Emocjonujący czwartek

IP GBSC – Light

Na pierwsze zwycięstwo czeka wciąż Light. Beniaminek oprócz dwóch remisów przegrał siedem potyczek i jeśli marzy o pozostaniu na trzecim szczeblu rozgrywkowym musi skrupulatnie punktować. Po wygranych z Estate Dealer i Columbus Energy do goniącego lidera peletonu dołączyło IP GBSC. „Seledynowi” w czwartej kolejce zwyciężyli walkowerem, lecz teraz zrobią wszystko, by włączyć się do walki o medale.

NASZ TYP: 1

HCL Poland – TechnipFMC

Najciekawsze spotkanie jedenastej kolejki. Minimalnym faworytem wydaję się być TechnipFMC. Po pierwsze, zespół Dawida Rybczyńskiego znajduję się wyżej w tabeli. Po drugie, legitymuję się serią czterech kolejnych zwycięstw. Po trzecie natomiast wygrał premierową bezpośrednią potyczkę, pokonując HCL Poland 7:5. Francesco Concia i spółka w poprzedni czwartek ulegli zaś 2:3 firmie DIAMOND. Kolejna strata punktów może na dobre zamknąć zawodnikom w białych koszulkach drogę do medalowych zdobyczy.

NASZ TYP: X2

Columbus Energy – Chemobudowa Kraków

Potyczka o przysłowiowe sześć punktów. Obecnie na bezpiecznym szóstym miejscu znajduję się Chemobudowa Kraków, "oczko” niżej sklasyfikowane jest Columbus Energy. Podobnie sytuacja ma się w kwestii dorobku punktowego. Sporo emocji przyniósł również pierwszy bezpośredni mecz, wygrany przez Chemobudowę Kraków 5:4. Czy „Niebiescy” zrobią to również dziś? Nie podejmujemy się wskazania faworyta zachowawczo typując remis.

NASZ TYP: X

Estate Dealer – DIAMOND

Po zwycięstwie z HCL Poland na pozycji lidera znalazł się DIAMOND. Doświadczona ekipa ma jednak tyle samo punktów co drugi TechnipFMC, a zaledwie „oczko” więcej od dzisiejszego przeciwnika. Estate Dealer wyciągnęło właściwe wnioski po porażce z IP GBSC i pokonało w poprzedni czwartek zamykający stawkę Light. Co ciekawe, beniaminek wygrał premierową bezpośrednią batalię 5:1. Dziś spodziewamy się ciekawszego widowiska, w którym zwycięstwo do końca pozostanie sprawą otwartą.

NASZ TYP: X

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie