Derby "Taksówkarskie" - odsłona druga!

CB Aluminium – Sław-Mont

Po dwóch gorszych spotkaniach po pełną pulę sięgnął Sław-Mont. Dzięki temu marzący o powrocie do Extraklasy zespół pozostaje na czele stawki. Powody do radości ma również CB Aluminium. Beniaminek powetował sobie przegraną z MPEC, nie dają większych szans TESCO. Trzy tygodnie temu zespół Sławomira Barasza wygrał 6:1. Powtórka takiego scenariusza jest wielce prawdopodobna!

NASZ TYP: X2

MPEC – JR Holding

Kapitalnie w 2020 roku spisuję się MPEC. „Fioletowi” po trzech zwycięstwach zremisowali co prawda z FORMATEM, jednak dobra dyspozycja pozwoliła zadomowić się na ligowym podium. Skupić się na wywalczeniu utrzymania musi zaś JR Holding. Gracze w seledynowych koszulkach ulegli minimalnie MooMoo Restaurant. Kolejna ewentualna porażka może do maksimum skomplikować pozostanie na drugim szczeblu rozgrywkowym.

NASZ TYP: 1

FREE NOW – iCar

Druga odsłona derbów taksówkarskich! Pierwsza padła łupem iCar! „Żółci” wygrali 4:2, potwierdzając, że interesuje ich walka o medale. Na punkty od 13 stycznia czeka zaś FREE NOW. Kamil Beniowski i spółka ulegali JR Holding i Sław-Mont. Jeśli natychmiast nie wysnują odpowiednich wniosków, mogą nie poprawić dziś swojego dorobku.

NASZ TYP: 2

MooMoo Restaurants – Dedax

Pierwsze punkty w ósmej kolejce wywalczył Dedax. Po dwóch tygodniach przerwy beniaminek powraca na ligowe boiska. Czy podtrzyma dobrą serię? Nie będzie to proste, gdyż po drugiej stronie barykady staję MooMoo Restaurant. Zespół Piotra Chamerlińskiego wygrał pięć z sześciu ostatnich batalii i zrobi wszystko, by utrzymać lokatę na podium.

NASZ TYP: 1

TESCO – FORMAT

W czterech noworocznych kolejkach tylko raz punktowało TESCO. Co jednak ciekawe, było to 6 stycznia… w meczu przeciwko FORMATOWI. Czy graczy w czarnych koszulkach stać na skuteczny rewanż? Zespół Dariusza Janii w czterech bojach zdobył co prawda tylko dwa „oczka”, jednak remisy z faworyzowanymi MPEC i Sław-Mont dają nadzieję na osiągnięcie wyczekiwanego celu!

NASZ TYP: X2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie