Egzamin MPO Kraków

I LIGA B

Codewise – Estate Dealer

Zaledwie „oczko” w dwóch meczach w 2021 roku zdobyło Estate Dealer. Pomimo tego zawodnicy w białych koszulkach pozostają na drugim miejscu w tabeli. W strefie spadkowej zadomowiło się Codewise. Team Andrzeja Kozubowskiego ma jednak rozegraną o jedną potyczkę mniej. Jeśli udanie odrobi zaległości może awansować na bezpieczną lokatę. Nie będzie to jednak zadanie proste.

NASZ TYP: X2

Waleczne Serca – Sparta

Po długiej przerwie na ligowe boiska powraca Sparta. „Czerwoni” nie mieli jeszcze okazji zaprezentować się w 2021 roku i dziś o pełną pulę zagrają z Walecznymi Sercami. Team Szymona Stachury uległ co prawda w poprzedni czwartek MEBLOMIX&MAZUR TRUCK (5:7), jednak pozostawił po sobie dobre wrażenie. Jeśli gracze w granatowych koszulkach poprawią grę w defensywie mogą opuścić obiekt przy ulicy Dekerta bogatsi o trzy „oczka”.

NASZ TYP: 1X

Inter Kraków – Baukrane

Bardzo udany start w 2021 roku odnotowuję Baukrane. Komplet sześciu „oczek” pozwolił Łukaszowi Zatoniowi i spółce awansować na najniższy stopień podium. Po porażce 5:6 z dzisiejszym przeciwnikiem właściwe wnioski w poprzedni czwartek wysnuł Inter Kraków. Zwycięstwo 3:2 nad Estate Dealer pozwoliło opuścić strefę spadkową. Ogromny ścisk w dolnych rejonach klasyfikacji powoduję jednak, że należy skrupulatnie punktować.

NASZ TYP: X2

DIAMOND – MEBLOMIX&MAZUR TRUCK

W zgoła odmiennych humorach ostatnie tygodnie wspominają dwa doświadczone zespoły. DIAMOND przegrał bowiem obie potyczki, strzelając przy tym tylko 4 gole. Komplet sześciu punktów padł natomiast łupem MEBLOMIX&MAZUR TRUCK. „Czerwoni” pokonali zarówno dzisiejszego przeciwnika, jak i Waleczne Serca. Wyniki te pozwoliły beniaminkowi zostać liderem I Ligi B, który z pewnością zrobi wszystko, by pozostać na tym miejscu również i dziś.

NASZ TYP: X2

------------------------

II LIGA D

AMARA – Chemobudowa Kraków

Prawdziwy strzelecki festiwal w poprzedni czwartek urządziła sobie AMARA. Team Marcina Bąbały pokonał 9:0 Amway GBS i za sprawą potknięć rywali „wskoczył” na najniższy stopień podium. O skutecznym rewanżu marzy Chemobudowa Kraków. „Niebiescy” ulegli dwa tygodnie temu 2:5, lecz kolejny triumf nad ProEko daję nadzieję na podtrzymanie dobrej passy. Remis to w parze tej możliwe rozwiązanie!

NASZ TYP: X

ProEko – CMI

Kolejne, czwarte już bezpośrednie spotkanie obu ekip w przeciągu ostatniego roku. Do tej pory dwukrotnie triumfowało CMI, a ostatnie zwycięstwo Piotr Kwilosz i spółka odnieśli dwa tygodnie temu. I dziś wydają się być minimalnym faworytem do zgarnięcia pełnej puli. Tym bardziej, że ProEko przegrało obie ostatnie potyczki. Jeśli „Fioletowi” natychmiast nie wysnują odpowiednich wniosków mogą na dobre pożegnać się z marzeniami o medalach.

NASZ TYP: X2

Vicenti – Amway GBS

Na pierwsze punkty czeka wciąż Amway GBS. Ekipa Tomasza Galiszewskiego przegrała wszystkie siedem dotychczasowych spotkań i jeśli marzy o utrzymaniu, musi natychmiast wysnuć odpowiednie wnioski. Nie będzie to łatwe, gdyż przeciwnikiem jest rozpędzające się Vicenti. Zespół Claudio Timpano wygrał obie potyczki i opuścił tym samym strefę spadkową. Kolejne zwycięstwo to wielce prawdopodobne rozwiązanie!

NASZ TYP: 1

Nokia – Sabre

Lekki kryzys dopadł Nokię. Doświadczona drużyna przegrała obie potyczki w 2021 roku i nie dość, że straciła pozycję lidera, to jeszcze do bezbłędnego CMI traci aż sześć „oczek”. W strefie spadkowej znalazło się zaś Sabre. „Czerwoni” ulegli w poprzedni czwartek 1:3 Vicenti. Dwa tygodnie temu Paweł Bułka i spółka wygrali 5:2. Tym razem spodziewamy się jednak w parze tej udanego rewanżu!

NASZ TYP: 1X

------------------------

III LIGA C

REN-BET – Total Fitness Concept

Upragniony premierowy punkt w poprzedni czwartek zdobył REN-BET. Doświadczona drużyna dość nieoczekiwanie zatrzymała marzący o medalach BNP Paribas. Teraz Rafał Woźniak i spółka spróbują pójść za ciosem przeciwko Total Fitness Concept. Zespół Marcina Pomiernego 2021 rozpoczął od pokonania 4:3 firmy WEBCON. Wynik ten pozwolił dołączyć do goniącego czołówkę peletonu. Kolejna wygrana pozwoli już natomiast bardzo poważnie zbliżyć się do podium.

NASZ TYP: 2

WEBCON – EQTek

W zgoła odmiennych humorach obiekt MOS Wschód opuściły po poprzedniej kolejce obie drużyny. Wygrana z liderującym Armatis-lc Polska padła łupem firmy EQTek. Swoją czwartą kolejną porażkę przeciwko Total Fitness Concept poniósł zaś WEBCON. Tym samym zawodnicy w biało-czerwonych strojach spadli na siódme miejsce w klasyfikacji i dziś spróbują zrobić wszystko, by poprawić ten wynik. Będzie to jednak zadanie niesłychanie trudne.

NASZ TYP: X2

BNP Paribas – CREADIS

Z pewnością nie tak powrót na ligowe boiska wyobrażało sobie BNP Paribas. Gracze w zielonych koszulkach zaledwie zremisowali z firmą REN-BET, spadając na piąte miejsce w klasyfikacji. O jedno
„oczko” wyżej znajduję się CREADIS. Ekipa Macieja Rogi uległa po emocjonującym meczu (2:3) MPO Kraków i jeśli marzy o awansie na trzeci szczebel rozgrywkowy nie może pozwolić sobie na najmniejszy błąd. Typujemy remis, spodziewając się ciekawego widowiska!

NASZ TYP: X

Armatis-lc Polska – MPO Kraków

Pomimo czwartkowej porażki na pozycji lidera pozostaje Armatis-lc Polska. Doświadczona drużyna nie może pozwolić sobie na kolejny błąd, a patrząc na formę przeciwnika nie będzie to łatwe. Po drugiej stronie barykady staję bowiem MPO Kraków. Zawodnicy w niebieskich koszulkach po inauguracyjnym falstarcie wygrali trzy kolejne boje i z pewnością zrobią wszystko, by podtrzymać tą dobrą serię. Emocje gwarantowane!

NASZ TYP: X2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 784 338 379 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie