Biznes Liga TOP

1. Zadyszka lidera?

Spotkanie dwóch zespołów ze szczytu zapowiadało sporo walki na boisku, lecz nie takiej jakiej doświadczyliśmy. W pierwszych minutach gracze w niebieskich strojach poważniej zagrozili rywalowi, jednak ten w szóstej minucie wyszedł na prowadzenie. Dopiero w drugiej połowie doświadczyliśmy drugiej bramki Formatu, który panując na boisku raz za razem stwarzał sobie dogodne sytuacje do podwyższania wyniku. Ostatecznie czarni wygrali to spotkanie siedmioma bramkami, nie pozostawiając suchej nitki na liderze.

2. Skawina nie składa broni

Wbrew temu co pisaliśmy w minionym tygodniu Skawina postanowiła nie poddawać się łatwo i pomimo problemów w pierwszej połowie meczu, w której prym wiódł BAD-MAR, w drugiej odsłonie ostro zabrali się do odrabiania strat. Dzięki doskonałej grze Pawła Sosina, który strzelił cztery bramki w tym meczu, Skawina wygrała to spotkanie trzybramkowa przewagą. Pomimo ostatniej porażki Skawina ma szansę wrócić do ścisłej czołówki tabeli i powalczyć o medale.

3. Przerwana seria bankowców

Po nieprzerwanym paśmie zwycięstw i wspinaczki z ostatniej pozycji na drugie miejsce w tabeli Alior Bank miał szanse wskoczyć na stołek lidera, jednak drużyna ze środka tabeli stanęła mu na przeszkodzie. Pomimo początkowej przewagi zdecydowanego faworyta, z minuty na minutę zawodnicy Interii grali coraz pewniej zdobywając bramkę za bramką, by do przerwy prowadzić już 5:1. Druga połowa tego spotkania zaowocowała jedynie jedną bramką Alior Banku, która w ostatecznym rozrachunku nic nie wniosła do rywalizacji.