Czas Sabre?

iCar II – Sii

Spotkanie dwóch zespołów ze zgoła odmiennych biegunów ligowej klasyfikacji. Na jej czele z kompletem dziewięciu „oczek” znajduję się iCar II. „Taksówkarze” z kwitkiem odprawiają kolejnych przeciwników i podobny efekt wydaję się czekać Sii. Zawodnicy w błękitnych koszulkach do tej pory nie zdobyli nawet punktu, a bilans 8:14 sprawia, że faworyt w parze tej może być tylko jeden!

NASZ TYP: 1

PRESCIENT – ES-SYSTEM

Na pierwszą wygraną czeka wciąż ES-SYSTEM. Drużyna Piotra Chojki do tej pory zdobyła zaledwie jedno „oczko” za inauguracyjny remis z EC Engineering. Dziś o przełamanie zawodnicy w czarnych koszulkach powalczą z PRESCIENTEM. Dominik Paul i spółka po ważnym zwycięstwie z ZasadaAuto.pl zremisowali z Sabre. Obecnie są na piątym miejscu, jednak jeśli marzą o dogonieniu ścisłej czołówki, takie boje jak ten wygrywać po prostu muszą!

NASZ TYP: 1

EC Engineering – Jacobs

W przysłowiową kratkę gra do tej pory EC Engineering. Doświadczona drużyna uległa ostatnio Fluviusowi, co sprawia, że z czterema punktami zadomowiła się w środkowych rejonach tabeli. O awans będzie niesłychanie trudno, gdyż zmierzy się z faworyzowanym Jacobs. „Niebiescy” legitymują się kompletem punktów, a zaledwie jeden stracony gol w dwóch bojach sprawia, że również i dziś stawiamy ich w roli faworyta.

NASZ TYP: X2

Sabre – Fluvius

Do udanych pierwsze tygodnie nowego sezonu zaliczyć może Fluvius. Drużyna Marcina Miarki wygrała do tej pory dwa spotkania, a inauguracyjna minimalna przegrana z Jacobs ujmy przynosić nie może. Teraz „Błękitni” zagrają z czekającym na premierowe zwycięstwo Sabre. Gracze w czerwonych strojach po dwóch porażkach w poprzedni wtorek wreszcie zapunktowali, a remis z PRESCIENT daję w ich szeregach nadzieję na lepsze czasy!

NASZ TYP: X2

ZasadaAuto.pl – ORLEN OIL

Po spadku z II Ligi do dobrej dyspozycji nie może wciąż nawiązać ZasadaAuto.pl. Doświadczona ekipa zdobyła do tej pory zaledwie trzy punkty, za inauguracyjny triumf z Sii. Odrobinę lepiej radzi sobie ORLEN OIL. Sebastian Gruszczyński i spółka ulegli co prawda minimalnie iCar II, jednak wygrane nad Sii i PRESCIENT dają spore nadzieję, że „Czerwoni” wreszcie dopną swego i pokuszą się o medale!

NASZ TYP: X2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie
III Liga B
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę