Brak miejsca na błąd

Makro – BLACKLABEL&10A

Po dwóch tygodniach przerwy na boisko wraca BLACKLABEL&10A. Zimowy debiutant uległ 1:10 faworyzowanemu Cognizant i dziś postara się poprawić humory przeciwko Makro. Nie będzie to proste, bowiem za „Błękitnymi” kapitalne spotkanie z GlobalLogic. Jeśli doświadczona ekipa zagra równie dobrze i dziś, może powiększyć swój dorobek o ważne trzy punkty.

NASZ TYP: 1X

SpyroSoft – ICEO

Tempa nie zwalnia ICEO. „Czerwoni” po sporej zadyszce udowodnili, że w piłkę grać potrafią, pokonując Makro i Light. Czy wygrają trzeci kolejny mecz? Jest to wielce prawdopodobne, gdyż po drugiej stronie barykady staję dziewiąty SpyroSoft. Gracze w fioletowych strojach przegrali cztery kolejne batalię, a na triumf czekają od 27 listopada. W sytuacji tej, faworyt może być tylko jeden!

NASZ TYP: 2

Light – Shell

Najciekawsze spotkanie dziesiątej kolejki! Pierwszy mecz zakończył się wysokim triumfem Light. Szansa na skuteczny rewanż wydaję się być dość spora. Po pierwsze, Shell z tygodnia na tydzień gra skuteczniejszy futbol. Po drugie, „Żółto-Czerwoni” okupują pozycję wicelidera. Po trzecie natomiast, team Konrada Podsiadłego legitymuję się serią czterech triumfów. W takiej sytuacji niżej notowany spadkowicz z II Ligi musi wznieść się na wyżyny swoich umiejętności, by powiększyć swój dorobek.

NASZ TYP: X2

Cognizant – Revolut

Starcie ekip z dwóch zgoła odmiennych biegunów ligowej klasyfikacji. Tabeli przewodzi bowiem Cognizant, stawkę zamyka Revolut. Zawodnicy w niebieskich koszulkach nie zaznali jeszcze smaku porażki, dokładając do ośmiu triumfów jeden remis. Zaledwie trzy punkty zdobył zimowy debiutant. Przegrane z Shell, Artery Hotels i BLACKLABEL&10A nie mogą napawać zbytnim optymizmem.

NASZ TYP: 1

Artery Hotels – GlobalLogic

Mecz sąsiadów z ligowej klasyfikacji. Obie drużyny znajdują się w górnej połowie klasyfikacji, jednak mają już sporą stratę do wymarzonego podium. Czwarte jest GlobalLogic. „Pomarańczowi” nieoczekiwanie przegrali ostatnio z Makro. Po sporej przerwie na boiska wraca Artery Hotels. Team Kamila Manieckiego triumfował nad Revolut, nie tracąc przy tym nawet gola. Ciężko wskazać w parze tej zdecydowanego faworyta, a remis to możliwe rozwiązanie.