Celem zwycięstwo!

CB Aluminium – Sparta

Po minimalnej porażce z Jarwex’em w najlepszy możliwy sposób zareagowało CB Aluminium. Beniaminek zaaplikował doświadczonej INTERII.PL aż trzynaście goli, odnosząc zasłużone zwycięstwo. Powodów do radości nie ma Sparta, która przegrała z MPEC i INTERIĄ.PL, tracąc tym samym definitywnie spory dystans do ścisłej czołówki. Jeśli team Zbigniewa Marka utrzyma swoją wysoką dyspozycję, nie powinien mieć problemu ze zgarnięciem pełnej puli.

NASZ TYP: 1

CMI – Colorex

Bardzo ważne dla walki o utrzymanie na trzecim szczeblu rozgrywkowym spotkanie w II Lidze C. Zagrożoną degradacją ósmą lokatę zajmuje CMI. Team Piotra Kwilosza pokonał jednak w poprzedni wtorek Revo Drink Team, odnosząc tym samym swoje premierowe zwycięstwo. Na triumf od 21 maja czeka natomiast Colorex. Zespół Patryka Muchy przegrywał z Kliniką Vesuną i Luxoft’em. Jeśli ulegnie również i dziś, może wylądować w strefie spadkowej.

NASZ TYP: 1X

Luxoft – INTERIA.PL

Po wygranej ze Spartą kolejną, czwartą już porażkę poniosła INTERIA.PL. „Redaktorzy” ze skromnym trzypunktowym dorobkiem tym samym na dobre zadomowili się w strefie spadkowej, którą jeśli chcą opuścić, muszą zacząć skrupulatnie triumfować. Ten sam cel przyświeca Luxoft’owi. Gracze w niebieskich strojach wygrali co prawda z Colorex’em, jednak zaledwie cztery zdobyte "oczka" i odległa siódma lokata nie może budzić zbytniego optymizmu.

NASZ TYP: X

Jarwex – Revo Drink Team

Na premierowe zwycięstwo czeka wciąż doświadczone Revo Drink Team. Ekipa w białych koszulkach przegrała wszystkie pięć spotkań, jednak minimalne porażki z Kliniką Vesuna i CMI wydają się dawać nadzieję na upragnione przełamanie. Dużo lepiej radzi sobie natomiast do tej pory Jarwex. Beniaminek po inauguracyjnej stracie punktów z MPEC’em, w kolejnych czterech bataliach zdobył aż dziesięć „oczek” i znajduję się tuż za podium. Jeśli "Seledynowi" znów imponować będą skutecznością, powinni przybliżyć się do ścisłej czołówki.

NASZ TYP: 1

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie