Studentów Prawa UJ. Do fazy finałowej ich kosztem awansowali: OIRP Katowice i Prawnicy z Kielc.

W pierwszym meczu ½ do wyłonienia zwycięzcy potrzebowaliśmy rozegrać serię rzutów karnych. W nich zdecydowanie więcej zimnej krwi zachowali ,,Radiowcy’’, którzy awansowali do wielkiego finału, a obrońca tytułu sprzed roku musiał zadowolić się meczem o 3. miejsce. W nim przyszło mu rywalizować z Prawnikami z Kielc, którzy o jedną bramkę okazali się gorsi od Prokuratorów z Krakowa. W wielkim finale mieliśmy powtórkę z rozgrywek grupowych. Po raz drugi naprzeciw siebie stanęli zawodnicy RMF Maxxx i krakowskiej Prokuratury. Ich pierwsza konfrontacja zakończyła się remisem (1:1). Już po kilku minutach i dwóch bramkach Michała Tazbira wiedzieliśmy, że na powtórkę nie ma co liczyć. Przemysław Pawlik zdobył gola kontaktowego, ale na więcej zabrakło już czasu. Tuż przed końcowym gwizdkiem fantastyczną interwencją na linii popisał się golkiper RMF Maxxx, Michał Jawor, ratując ,,Radiowców” przed niepotrzebną ,,nerwówką’’ w rzutach karnych.

Puchar za pierwsze miejsce z rąk dr. hab. med.Macieja Kowalczyka, dyrektora Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie oraz prof. dr. hab. Rafała Chrzana, kierownika Oddziału Urlologii Dziecięcej, odebrali przedstawiciele RMF Maxxx. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Andrzej Zięba (Prokuratura Kraków), najlepszym bramkarzem Arkadiusz Ziembaczewski (Prawnicy Kielce), a najlepszym strzelcem okazał się Arkadiusz Slisz (Prawnicy Przemyśl).

 

 

Faza grupowa

GRUPA A

ORA I Kraków – WRD Kraków 0:0
ORIP Katowice – Prawnicy Kielce 0:0
OIRP Łódź – Prawnicy Przemyśl 0:0
ORA I Kraków – Studenci Prawa UJ 0:0
WRD Kraków – OIRP Katowice 0:3
Prawnicy Kielce – OIRP Łódź 2:1
OIRP Katowice – Prawnicy Przemyśl 2:0
WRD Kraków – Prawnicy Kielce 0:3
OIRP Katowice – Studenci Prawa UJ 0:0
WRD Kraków – Prawnicy Przemyśl 0:6
ORA I Kraków – Prawnicy Kielce 0:3
OIRP Katowice – OIRP Łódź 1:0
WRD Kraków – Studenci Prawa UJ 0:3
Prawnicy Kielce – Prawnicy Przemyśl 0:0
ORA I Kraków – OIRP Łódź 1:2
Prawnicy Kielce – Studenci Prawa UJ 1:0
WRD Kraków – OIRP Łódź 0:2
ORA I Kraków – Prawnicy Przemyśl 1:4
OIRP Łódź – Studenci Prawa UJ 2:0 
ORA I Kraków – OIRP Katowice 0:3
Prawnicy Przemyśl – Studenci Prawa UJ 3:2

GRUPA B

ORA II Kraków – OIRP Kraków 0:2
Komornicy Kraków – Szpital Prokocim 0:2
Notariusze Kraków – Prokuratura Kraków 0:3
ORA II Kraków – RMF MAXXX 0:1
OIRP Kraków – Komornicy Kraków 0:0
Szpital Prokocim – Notariusze Kraków 2:0
Komornicy Kraków – Prokuratura Kraków 0:0
OIRP Kraków – Szpital Prokocim 1:1
Komornicy Kraków – RMF MAXXX 0:4
OIRP Kraków – Prokuratura Kraków 1:2
ORA II Kraków – Szpital Prokocim 1:1
Komornicy Kraków – Notariusze Kraków 4:1
OIRP Kraków – RMF MAXXX 3:2
Szpital Prokocim – Prokuratura Kraków 1:2
ORA II Kraków – Notariusze Kraków 3:1
Szpital Prokocim – RMF MAXXX 0:1
OIRP Kraków – Notariusze Kraków 1:1
ORA II Kraków – Prokuratura Kraków 1:2
Notariusze Kraków – RMF MAXXX 0:5 
ORA II Kraków – Komornicy Kraków 2:0
Prokuratura Kraków – RMF MAXXX 1:1

Półfinały

OIRP Katowice – RMF MAXXX 0:0, k. 1:3
Prokuratura Kraków – Prawnicy Kielce 1:0

Mecz o 3. miejsce

OIRP Katowice – Prawnicy Kielce 1:1, k. 3:1

Finał

RMF MAXXX – Prokuratura Kraków 2:1

Wyróżnienia indywidualne:

