Czterech chętnych na awans!

 

Prisjakt – IAG GBS

Walczący o podium IAG GBS ma w pamięci porażkę z pierwszej rundy, kiedy to Prisjakt sprawił sporą niespodziankę i wygrał z ,,Szarymi’’ 4:3! Teraz na podobne potknięcie czwarta ekipa III Ligi E nie może sobie pozwolić. Co więcej, musi jeszcze liczyć na potknięcie innych zespołów. Przy dobrych wiatrach, może nawet wywalczyć wicemistrzostwo i awans do II ligi. Stawka tego meczu jest spora!

NASZ TYP: 2

Business Elite – Alfa Laval

Tydzień temu ,,Żółci’’ zapewnili sobie tytuł mistrzowski. Na trzy kolejki przed końcem ich przewaga nad drugim Dassault Systemes wynosi aż jedenaście punktów. Dzisiaj Mykola Shpakovskyi i jego koledzy będą chcieli potwierdzić swoją dominację i rozbić ,,czerwoną latarnię’’, która już w pierwszej rundzie boleśnie przekonała się o sile rażenia Business Elite (9:0).

NASZ TYP: 1

LED Labs – Galeco Team

Większych problemów z pokonaniem LED Labs nie powinien mieć Galeco Team. ,,Niebiescy’’ walczą o medal, a także o awans do II ligi i z bojowym nastawieniem przystąpią do pojedynku z drużyną z dołu tabeli. Spodziewamy się ataku ze strony Galeco od pierwszych minut, a bramki dla faworytów powinny być tylko kwestią czasu.

NASZ TYP: 2

Dassault Systemes – BanFood

Nie udało się dogonić Business Elite, ale trzeba mieć się na baczności. Wicelider czuje na plecach oddech grupy pościgowej, która wykorzysta każde najmniejsze potknięcie ,,Niebieskich’’. W końcówce sezonu nie może zabraknąć koncentracji i odpowiedniego nastawienia. Inaczej, po niezłej grze Dassault Systemes może zostać z niczym. Zobaczymy, jak poradzą sobie z BanFood, które w pierwszej rundzie urwał im punkty (2:2).

NASZ TYP: 1

EC Engineering – PGE Energia Ciepła

PGE Energia Ciepła może jeszcze minimalnie poprawić swoje miejsce, ale musi do końca sezonu wszystko wygrywać i liczyć na porażki BanFood. Najpierw trzeba poradzić sobie z EC Engineering, co nie będzie wcale łatwym zadaniem. ,,Czarni’’ plasują się w środku tabeli, ale mają jeszcze szanse na wywalczenie nawet awansu do II ligi. Scenariusz mało prawdopodobny? Przekonamy się niebawem!

NASZ TYP: 1

 

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie
Extraklasa
Zobacz więcej
II Liga C
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
III Liga A
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę