Bielski prowadzi zespół do zwycięstwa

Qfinance - Cisco 5:3

Qfinance lepsze w meczu beniaminków

To spotkanie rozegrały ze sobą zespoły Qfinance i Cisco. Spotkanie toczyło się wyrównanie i dopiero w piętnastej minucie meczu zobaczyliśmy pierwszego gola na rzecz gospodarzy, lecz goście zaledwie minutę później wyrównali wynik. Do przerwy remis 1:1 się utrzymał, lecz zaraz po niej gospodarze wyszli na prowadzenie jedna bramką, by kilka minut później prowadzić dwiema. Pomimo iż goście strzelili gola, zespół Qfinance cały czas atakował ich bramkę ostatecznie kończąc to spotkanie dwubramkową przewagą.

RMF MAXXX - KOBY 3:2

RMF MAXXX zwycięski w wyrównanym spotkaniu

To niezwykle wyrównane spotkanie zapowiadało się ciekawie już od pierwszego gwizdka. Gra stałe przenosiła się z bramki pod bramkę i gdy wydawać by się mogło, że do przerwy żadna z drużyn nie zdobędzie przewagi, to RMF MAXXX na pięć minut przed końcem pierwszej połowy strzelił dwie szybkie bramki zarysowująca swoją przewagę. Jednak goście błyskawicznie po gwizdku rozpoczynającym drugą połowę złapali kontakt, by po zaciętej walce wyrównać wynik. Pomimo tego na chwile przed końcem spotkania gospodarze strzelili swoją trzecia bramkę, która zapewniła im zwycięstwo.

Capita - iCar 5:2

Dobra passa Capity trwa

Capita pewnie wychodząc na to spotkanie już w czwartej minucie strzelili pierwsza bramkę i pomimo, że parę minut później zespół iCar wyszedł na prowadzenie strzelając dwie bramki to dobrze dysponowani gospodarze kilka minut później wyrównali wynik, który utrzymał się do przerwy. Druga połowa była dużo mniej przychylna dla zespołu iCar, który raz za razem atakowany przez rywala stracił trzy bramki. Przez taki obrót spraw oba zespoły pozostały na swoich miejscach w tabeli - Capita na miejscu pierwszym, a iCar ostatnim.

Kraków Airport Taxi - ANTRANS 2:7

Wysoka wygrana zespołu ANTRANS

Na ostatnim spotkaniu tego wieczoru Kraków Airport Taxi podjęło lidera zeszłego sezonu zespół ANTRANS. Gospodarze pewni swoich sił w siódmej minucie wyszli na prowadzenie jedną bramką i pomimo usilnych prób na sześć minut przed końcem pierwszej połowy goście wyrównali wynik, by parę minut później prowadzić już jedną bramką. Od tej pory to goście kontrolowali grę i pomimo zaciekłej walki ze strony gospodarzy raz za razem powiększali swoją przewagę. Taksówkarze swojego drugiego gola strzelili w trzydziestej czwartej minucie spotkania, lecz nie zniechęciło to gości, którzy ostatecznie zdobyli aż siedem bramek, dzięki którym zakończyli to spotkanie pięciobramkową przewagą nad rywalami.