Najlepszy bramkarz – Arkadiusz Ziembaczewski (Prawnicy Kielce)
Najlepszy strzelec – Arkadiusz Slisz (Prawnicy Przemyśl) – 8 bramek
Najlepszy zawodnik – Andrzej Zięba (Prokuratura Kraków)

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Polecane artykuły

Extraklasa
Luktrans
18:30
2019-06-19
Korporaci
Elita-Bud
19:15
2019-06-19
State Street
Linarem
20:00
2019-06-19
Cisco
Polplast
20:45
2019-06-19
Sław-Mont
RMF Maxxx
21:30
2019-06-19
Consorfrut Polska
Zobacz więcej
I Liga A
TESCO
5:2
2019-06-17
JR Holding
FORMAT
7:2
2019-06-17
Rigor Mortis
ANTRANS BIS
3:3
2019-06-17
Coca-Cola
Caffaro/AquaSoil
1:5
2019-06-17
Limbud
Getinge/CCZ Mateo
0:5
2019-06-17
MSHG
Zobacz więcej
I Liga B
4F
3:6
2019-06-13
Treko-Laser
MPO Kraków
2:5
2019-06-13
Nokia
Epam
2:0
2019-06-13
TechnipFMC
Ulma
5:3
2019-06-13
Alexmann
Tomasza 20 Resto Bar
7:1
2019-06-06
Alexmann
Zobacz więcej
II Liga A
Sappi
8:4
2019-06-17
ANSWEAR.COM
mytaxi
5:3
2019-06-17
Ortotop Centrum Medyczne
Euroclear
2:4
2019-06-17
Dedax
Infosys Consulting
1:10
2019-06-17
SolarWinds
morele.net
2:4
2019-06-17
iCar II
Zobacz więcej
II Liga B
Valeo
3:2
2019-06-18
Chomik Gdów
Frapol
1:3
2019-06-18
Chemobudowa Kraków
Green Cell
5:2
2019-06-18
iCar
UBER
5:3
2019-06-18
AMARA
Capgemini
9:0
2019-06-18
Light
Zobacz więcej
II Liga C
Jarwex
6:2
2019-06-18
Sparta
INTERIA.PL
9:4
2019-06-18
Revo Drink Team
CMI
2:6
2019-06-18
Klinika Vesuna
MPEC
2:1
2019-06-18
Luxoft
CB Aluminium
11:5
2019-06-18
Colorex
Zobacz więcej
II Liga D
HSBC
0:3
2019-06-13
DIAMOND
Capita
2:0
2019-06-13
Nidec
Accenture
10:4
2019-06-13
APLA
Sterling Outsourcing
1:4
2019-06-13
Codewise
ZdrowePudełkowe
3:1
2019-06-13
ZasadaAuto.pl
Zobacz więcej
III Liga A
ES-SYSTEM
1:1
2019-06-17
Amway
zooplus
7:2
2019-06-17
REN-BET
Gravier
8:2
2019-06-17
Polwar
JSF Silikon
1:5
2019-06-17
TRADEBOX.pl
zooplus
7:2
2019-06-10
Amway
Zobacz więcej
III Liga B
ORLEN OIL
3:1
2019-06-18
Welcome Airport Services
BWI Group
3:2
2019-06-18
Fluvius
Shell
10:2
2019-06-18
Miquido
Rafis
8:1
2019-06-18
PRESCIENT
Abanana Advertising
4:3
2019-06-18
Sii
Zobacz więcej
III Liga C
Canal+
19:30
2019-06-19
Axel Springer I
Lundbeck
20:15
2019-06-19
Teamtechnik
QVC Poland
21:00
2019-06-19
SOPEM
HedgeServ
21:45
2019-06-19
Oponafelga.pl
Makro
22:30
2019-06-19
BNP Paribas
Zobacz więcej
III Liga D
SC - IT Consulting
18:30
2019-06-19
IG
Hays
19:15
2019-06-19
SSC Internazionale
IBM SWG
20:00
2019-06-19
Clico
Consultronix
21:30
2019-06-19
TeleTech
Axel Springer II
18:30
2019-06-26
SSC Internazionale
Zobacz więcej
III Liga E
Business Elite
22:30
2019-05-09
Alfa Laval
LED Labs
22:30
2019-05-16
Alfa Laval
Alfa Laval
21:00
2019-05-30
IAG GBS
Alfa Laval
22:30
2019-06-06
BanFood
Alfa Laval
19:30
2019-06-27
EC Engineering
Zobacz więcej
III Liga F
FedEx
0:4
2019-06-13
LGBS
HCL Poland
3:5
2019-06-13
PKO Bank Polski
Armatis-lc Polska
5:3
2019-06-13
Sygnity
CREADIS
1:8
2019-06-13
IP GBSC
Zobacz więcej
Extraklasa
Pozycja
Drużyna
Mecze
Punkty
1
Linarem
6
18
2
State Street
6
15
3
Elita-Bud
6
13
4
Cisco
6
13
5
RMF Maxxx
6
10
6
Consorfrut Polska
6
9
7
Korporaci
6
7
8
Luktrans
6
1
9
Polplast
6
1
10
Sław-Mont
6
-3
Zobacz pełną tabelę
I Liga A
Pozycja
Drużyna
Mecze
Punkty
1
Limbud
7
16
2
FORMAT
7
16
3
MSHG
5
12
4
JR Holding
7
10
5
Getinge/CCZ Mateo
7
10
6
TESCO
7
7
7
Caffaro/AquaSoil
6
7
8
Coca-Cola
7
6
9
ANTRANS BIS
4
4
10
Rigor Mortis
7
3
Zobacz pełną tabelę
I Liga B
Pozycja
Drużyna
Mecze
Punkty
1
Tomasza 20 Resto Bar
4
12
2
Treko-Laser
5
12
3
Nokia
5
10
4
Epam
5
8
5
TechnipFMC
5
7
6
Dragon
4
4
7
Ulma
5
4
8
4F
5
4
9
MPO Kraków
5
4
10
Alexmann
5
3
Zobacz pełną tabelę
II Liga A
Pozycja
Drużyna
Mecze
Punkty
1
Sappi
7
16
2
mytaxi
7
16
3
Dedax
7
15
4
ANSWEAR.COM
7
11
5
Ortotop Centrum Medyczne
7
11
6
Euroclear
7
10
7
iCar II
7
9
8
SolarWinds
7
6
9
Infosys Consulting
7
4
10
morele.net
7
3
Zobacz pełną tabelę
II Liga B
Pozycja
Drużyna
Mecze
Punkty
1
Chemobudowa Kraków
7
18
2
Green Cell
7
16
3
Frapol
7
15
4
iCar
7
14
5
UBER
7
10
6
Valeo
7
7
7
Light
7
7
8
Capgemini
7
6
9
AMARA
7
5
10
Chomik Gdów
7
1
Zobacz pełną tabelę
II Liga C
Pozycja
Drużyna
Mecze
Punkty
1
CB Aluminium
7
18
2
MPEC
6
18
3
Klinika Vesuna
6
16
4
Jarwex
7
16
5
INTERIA.PL
7
9
6
CMI
7
7
7
Sparta
7
6
8
Colorex
7
6
9
Luxoft
7
4
10
Revo Drink Team
7
0
Zobacz pełną tabelę
II Liga D
Pozycja
Drużyna
Mecze
Punkty
1
DIAMOND
5
15
2
Codewise
5
15
3
ZdrowePudełkowe
4
9
4
Accenture
5
7
5
HSBC
5
6
6
ZasadaAuto.pl
5
6
7
Capita
4
4
8
APLA
5
3
9
Nidec
5
3
10
Sterling Outsourcing
5
3
Zobacz pełną tabelę
III Liga A
Pozycja
Drużyna
Mecze
Punkty
1
Jurek Catering Serwis
5
15
2
TRADEBOX.pl
6
12
3
JSF Silikon
6
10
4
zooplus
5
9
5
ES-SYSTEM
7
8
6
Gravier
6
7
7
Amway
5
7
8
REN-BET
5
2
9
Polwar
5
1
Zobacz pełną tabelę
III Liga B
Pozycja
Drużyna
Mecze
Punkty
1
BWI Group
7
19
2
Welcome Airport Services
7
18
3
Rafis
7
15
4
ORLEN OIL
7
13
5
Shell
7
11
6
Abanana Advertising
7
7
7
Miquido
7
7
8
PRESCIENT
7
6
9
Fluvius
7
4
10
Sii
7
1
Zobacz pełną tabelę
III Liga C
Pozycja
Drużyna
Mecze
Punkty
1
SOPEM
6
18
2
QVC Poland
6
15
3
Teamtechnik
6
12
4
Axel Springer I
6
12
5
BNP Paribas
6
7
6
Lundbeck
6
7
7
Canal+
4
5
8
Oponafelga.pl
4
3
9
Makro
6
3
10
HedgeServ
6
0
Zobacz pełną tabelę
III Liga D
Pozycja
Drużyna
Mecze
Punkty
1
Axel Springer II
6
16
2
SSC Internazionale
5
12
3
SC - IT Consulting
6
11
4
TDEC
6
10
5
Hays
6
10
6
IG
6
9
7
Clico
6
6
8
IBM SWG
6
4
9
TeleTech
6
3
10
Consultronix
5
3
Zobacz pełną tabelę
III Liga E
Pozycja
Drużyna
Mecze
Punkty
1
Business Elite
4
12
2
GALECO TEAM
5
12
3
IAG GBS
4
9
4
Prisjakt
5
9
5
EC Engineering
5
7
6
PGE Energia Ciepła
5
6
7
Dassault Systemes
5
4
8
BanFood
4
1
9
LED Labs
4
1
10
Alfa Laval
1
0
Zobacz pełną tabelę
III Liga F
Pozycja
Drużyna
Mecze
Punkty
1
LGBS
6
15
2
HCL Poland
6
15
3
PKO Bank Polski
5
12
4
CREADIS
6
12
5
GS
6
9
6
ICEO
5
7
7
IP GBSC
6
6
8
FedEx
6
4
9
Armatis-lc Polska
6
3
10
Sygnity
6
3
Zobacz pełną tabelę
Extraklasa
Pozycja
Gracz
Mecze
Bramki
1
Andrii Pishchevskyi
6
20
2
Arkadiusz Chlebowski
5
15
3
Jose Nelson Goncalves Fernandes
6
13
4
Wojciech Salamon
5
10
5
Paweł Markowski
5
9
6
Artur Zabrzeński
6
9
7
Marcin Ryś
6
8
8
Sebastian Jagla
2
7
Zobacz pełną tabelę
I Liga A
Pozycja
Gracz
Mecze
Bramki
1
Jakub Skucha
6
10
2
Adrian Bialik
6
8
3
Marcin Malec
7
8
4
Mateusz Ziółko
5
7
5
Mateusz Pietrzyk
6
6
6
Sławomir Urbaniak
7
6
7
Krzysztof Nieckarz
6
6
8
Kamil Słomiany
6
5
Zobacz pełną tabelę
I Liga B
Pozycja
Gracz
Mecze
Bramki
1
Michał Skołyszewski
5
9
2
Anthony Schacherer
5
9
3
Karol Nancka
4
8
4
Sebastian Stachel
2
6
5
Daniel Zaucha
4
6
6
Krzysztof Malik
5
6
7
Michał Szymakowski
4
5
8
Tomasz Armatys
3
5
Zobacz pełną tabelę
II Liga A
Pozycja
Gracz
Mecze
Bramki
1
Piotr Foryś
7
12
2
Jan Jędrzejowski
7
10
3
Piotr Suślik
7
9
4
Paweł Rajca
7
8
5
Michał Rzeszótko
6
8
6
Michał Tarabuła
6
7
7
Karol Rogala
6
7
8
Michał Żerdecki
5
7
Zobacz pełną tabelę
II Liga B
Pozycja
Gracz
Mecze
Bramki
1
Damian Świątek
7
19
2
Dariusz Duda
6
13
3
Adam Jawor
7
11
4
Bartłomiej Fryc
6
10
5
Kamil Dworzecki
5
8
6
Michał Wydra
7
7
7
Maciek Matławski
6
7
8
Enrico Forabosco
5
6
Zobacz pełną tabelę
II Liga C
Pozycja
Gracz
Mecze
Bramki
1
Tomasz Kielar
5
15
2
Bartosz Bargieł
6
13
3
Patryk Tomczyk
6
12
4
Piotr Krawczyk
7
10
5
Jarosław Frączek
6
10
6
Zbigniew Marek
6
9
7
Dariusz Śmiłek
6
8
8
Wojciech Szczurek
6
8
Zobacz pełną tabelę
II Liga D
Pozycja
Gracz
Mecze
Bramki
1
Sane Karamo
5
10
2
Krystian Wrona
5
9
3
Davide Ruoppo
5
8
4
Wojciech Stryczek
4
6
5
Marcin Pstruś
5
6
6
Marcin Porada
5
6
7
Maciej Balawender
2
5
8
Jakub Pluciński
5
5
Zobacz pełną tabelę
III Liga A
Pozycja
Gracz
Mecze
Bramki
1
Krzysztof Ciuśniak
5
9
2
Kamil Bystroń
6
9
3
Mateusz Czeremuga
4
7
4
Wojciech Niedźwiedź
5
6
5
Piotr Niciarz
4
6
6
Daniel Łukasik
4
6
7
Krzysztof Kicinger
4
5
8
Tomasz Chojka
5
4
Zobacz pełną tabelę
III Liga B
Pozycja
Gracz
Mecze
Bramki
1
Bartłomiej Rodak
5
11
2
Łukasz Lorenc
6
10
3
Rob Smits
6
9
4
Piotr Miłek
4
9
5
Michał Bojanowicz
7
8
6
Marcin Miarka
6
7
7
Maciej Maderak
6
7
8
Bartosz Ochała
6
7
Zobacz pełną tabelę
III Liga C
Pozycja
Gracz
Mecze
Bramki
1
Patryk Kieliś
4
12
2
Łukasz Banaśkiewicz
6
10
3
Michał Otrębski
6
9
4
Dominik Marzec
6
9
5
Mahdi Guerram
6
8
6
Adam Piłkorz
4
8
7
Mariusz Frankiewicz
6
7
8
Arkadiusz Banaczyk
5
7
Zobacz pełną tabelę
III Liga D
Pozycja
Gracz
Mecze
Bramki
1
Daniel Klim
5
11
2
Karol Kopiński
6
10
3
Krzysztof Krawczyński
6
8
4
Mateusz Piekarczyk
6
8
5
Łukasz Radzimowski
6
8
6
Kamil Wąs
5
8
7
Michał Szyszka
6
6
8
Enes Epekinci
6
6
Zobacz pełną tabelę
III Liga E
Pozycja
Gracz
Mecze
Bramki
1
Dawid Burakiewicz
4
10
2
Paweł Mroczka
5
7
3
Mykhailo Kozoriz
4
7
4
Stanisław Kozioł
5
6
5
Krzysztof Mrugała
5
5
6
Karol Augustyn
4
5
7
Kyrylo Korobka
3
4
8
Kamil Radłowski
4
4
Zobacz pełną tabelę
III Liga F
Pozycja
Gracz
Mecze
Bramki
1
Konrad Lichtenstein
6
10
2
Dzmitry Ramancou
6
9
3
Jacek Dziduszko
5
9
4
Tomasz Szydło
5
8
5
Tomasz Duda
6
6
6
Marcin Zglejszewski
5
6
7
Mateusz Kulig
3
5
8
Michał Grzybek
6
5
Zobacz pełną tabelę
Extraklasa
Pozycja
Gracz
Mecze
Asysty
1
Piotr Dębski
5
8
2
Marcin Makuch
5
7
3
Jose Nelson Goncalves Fernandes
6
7
4
Yevhen Tsaruk
6
6
5
Arkadiusz Chlebowski
5
6
6
Przemysław Kapera
3
5
7
Konrad Łucarz
6
5
8
Marcin Ryś
6
5
Zobacz pełną tabelę
I Liga A
Pozycja
Gracz
Mecze
Asysty
1
Dawid Guban
4
5
2
Dawid Górski
6
5
3
Tomasz Leśniak
6
5
4
Grzegorz Noga
4
5
5
Paweł Iwachów
6
4
6
Dariusz Gębala
7
4
7
Łukasz Zawalonka
3
3
8
Adrian Piszczek
3
3
Zobacz pełną tabelę
I Liga B
Pozycja
Gracz
Mecze
Asysty
1
Mariusz Małysa
4
6
2
Jakub Karaś
5
5
3
Michał Skołyszewski
5
4
4
Sławomir Szlósarczyk
4
4
5
Daniel Zaucha
4
4
6
Kamil Irzyk
4
4
7
Jakub Zdziebko
4
4
8
Michał Szymakowski
4
3
Zobacz pełną tabelę
II Liga A
Pozycja
Gracz
Mecze
Asysty
1
Michał Rzeszótko
6
8
2
Piotr Foryś
7
7
3
Tomasz Kawa
5
7
4
Piotr Suślik
7
6
5
Filip Karolonek
7
6
6
Michał Baranowski
7
6
7
Łukasz Szymański
5
4
8
Andrzej Drab
7
4
Zobacz pełną tabelę
II Liga B
Pozycja
Gracz
Mecze
Asysty
1
Michał Gierlicki
7
8
2
Szymon Rozmus
5
6
3
Dariusz Duda
6
5
4
Dominik Kobiera
7
4
5
Damian Świątek
7
4
6
Szymon Stachura
6
4
7
JAKUB TUREK
6
4
8
Adam Jawor
7
4
Zobacz pełną tabelę
II Liga C
Pozycja
Gracz
Mecze
Asysty
1
Piotr Krawczyk
7
8
2
Jarosław Frączek
6
8
3
Grzegorz Kowalczyk
6
7
4
Bartosz Bargieł
6
6
5
Zbigniew Marek
6
6
6
Piotr Świętek
5
6
7
Wojciech Głowa
6
5
8
Jan Listwan
5
4
Zobacz pełną tabelę
II Liga D
Pozycja
Gracz
Mecze
Asysty
1
Rodrigo Flores
5
7
2
Karol Kęska
5
6
3
Wojciech Kurleto
4
4
4
Piotr Rozpędzik
5
4
5
Maciej Balawender
2
3
6
Oleksandr Stoliarov
5
3
7
Damian Widomski
5
3
8
Konrad Komperda
4
3
Zobacz pełną tabelę
III Liga A
Pozycja
Gracz
Mecze
Asysty
1
Daniel Łukasik
4
6
2
Jakub Wilczyński
5
5
3
Kamil Bystroń
6
5
4
Karol Szot
4
5
5
Wojciech Matys
2
4
6
Mateusz Czeremuga
4
4
7
Piotr Waśkiewicz
6
4
8
Grzegorz Sosin
3
4
Zobacz pełną tabelę
III Liga B
Pozycja
Gracz
Mecze
Asysty
1
Krzysztof Kękuś
6
7
2
Maciej Maderak
6
6
3
Michał Bojanowicz
7
6
4
Maciej Pykosz
5
5
5
Krystian Ignatowicz
5
5
6
Mateusz Dziadoń
7
4
7
Marcin Babicz
7
4
8
Marcin Robak
6
4
Zobacz pełną tabelę
III Liga C
Pozycja
Gracz
Mecze
Asysty
1
Tomasz Rzeźnik
5
7
2
Mariusz Frankiewicz
6
5
3
Arkadiusz Banaczyk
5
5
4
Andrzej Kałucki
5
5
5
Karol Chrząszcz
3
5
6
Łukasz Banaśkiewicz
6
5
7
Jakub Nicpoń
5
4
8
Damian Mystek
6
4
Zobacz pełną tabelę
III Liga D
Pozycja
Gracz
Mecze
Asysty
1
Karol Kopiński
6
8
2
Mateusz Piekarczyk
6
5
3
Kamil Wąs
5
5
4
Łukasz Radzimowski
6
4
5
Wojciech Burdzel
6
3
6
Wojciech Brożek
6
3
7
Maxime Grude
6
3
8
Jacek Gabryś
5
3
Zobacz pełną tabelę
III Liga E
Pozycja
Gracz
Mecze
Asysty
1
Paweł Mroczka
5
3
2
Dariusz Ślusarczyk
5
3
3
Krystian Pietrzak
5
3
4
Kamil Radłowski
4
3
5
Mykhailo Kozoriz
4
3
6
Kyrylo Korobka
3
2
7
Oleksandr Lysenko
3
2
8
Piotr Krzyszkowski
3
2
Zobacz pełną tabelę
III Liga F
Pozycja
Gracz
Mecze
Asysty
1
Grzegorz Sroczyk
5
7
2
Igor Lobanov
2
5
3
Mateusz Szeląg
6
5
4
Jarosław Kraul
5
5
5
Marcin Nowak
6
4
6
Michał Adamus
1
3
7
Dzmitry Ramancou
6
3
8
Jacek Dziduszko
5
3
Zobacz pełną tabelę
Extraklasa
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
I Liga A
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
I Liga B
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
II Liga A
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
II Liga B
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
II Liga C
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
II Liga D
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
III Liga A
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
III Liga B
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
1
Mateusz Krztoń
6
0
Zobacz pełną tabelę
III Liga C
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
III Liga D
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
III Liga E
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
1
Arkadiusz Wolski
2
0
2
Kamil Porabik
3
0
Zobacz pełną tabelę
III Liga F
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
Extraklasa
Pozycja
Gracz
Mecze
Żół. kartki
1
Nazar Pelekh
3
2
2
Tomasz Szafran
4
1
3
Piotr Dębski
5
1
4
Kamil Eisenbart
1
1
5
Arkadiusz Lekki
3
1
6
Hubert Bukowski
6
1
7
Łukasz Ciukaj
3
1
8
Marcin Makuch
5
1
Zobacz pełną tabelę
I Liga A
Pozycja
Gracz
Mecze
Żół. kartki
1
Bogdan Starowicz
4
2
2
Kamil Słomiany
6
1
3
Jakub Mączyński
4
1
4
Kamil Bieszczad
4
1
5
Krzysztof Zwoliński
5
1
6
Oliwier Słomiany
1
1
7
Mateusz Ostachowski
4
1
8
Bartłomiej Zasada
1
1
Zobacz pełną tabelę
I Liga B
Pozycja
Gracz
Mecze
Żół. kartki
1
Michał Szymakowski
4
2
2
Sebastian Lis
3
2
3
Mateusz Hyla
5
1
4
Aleksander Lulek
2
1
5
Tomasz Wątor
4
1
6
Łukasz Matyszczak
1
1
7
Maksymilian Chodacki
2
1
8
Maciej Wrzoszczyk
2
0
Zobacz pełną tabelę
II Liga A
Pozycja
Gracz
Mecze
Żół. kartki
1
Krzysztof Lupa
7
2
2
Karol Kitliński
5
1
3
Tomasz Burkat
3
1
4
Sebastian Twardy
4
1
5
Bogdan Solarz
2
1
6
Tomasz Zimny
7
1
7
Bartosz Judasz
3
1
8
Adrian Stanula
6
1
Zobacz pełną tabelę
II Liga B
Pozycja
Gracz
Mecze
Żół. kartki
1
Krzysztof Światłoń
5
2
2
Marcin Niemkiewicz
2
1
3
Filip Urbańczyk
3
1
4
Krystian Pilch
5
1
5
Michał Szlachta
3
1
6
JAKUB TUREK
6
1
7
Sebastian Daniel
5
1
8
Rafał Praszek
6
1
Zobacz pełną tabelę
II Liga C
Pozycja
Gracz
Mecze
Żół. kartki
1
Patryk Mucha
5
2
2
Grzegorz Cichy
3
1
3
Patryk Walczak
1
1
4
Marek Pączek
5
1
5
Dmytro Yaremenko
5
1
6
Janusz Rybski
3
1
7
Kamil Ziemianek
7
1
8
Marcin Zając
7
1
Zobacz pełną tabelę
II Liga D
Pozycja
Gracz
Mecze
Żół. kartki
1
Luis Pedraza
5
1
2
Rodrigo Flores
5
1
3
Damian Widomski
5
1
4
Piotr Rozpędzik
5
1
5
Jan Wolak
4
1
6
Dawid Szot
3
1
7
Jakub Sołtys
3
1
8
Kacper Piwowarczyk
5
1
Zobacz pełną tabelę
III Liga A
Pozycja
Gracz
Mecze
Żół. kartki
1
Filip Mazurkiewicz
2
1
2
Mateusz Czeremuga
4
1
3
Damian Janczyk
4
1
4
Dariusz Bukowski
3
1
5
Tomasz Chojka
5
1
6
Przemysław Kałkus
6
1
7
Wojciech Jastrzębski
4
1
8
Bogdan Rzeżucha
6
1
Zobacz pełną tabelę
III Liga B
Pozycja
Gracz
Mecze
Żół. kartki
1
Krzysztof Ilasz
6
1
2
Bartłomiej Pawelec
3
1
3
Bartek Gągol
6
1
4
Maciej Pykosz
5
1
5
Sebastian Turek
5
1
6
Bareq Ameen
6
1
7
Wojciech Skuza
5
1
8
Michał Sambór
6
1
Zobacz pełną tabelę
III Liga C
Pozycja
Gracz
Mecze
Żół. kartki
1
Eoghan O’Dwyer
4
2
2
Michał Piątek
4
1
3
Hugh McCarthy
2
1
4
Damian Mystek
6
1
5
Dawid Fortuna
6
1
6
Kamil Dąbek
6
1
7
Paweł Stypa
2
0
8
Wojciech Gawlik
2
0
Zobacz pełną tabelę
III Liga D
Pozycja
Gracz
Mecze
Żół. kartki
1
Mateusz Malinowski
5
2
2
Bozhidar Gatevski
5
2
3
Carlo Spadafora
6
2
4
Krzysztof Motyka
2
1
5
Maciej Koszyk
5
1
6
Jan Porębski
4
1
7
Mhmut Inanc
4
1
8
Huseyn Akgun
6
1
Zobacz pełną tabelę
III Liga E
Pozycja
Gracz
Mecze
Żół. kartki
1
Piotr Krzyszkowski
3
2
2
Kamil Piotrowski
1
1
3
Dawid Burakiewicz
4
1
4
Szymon Rosół
4
1
5
Stanislav Redzel
4
1
6
Mykhailo Kozoriz
4
1
7
Mikołaj Dylag
4
0
8
Piotr Boguś
4
0
Zobacz pełną tabelę
III Liga F
Pozycja
Gracz
Mecze
Żół. kartki
1
Lorenzo Pirola
4
2
2
Konrad Lichtenstein
6
1
3
Aleksander Łysek
5
1
4
Tomasz Szydło
5
1
5
Bartłomiej Hudecki
5
1
6
Orlando De Sousa
3
1
7
Cristovao Assis
5
1
8
Szymon Zięba
2
1
Zobacz pełną tabelę
Extraklasa
Pozycja
Gracz
Mecze
Czer. kartki
1
Jarek Urbaniec
1
0
2
Adrian Kasprzyk
1
0
3
Jakub Pułka
1
0
4
Szymon Oskwarek
5
0
5
Emil Bałucki
5
0
6
Tomasz Szafran
4
0
7
Paweł Markowski
0
0
8
Dmitro Ostrovskyi
4
0
Zobacz pełną tabelę
I Liga A
Pozycja
Gracz
Mecze
Czer. kartki
1
Bogdan Starowicz
4
1
2
Łukasz Czeluśniak
3
0
3
Jakub Kudravy
3
0
4
Szymon Sarzyński
3
0
5
Piotr Mazur
2
0
6
Jakub Mokrzycki
2
0
7
Karol Styczyński
3
0
8
Dominik Święch
3
0
Zobacz pełną tabelę
I Liga B
Pozycja
Gracz
Mecze
Czer. kartki
1
Maciej Wrzoszczyk
2
0
2
Mateusz Żmuda
5
0
3
Michał Leniartek
4
0
4
Mateusz Hyla
5
0
5
Jakub Karaś
5
0
6
Łukasz Meus
4
0
7
Kamil Rzepisko
5
0
8
Michał Skołyszewski
5
0
Zobacz pełną tabelę
II Liga A
Pozycja
Gracz
Mecze
Czer. kartki
1
Arkadiusz Liszka
3
1
2
Tomasz Burkat
3
1
3
Daniel Patuła
3
1
4
Jarosław Kowalczyk
2
0
5
Maks Teper
5
0
6
Rafał Tomaszewski
7
0
7
Maciej Gagol
5
0
8
Michał Dziopa
6
0
Zobacz pełną tabelę
II Liga B
Pozycja
Gracz
Mecze
Czer. kartki
1
Guglielmo Rinaldi
3
0
2
Maciej Olejarz
3
0
3
Rafał Milczewski
3
0
4
Tomasz Markowski
2
0
5
Dawid Orzechowski
3
0
6
Adrian Orzechowski
2
0
7
Przemysław Małek
3
0
8
Filip Lesak
3
0
Zobacz pełną tabelę
II Liga C
Pozycja
Gracz
Mecze
Czer. kartki
1
Krystian Bystrowicz
1
1
2
Jaroslav Liabogov
5
1
3
Mateusz Hamowski
1
0
4
Grzegorz Cichy
3
0
5
Piotr Łucyków
3
0
6
Buba Conteh
2
0
7
Patryk Walczak
1
0
8
Konrad Stopa
3
0
Zobacz pełną tabelę
II Liga D
Pozycja
Gracz
Mecze
Czer. kartki
1
Paweł Ptaśnik
1
0
2
Grzegorz Baran
2
0
3
Andrzej Burda
3
0
4
Michał Suchonek
2
0
5
Krystian Wolarek
3
0
6
Maciej Balawender
2
0
7
Mauro De Vito
2
0
8
Brian Lemmen
3
0
Zobacz pełną tabelę
III Liga A
Pozycja
Gracz
Mecze
Czer. kartki
1
Laurentiu Caliman
1
0
2
Michał Grochal
1
0
3
Bartłomiej Kozłowski
2
0
4
Wojciech Matys
2
0
5
Filip Mazurkiewicz
2
0
6
Sven Netopil
3
0
7
Piotr Przetacznik
4
0
8
Kordian Kurdziel
4
0
Zobacz pełną tabelę
III Liga B
Pozycja
Gracz
Mecze
Czer. kartki
1
Marcin Leganowski
5
0
2
Piotr Michalski
1
0
3
Michał Cichocki
6
0
4
Marek Styrna
7
0
5
Michał Wysopal
1
0
6
Piotr Pastuszka
6
0
7
Michał Brendel
7
0
8
Ivan Milenin
5
0
Zobacz pełną tabelę
III Liga C
Pozycja
Gracz
Mecze
Czer. kartki
1
Marcin Gadowski
5
1
2
Paweł Stypa
2
0
3
Wojciech Gawlik
2
0
4
Patryk Kieliś
4
0
5
Paweł Cholewicki
4
0
6
Michał Brachun
2
0
7
Andrzej Piekarski
6
0
8
Tomasz Jarosz
3
0
Zobacz pełną tabelę
III Liga D
Pozycja
Gracz
Mecze
Czer. kartki
1
Mateusz Malinowski
5
0
2
Jarosław Foryś
5
0
3
Mateusz Nieśpiał
1
0
4
Daniel Klim
5
0
5
Szymon Rączka
1
0
6
Władysław Czarski
2
0
7
Marcin Kupiec
5
0
8
Paweł Paruzel
3
0
Zobacz pełną tabelę
III Liga E
Pozycja
Gracz
Mecze
Czer. kartki
1
Mikołaj Dylag
4
0
2
Piotr Boguś
4
0
3
Tomasz Antkowiak
3
0
4
Paweł Pałkowski
3
0
5
Łukasz Antkowiak
4
0
6
Marcin Malik
1
0
7
Dariusz Ludwig
4
0
8
Seweryn Kania
1
0
Zobacz pełną tabelę
III Liga F
Pozycja
Gracz
Mecze
Czer. kartki
1
Bacha Smail
3
1
2
Roman Khoptynets
3
0
3
Albertino Cotripa
4
0
4
Antonio Paciencia
1
0
5
Michał Jabłoński
1
0
6
1
0
7
Enrique Perez
2
0
8
Piotr Kiełtyka
2
0
Zobacz pełną tabelę