Do trzech razy sztuka?

I LIGA B:

Estate Dealer – Baukrane

Dobrą i złą wiadomość na zakończenie letniego sezonu dostało Estate Dealer. Beniaminek przegrał w ostatniej chwili medalowe pozycje, jednak pomimo tego za sprawą przesunięć powalczy na drugim szczeblu rozgrywkowym. Na początek Jurij Ziniak i spółka sprawdzą formę doświadczonego Baukrane. Zawodnicy w białych koszulkach świętowali zgarnięcie brązowych medali i teraz zrobią wszystko, by włączyć się do walki o Extraklasowe boiska. Emocje gwarantowane!

NASZ TYP: X2

MEBLOMIX&MAZUR TRUCK – Inter Kraków

Do trzech razy sztuka – to hasło zdają sobie powtarzać w głowach zawodnicy Interu Kraków. Team Rodrigo Floresa dwukrotnie przegrał walkę o Extraklasę i teraz spróbuję zrobić wszystko, by „wskoczyć” na najwyższy szczebel rozgrywkowy. Nie będzie to łatwe, gdyż już na początku przeciwnikiem MEBLOMIX&MAZUR TRUCK. Beniaminek na II Ligowym froncie udowodnił już wielokrotnie, że w piłkę grać potrafi. Czy pozwoli to i tym razem na rywalizację o najwyższe cele?

NASZ TYP: X2

Waleczne Serca – Codewise

Do udanych poprzedni sezon zaliczyć mogą obie drużyny. Zarówno jedni jak i drudzy zapewnili sobie dość pewnie utrzymanie, wyprzedzając zdecydowanie MSHG, Capitę i Nokię. O trzy „oczka” więcej zgromadziło Codewise. Andrzej Kozubowski i spółka zmuszeni byli uznać wyższość Baukrane i odłożyć medalowe nadzieję o przynajmniej sezon. Bezpośredni bilans przemawia jednak na korzyść Walecznych Serc (5:4 i 3:3). Obie potyczki pokazują jednak, że w parze tej bardzo trudno wskazać zdecydowanego faworyta, co sprawia, że przekornie typujemy remis!

NASZ TYP: X

DIAMOND – Sparta

Spotkanie dwóch drużyn, które latem świętowały mistrzowskie tytuły na trzecim szczeblu rozgrywkowym. O ile dla Sparty to długo wyczekiwany powrót na I Ligowe boiska, o tyle DIAMOND jest tu debiutantem. Obie ekipy imponowały szczególnie w defensywie. Łukasz Bator i spółka stracili zaledwie 27 bramek, zespół Rafała Kędziora zaś tylko 30. Dodając do tego wyborną grę w ofensywie jesteśmy pewni, że żadna z ekip nie odpuści aż do końcowego gwizdka!

NASZ TYP: X

2 LIGA D:

Chemobudowa Kraków – CMI

W zgoła odmiennych humorach poprzedni sezon zakończyły oba zespoły. Po zaciekłej walce utrzymanie w II Lidze zapewniła sobie Chemobudowa Kraków, srebrne medale zaś padły łupem CMI. Zespół Piotra Kwilosza  po krótkiej absencji powraca na trzeci szczebel rozgrywkowy i teraz zaciekle powalczy o kolejny awans. Jeśli zawodnicy w biało-czerwonych strojach zagrają równie skutecznie co latem mogą rozpocząć zmagania od zgarnięcia pełnej puli!

NASZ TYP: X2

Sabre – ProEko

Starcie dwóch beniaminków. Mistrzowski tytuł po świetnym sezonie świętowało ProEko. Grająca kiedyś w Extraklasie drużyna rozpoczęła tym samym marsz w stronę powrotu na najwyższy szczebel rozgrywkowy. Srebrne medale padły łupem Sabre. Zawodnicy w biało-czerwonych strojach ulegli tylko firmie iCar II i teraz będą chcieli zapewnić sobie szybko utrzymanie. Wydaję się, że to Paweł Latała i spółka dopiszą do swojego konta trzy bezcenne „oczka”.

NASZ TYP: 2

Vicenti – AMARA

Czas na powrót na trzeci szczebel rozgrywkowy obu doświadczonych ekip. Po zaledwie sezonie na II Ligowych boiskach zaprezentuję się Vicenti, odrobinę dłuższy rozbrat ma za sobą zaś AMARA. Potyczka ta zapowiada się niesłychanie emocjonująco. Po pierwsze, zarówno jedni jak i drudzy mają ogromny staż. Po drugie, są równie groźni w ofensywie. Po trzecie zaś, kilkukrotnie udowadniali, że nie boją się mocnej wymiany ciosów. Czy czeka nas inauguracyjny strzelecki festiwal?

NASZ TYP: X

Nokia – Amway GBS

Na II Ligowe boiska wraca Nokia. „Granatowi” spadli z drugiego szczebla rozgrywkowego i o odbudowanie formy powalczą z firmą Amway GBS. Beniaminek ma za sobą udane letnie zmagania, które okrasił brązowymi medalami. Jeśli w wysokiej formie pozostanie Jean Carlos Barrientos „Różowi” mogą być wymagającym rywalem dla każdego!

NASZ TYP: X2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 784 338 379 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie