Brak miejsca na błędy

CREADIS – LGBS

Osiem punktów wywalczone w czterech spotkaniach pozwoliło LGBS utrzymać pozycję na podium. Wszystko zależy jednak od dyspozycji PKO Banku Polskiego, który mimo, że traci jedno „oczko”, to ma rozegraną o jedną batalię mniej. Dopiero siódmą lokatę zajmuje CREADIS. Team Macieja Rogi stracił już definitywnie szansę na zakończenie w górnej połowie klasyfikacji, a seria trzech kolejnych porażek nie może napawać optymizmem.

NASZ TYP: 2

Armatis-lc Polska – ICEO

Kapitalnie w drugiej części sezonu radzi sobie Armatis-lc Polska. Zawodnicy w białych koszulkach odnotowują serię trzech spotkań bez porażki i bardzo poważnie zbliżyli się do podium. Tym razem przeciwnikiem doświadczone ICEO. „Czerwoni” notują również spory progres, jednak nie mają szans na minięcie dzisiejszego rywala. W premierowym boju Armatis-lc Polska wygrał 10:2. Stawiamy na bardziej wyrównane widowisko!

NASZ TYP: X

Sygnity – IP GBSC

Do formy z poprzednich sezonów wciąż nie może nawiązać Sygnity. „Niebiescy” zgromadzili do tej pory zaledwie trzy punkty i w pełni zasłużenie zamykają klasyfikację. O powiększenie dorobku będzie niesłychanie trudno, gdyż rywalem IP GBSC. „Seledynowi” okupują drugie miejsce i jeśli opuszczą obiekt KS Wanda z kompletem punktów zapewnią sobie upragnione srebrne medale.

NASZ TYP: 2

PKO Bank Polski – GS

Z pewnością nie tak poprzednią kolejkę wyobrażał sobie PKO Bank Polski. „Bankowcy” przegrali aż 0:9 z IP GBSC i tym samym stracili definitywnie szanse na mistrzowski tytuł. Dziś team Jacka Dziduszki powalczy, by znaleźć się na podium. Aby tego dokonać należy pokonać ósmy GS. Letni debiutant nie może ustabilizować swojej dyspozycji, a kadrowe problemy spowodowały, że nie ma już szans na awans w tabeli. Uważamy, że to bardziej doświadczony team zainkasuje pełną pulę i w poniedziałek w czasie zaległego meczu z Sygnity wyjaśni jakich kolorów medale założy na swoje szyje.

NASZ TYP: 1

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie
Extraklasa
Zobacz więcej
II Liga C
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
III Liga A
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę