Czas próby

Alfa Laval – LGBS

Od sporego falstartu nowy sezon rozpoczęło doświadczone LGBS. „Granatowi” do tej pory wygrali zaledwie raz i zajmują odległe siódme miejsce. Powodów do radości nie może mieć też Alfa Laval. Drużyna Grzegorza Okońskiego przegrała wszystkie cztery mecze i jako jedyna legitymuję się zerowym dorobkiem. Jeśli więc nie powalczyć o przełamanie teraz, to kiedy?

NASZ TYP: X2

AMARA – BNP Paribas

Potyczka sąsiadów z ligowej klasyfikacji. Obecnie oba zespoły znajdują się tuż za podium i postarają się zrobić wszystko, by odrobić poniesione straty. Czwarty jest BNP Paribas. „Zieloni” powetowali sobie porażkę z Colorexem, triumfując w arcytrudnym boju z LGBS. Po dwóch zwycięstwach pogromcę znalazła AMARA. Spadkowicz uległ wspominanemu wyżej Colorexowi i jeśli marzy o powrocie na trzeci szczebel rozgrywkowy, nie może pozwolić sobie na następne błędy.

NASZ TYP: X

Colorex – KURO Detailing

Na pierwsze zwycięstwo czeka wciąż KURO Detailing. Zawodnicy w czarnych koszulkach zdobyli do tej pory zaledwie „oczko” za remis z BNP Paribas. Dużo lepiej premierowe tygodnie wspomina Colorex. Patryk Mucha i spółka wygrali wszystkie cztery boje i w pełni zasłużenie przewodzą klasyfikacji III Ligi F. „Pomarańczowi” imponują szczególnie swoją skutecznością, która powinna zapewnić również i tym razem komplet punktów.

NASZ TYP: 1

CREADIS – Kimberly-Clark

W czwartej kolejce upragnione przełamanie wywalczył CREADIS. Zespół Macieja Rogi pokonał KURO Detailing, oddalając się na dobre od dolnych rejonów stawki. Ze zmiennym szczęściem radzi sobie do tej pory Kimberly-Clark. „Niebiescy” potrafili pokonać KURO Detailing i LGBS, jak i ulegać Colorexowi czy Oponiefelga.pl. Obie ekipy prezentują zbliżony potencjał, co sprawia, że w parze tej typujemy remis!

NASZ TYP: X

Estate Dealer – Oponafelga.pl

Z olbrzymim animuszem swój debiutancki sezon rozpoczęło Estate Dealer. Komplet dwunastu punktów w czterech meczach pozwolił zadomowić się na czele stawki. Dziś faworyta czeka arcytrudne zadanie, bowiem po drugiej stronie barykady staję Oponafelga.pl. „Pomarańczowi” przegrali do tej pory tylko z LGBS i w czwartkowy wieczór zrobią wszystko, by udowodnić, że zaciekle walczyć będą do końca o medalowe lokaty.

NASZ TYP: 1X

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie
III Liga B
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę