Dogonić SOPEM

Canal+ - Makro

W piątej kolejce premierowe punkty wywalczyło wreszcie Makro, które po ciekawym meczu pokonało 1:0 Lundbeck. Czy letni debiutant pójdzie za ciosem i znów pokusi się o bezcenny triumf? Nie będzie to proste, bowiem rywalem doświadczone Canal+. Zawodnicy w czarnych strojach w hicie kolejki ulegli co prawda ostatnio SOPEM, jednak poprzednie  rezultaty pozwalają uplasować się na wysokim piątym miejscu. Uważamy więc, że po dwóch bataliach bez wygranej, Canal+ powróci na właściwą ścieżkę.

NASZ TYP: 1

QVC Poland – Teamtechnik

Spotkanie dwóch zaciekle goniących SOPEM drużyn. Zarówno jedni jak i drudzy zdobyli do tej pory po dwanaście punktów, zaliczając solidarnie po jednej porażce. Cztery kolejne zwycięstwa odniosło QVC Poland. Gracze w białych koszulkach dwukrotnie zachowali czyste konto, co podkreśla ich wyborną grę w defensywie. O powrocie do II Ligi marzy zaś Teamtechnik. „Niebiescy” rozbili w ostatniej kolejce Oponęfelga.pl, strzelając aż 11 goli. Typujemy remis, spodziewając się kapitalnego widowiska!

NASZ TYP: X

Oponafelga.pl – Axel Springer I

Po wygranej z BNP Paribas czwartą już porażkę odnotowała Oponafelga.pl. Tym bardziej dotkliwą, że Teamtechnik pokonał golkipera „Pomarańczowych” aż jedenastokrotnie. Dziś o przełamanie będzie niesłychanie trudno, gdyż Axel Springer I zaciekle walczy o ligowe podium. „Redaktorzy” ulegli co prawda ostatnio QVC Poland, jednak dwie poprzednie wygrane z Makro i HedgeServ sprawiają, że to właśnie w nich upatrujemy faworyta do zgarnięcia pełnej puli.

NASZ TYP: 2

Lundbeck – BNP Paribas

Do piątej kolejki na pierwsze zwycięstwo czekać musiało BNP Paribas. Ekipa w zielonych koszulkach pokonała HedgeServ i z pewnością dziś nie zamierza spuszczać z tonu. „Bankowców” czeka jednak arcytrudne zadanie, gdyż po drugiej stronie barykady staję rozgoryczony porażką Lundbeck. Mający spore aspirację doświadczony team nieoczekiwanie uległ Makro i jeśli marzy jeszcze o skutecznym dogonieniu SOPEM, nie może pozwolić sobie już na najmniejszy błąd.

NASZ TYP: 1

HedgeServ – SOPEM

Batalia zespołów z dwóch zgoła odmiennych biegunów ligowej klasyfikacji. Na jej czele z kompletem piętnastu punktów staję SOPEM. Gracze w czarnych koszulkach w pokonanym polu pozostawili ostatnio Canal+ i Teamtechnik, potwierdzając, że interesuje ich tylko walka o złoto. O premierowych punktach marzy HedgeServ. „Biali” mają spory problem z ofensywą, gdyż do tej pory do siatki przeciwników trafili zaledwie sześciokrotnie. Jeśli nie poprawią swojej strzeleckiej formy, mogą dziś ponieść swoją szóstą porażkę.

NASZ TYP: 2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie