Emocjonujący czwartek!

Madejski – ProEko

Bardzo trudne zadanie czeka firmę Madejski. Letni debiutant po pokonaniu BNP Paribas (1:0) pozostał na najniższym stopniu podium, jednak za sprawą goniących AMARY i Armatis-lc Polska nie może pozwolić sobie na najmniejszy błąd. Nie będzie to łatwe, gdyż przeciwnikiem obecny lider – ProEko. „Fioletowi” w poprzedni czwartek nie dali większych szans CMI, robiąc tym samym milowy krok w stronę złotych medali. Czy w dzisiejszym meczu postawią przysłowiową kropkę nad „i” i zapewnią sobie upragnione mistrzostwo?

NASZ TYP: X2

CMI – AMARA

Mecz dwóch zespołów, które aby osiągnąć swoje cele nasłuchiwać muszą wyników wcześniejszej potyczki. Tylko porażka ProEko daję nadzieję na złote medale CMI, odwrotny rezultat zaś otwiera drogę do podium AMARZE. Team Marcina Bąbały pokonał w zeszły czwartek CREADIS i dziś zrobi wszystko, by udanie zakończyć rozgrywki. Spodziewamy się ciekawego widowiska, w którym remis to możliwe rozwiązanie!

NASZ TYP: X

BNP Paribas – Armatis-lc Polska

W zgoła odmiennych humorach do meczu tego przystępują dwa doświadczone zespoły. Spory kryzys dopadł BNP Paribas, a trzy kolejne porażki definitywnie zabrały możliwość walki o brązowe medale. Matematyczne szansę na podium ma jeszcze Armatis-lc Polska, lecz by tak się stało swoje potyczki przegrać musi zarówno AMARA jak i Madejski. Jest to mało prawdopodobny scenariusz, lecz dopóki piłka w grze…

NASZ TYP: X2

CREADIS – Oponafelga.pl

Bardzo dobrze pierwszy bezpośredni bój wspomina CREADIS, który pokonał zamykającą stawkę Oponęfelga.pl (8:0). Team Macieja Rogi ma jednak spory problem z ustabilizowaniem formy, a ostatnia porażka z AMARĄ (1:3) definitywnie zabrała szansę na medale. Zawodnicy w czarnych strojach są jednak ekipą silniejszą, a zniwelować straty strzeleckie do prowadzącego duetu spróbuję Mateusz Szeląg. Pewna wygrana wyżej notowanego zespołu to prawdopodobny scenariusz!

NASZ TYP: 1

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie