Batalia doświadczonych drużyn

Klinika Vesuna – Sygnity

Najciekawsze spotkanie siódmej serii gier! Zmierzą się ze sobą bowiem dwie prowadzące w klasyfikacji III Ligi F drużyny. O punkt więcej zgromadziło do tej pory Sygnity. „Niebiescy” po czterech triumfach zremisowali ostatnio z Armatis-lc Polska. Właściwe wnioski po porażce z ICEO wyciągnęła natomiast Klinika Vesuna, która nie dała większych szans Jurek Catering Serwis. Spodziewamy się więc ciekawego widowiska doświadczonych drużyn, w którym końcowy rezultat oscylować powinien w granicach remisu.

NASZ TYP: X

Armatis-lc Polska – Miquido

Na premierowe punkty w zimowych rozgrywkach czeka wciąż Miquido. Gracze w czarnych koszulkach przegrali wszystkie sześć spotkań, a w tym ostatnia porażka z HYDROSOLAR nie może budzić zbytniego optymizmu. Dziś czeka ich jeszcze trudniejsze zadanie, gdyż Armatis-lc Polska po trzech przegranych zremisował ostatnio z faworyzowanym Sygnity. Jeśli więc zawodnicy w biało-czarnych strojach marzą jeszcze o walce o medalowe lokaty, takie batalię jak ta wygrywać po prostu muszą.

NASZ TYP: 1

HYDROSOLAR – ICEO

Po serii trzech inauguracyjnych porażek z dobrej strony pokazał się wreszcie HYDROSOLAR. Debiutująca zimą drużyna wygrała z Armatis-lc Polska i Miquido, dzięki czemu zbliżyła się do goniącego czołówkę peletonu. O podtrzymanie dobrej passy będzie niesłychanie trudno, gdyż ICEO udowodniło już kilkukrotnie, że w piłkę grać potrafi. „Czerwoni” zatrzymali już Klinikę Vesuna i zremisowali z Jurek Catering Serwis. Trudno wskazać nam więc zdecydowanego faworyta, spodziewając się podziału punktów.

NASZ TYP: X

ZdrowePudełkowe.pl – Jurek Catering Serwis

Bardzo udany start w rozgrywkach zalicza ZdrowePudełkowe.pl. Ekipa w białych strojach wygrała wszystkie trzy potyczki i cierpliwie czeka na odrobienie zaległości z premierowych kolejek. Ze zmiennym szczęściem radzi sobie natomiast Jurek Catering Serwis. „Czerwoni” mają w pamięci dwie ostatnie przegrane przeciwko Sygnity i Klinice Vesuna. Jeśli polegną również i dziś, do maksimum utrudnią sobie kwestię walki o medalowe pozycję.

NASZ TYP: 1

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie
I Liga B
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
II Liga D
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
III Liga E
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę