Dołączą do wyścigu o medal?

Gravier – TRADEBOX.pl

Niekwestionowany lider ma szansę wygrać już po raz jedenasty w tym sezonie! TRADEBOX.PL zagra dzisiaj z Gravierem i jest zdecydowanym faworytem tego starcia. Nawet jeśli przypomnimy sobie ich pierwsze spotkanie, które zakończyło się minimalną wygraną Piotra Waśkiewicza i spółki (4:3), to zespół w fioletowych koszulkach ma więcej ofensywnych argumentów i przede wszystkim przemawia za nim zgranie zespołu. Adrian Brela i spółka będą chcieli sprawić niespodziankę i utrzeć nieco nosa rozpędzonemu przeciwnikowi.

NASZ TYP: 2

JSF Silikon – Polwar

Cztery punkty – tyle na swoim koncie ma Polwar, który zamyka ligowe zestawienie. Przed ,,czerwoną latarnią’’ III Ligi A mecz z JSF Silikon. Faworytem w tej parze na pewno nie jest. ,,Czerwoni’’ walczą o medale i do najniższego stopnia podium tracą zaledwie dwa punkty. Dzisiaj, jeśli nie zlekceważą niżej notowanego przeciwnika, powinni odnieść ósme zwycięstwo w bieżącej kampanii i kontynuować wywieranie presji na Jurek Catering i zooplus.

NASZ TYP: 1

Jurek Catering Serwis – Amway

Większych problemów z pokonaniem Amway’a nie powinien mieć Jurek Catering Serwis. Wicelider w pierwszej rundzie rozbił ,,Białych’’ aż 7:0 i wygranej w podobnych rozmiarach spodziewamy się również dziś. ,,Czerwoni’’ walczą o upragniony awans do drugiej ligi, wciąż skutecznie odpierają ataki grupy pościgowej na czele z zooplus.pl i doskonale zdają sobie sprawę, ze nie mogą pozwolić sobie na wpadkę, a taką na pewno byłaby strata oczek w pojedynku z Amway’em.

NASZ TYP: 1

Zooplus – ES-System

Jeśli ES-SYSTEM myśli o dołączeniu do wyścigu o medal, musi dzisiaj pokonać zooplus. Do rywala, a zarazem najniższego stopnia podium ,,Czarni’’ tracą sześć punktów! W pierwszej rundzie minimalnie lepszy był team w biało-zielonych strojach, który wygrał 2:1. Oba zespoły prezentują zbliżony do siebie poziom i być może indywidualności rozstrzygną losy tego pojedynku. Obrońcy ES-SYSTEM będą musieli uważać na bramkostrzelny duet: Wojtek Niedźwiedź-Krzysztof Kicinger, który zdobył już dwadzieścia siedem bramek. Tylko sześć mniej, niż cały zespół Piotrka Chojki!

NASZ TYP: 1

MPO Kraków – Alexmann

Na zakończenie dnia ligowe zaległości nadrobią pierwszoligowcy. Gościnnie na obiekcie Com-Com Zone zagrają MPO Kraków i Alexmann. Obie drużyny doskonale ,,znają teren’’.W Nowej Hucie, w niższych ligach, w poprzednich edycjach rozegrali kilkadziesiąt, jak nie więcej spotkań. Obie póki co plasują się w strefie spadkowej, z trzynastoma punktami na koncie. W pierwszej rundzie górą było MPO Kraków, które zagrało na ,,zero z tyłu’’, strzelając dwa gole. Czy i tym razem solidna obrona ,,Bordowych’’ zatrzyma ofensywne zakusy Anthony’ego Schacherera?

NASZ TYP: 1

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie