Accenture straci bramkę?

4F – Alexmann

Potyczka dwóch zespołów, które do tej pory zdobyły po jednym „oczku” i zadomowiły się w strefie spadkowej. Kto dziś zgarnie pełną pulę i zanotuje awans w klasyfikacji? Minimalnym faworytem wydaję się być zespół Tomasza Wątora. Wzmocniony Tomaszem Świdrem 4F zremisował z walczącym o najwyższe cele ZdrowePudełkowe.pl. Mimo wszystko ekipę Macieja Preczingera stać na walkę do końcowego gwizdka, jednak będzie to niesłychanie trudne.

NASZ TYP: 1X

ZdrowePudełkowe.pl – Green Cell

Właściwe wnioski po inauguracyjnej porażce wysnuł Green Cell. Beniaminek pokonał po ciekawym boju Codewise i opuścił tym samym strefę spadkową. Odrobinę lepiej radzi sobie ZdrowePudełkowe.pl. Bartosz Kwiatkowski i spółka podzielili się zdobyczą z 4F i jeśli marzą o skutecznej walce o złoto takie boje jak ten wygrywać po prostu muszą.

NASZ TYP: 1X

Chemobudowa Kraków – Klinika Vesuna

Komromisowa do tej pory jest Chemobudowa Kraków. Beniaminek zremisował oba spotkania i pozostaje tym samym w strefie spadkowej. Czy Michał Gierlicki i spółka pokuszą się o premierowe zwycięstwo przeciwko doświadczonej Klinice Vesuna? „Czarni” po inauguracyjnym zwycięstwie nad Ulmą nie potrafili przeciwstawić się Treko-Laser. Oba zespoły mają zbliżony kadrowy potencjał, a patrząc na tabelę spodziewamy się ciekawego widowiska, w którym remis jest możliwym scenariuszem.

NASZ TYP: X

Codewise – Treko-Laser

Z pewnością nie tak walkę na I Ligowym froncie wyobrażało sobie Codewise. Drużyna Andrzeja Kozubowskiego przegrała oba dotychczasowe boje, tracąc przy tym aż 8 goli. Czy zawodnicy w białych koszulkach przełamią się przeciwko Treko-Laser? Nie będzie to zadanie proste, bowiem „Bordowi” legitymują się do tej pory kompletem punktów. Nauczeni poprzednim sezonem i zajęciem czwartego miejsca od początku skrupulatnie gromadzą zdobycze, co ma zapewnić walkę o najwyższe cele.

NASZ TYP: 2

Ulma – Accenture

Grą w defensywie imponuje Accenture. Beniaminek w dwóch spotkaniach zdobył aż cztery punkty, nie tracąc przy tym nawet bramki. Czy zatrzymać rozpędzoną ekipę Rodrigo Floresa może doświadczona Ulma? Drużyna Łukasza Zatonia po inauguracyjnej porażce z Kliniką Vesuna złapała przysłowiowy wiatr w żagle, nie dając większych szans Alexmannowi. O podtrzymanie dobrej serii będzie niesłychanie trudno, jednak „Biało-Czarni” udowodniali już wielokrotnie, że z faworytami grać potrafią!

NASZ TYP: X2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie
III Liga B
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę