DRABEST sprawi niespodziankę?

Gravier – BanFood

Po dwóch spotkaniach bez zwycięstwa o komplet punktów w poprzedni poniedziałek pokusił się BanFood. „Biało-Zieloni” pokonali 3:2 Rigor Mortis, pozostając tym samym w walce o medale. Tyle samo punktów ma Gravier. Team Dawida Pałki mierzy się ostatnio ze sporymi problemami kadrowymi. Porażki z firmami DRABEST i Rigor Mortis, jak i remis z REN-BETem sprawia, że bardzo trudno wskazać zdecydowanego faworyta, a podział punktów to możliwe rozwiązanie!

NASZ TYP: X

Rigor Mortis – TRADEBOX.PL

Dobrze ostatnie tygodnie wspomina TRADEBOX.PL. „Fioletowi” dzięki zwycięstwom nad firmami BanFood i REN-BET „wskoczyli” na najniższy stopień podium. Walkę o złoto utrudnił sobie zaś Rigor Mortis. Piotr Morawski i spółka ulegli 2:3 BanFood i tym samym nie mogą pozwolić sobie na kolejny, nawet najmniejszy błąd. W dwóch z trzech dotychczasowych bezpośrednich potyczek padł remis. Powtórka tego wyniku to prawdopodobny scenariusz!

NASZ TYP: X

DRABEST – Grupa Heban

W zgoła odmiennych humorach ostatnie tygodnie wspominają obie drużyny. Zaledwie jedno „oczko” w trzech bojach zdobyła Grupa Heban. Tym samym letni debiutant spadł z ligowego podium. Spore postępy odnotowuje DRABEST. „Żółci” pokonali zarówno REN-BET jak i firmę Gravier, a minimalna porażka z faworyzowanym YesSport pozwala mieć nadzieję, że Konrad Wójcik i spółka do końca powalczą o sprawienie niespodzianki. Emocje gwarantowane!

NASZ TYP: X2

REN-BET – YesSport

Potyczka zespołów z dwóch zgoła odmiennych biegunów ligowej klasyfikacji. Pozycję lidera niezmiennie zajmuję YesSport. Letni debiutant zgromadził do tej pory aż 21 punktów i pewnie kroczy po awans na trzeci szczebel rozgrywkowy. Stawkę zamyka zaś REN-BET. Team Rafała Woźniaka oprócz remisu z firmą Gravier przegrał siedem pozostałych bojów. Premierowa potyczka zakończyła się wynikiem 0:9. Dziś spodziewamy się ciekawszego widowiska, jednak faworyt w parze tej może być tylko jeden!

NASZ TYP: 2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie