Do trzech razy sztuka!

Makro – Revolut

Po wygranej w pierwszej kolejce zdecydowaną porażkę 0:4 z Shell poniosło Makro. Teraz „Niebiescy” spróbują udowodnić, że był to tylko wypadek przy pracy, mierząc się z Revolut. Zimowy debiutant przegrał oba dotychczasowe boje, z bilansem 1:18. Martwić może szczególnie wynik z Light, gdzie gracze w czarnych koszulkach stracili aż 13 bramek. W takiej sytuacji faworyt może być tylko jeden!

NASZ TYP: 1

Artery Hotels – SpyroSoft

Potyczka dwóch zespołów, które do tej pory odnotowały po dwie porażki. Kto zdobędzie dziś premierowe punkty? Minimalnie lepsze wrażenie pozostawiło po sobie Artery Hotels. „Złoci” do końca zaciekle przeciwstawili się faworyzowanemu Cognizant, ulegając 2:6. SpyroSoft ma zaś za sobą bolesną przegraną z GlobalLogic, kiedy to stracił aż dziewięć bramek. Typujemy remis, życząc obu teamom upragnionego przełamania!

NASZ TYP: X

BLACKLABEL&10A – Shell

Po porażkach odnotowanych w pierwszej kolejce obie drużyny wyciągnęły właściwe wnioski. Shell powetował sobie przegraną z Light, pewnie triumfując nad Makro. Odrobinę mniej szczęścia miało BLACKLABEL&10A, które podzieliło się punktami ICEO. Doświadczony team Macieja Panhirsza zadomowił się w czołówce tabeli i z pewnością zrobi wszystko, by powrócić na trzeci szczebel rozgrywkowy!

NASZ TYP: X2

Cognizant – ICEO

Tempa nie zwalnia Cognizant. „Niebiescy” pewnie wygrali obie potyczki, z imponującym bilansem 11:3! Czy tak rozpędzonego debiutanta zatrzyma doświadczone ICEO? Mateusz Kliś i spółka po pokonaniu SpyroSoft w poprzednią środę zaledwie zremisowali z BLACKLABEL&10A. Gracze w czerwonych koszulkach udowodnili już jednak wielokrotnie, że w piłkę grać potrafią, a wzmożona motywacja na kluczowych rywali przynieść może upragnione punkty.

NASZ TYP: 1X

GlobalLogic – Light

Starcie dwóch zespołów, które zdobyły do tej pory po sześć punktów. Debiutujące GlobalLogic w pokonanym polu pozostawiło SpyroSoft i Artery Hotels, tracąc zaledwie dwa gole. Po wygranej z Shell za ciosem poszedł zaś Light. Były II Ligowiec pokonał Revolut, trafiając do siatki aż trzynaście razy. Drużyna Tomasza Stępnia marzy o szybkim powrocie na trzeci szczebel rozgrywkowy, co sprawia, że w naszym odczuciu jest minimalnym faworytem do zgarnięcia pełnej puli!

NASZ TYP: X2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie
III Liga B
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę