Emocjonujący poniedziałek!

morele.net – SolarWinds

Minimalne szanse na utrzymanie ma jeszcze SolarWinds. Aby tego dokonać, ekipa Adriana Stanuli musi wygrać oba spotkania i liczyć na potknięcia iCar II. Pierwsza część planu wydaję się wielce prawdopodobna, bowiem dziś przeciwnikiem zamykające stawkę morele.net. Doświadczona ekipa jest już pewna spadku na czwarty szczebel rozgrywkowy, a seria ośmiu kolejnych porażek sprawia, że faworyt może być tylko jeden!

NASZ TYP: 2

FREE NOW – Infosys Consulting

Nadzieję na utrzymanie Infosys Consulting przywróciła jeszcze co prawda wygrana z SolarWinds, jednak Paweł Bulowski i spółka muszą dziś zatrzymać prowadzący FREE NOW. Team Kamila Beniowskiego wygrał dwa ostatnie spotkania, jednak aby już dziś świętować mistrzowski tytuł musi dopisać pełną pulę i liczyć na potknięcie Dedaxu. Ścisk w czołówce sprawia jednak, że faworyt nie może pozwolić sobie na zlekceważenie beniaminka.

NASZ TYP: 1

Sappi – Euroclear

Potyczka ekip, które marzą o ligowym podium. Obecnie trzeci z punktem przewagi jest Euroclear, czwarte zaś z "oczkiem" straty znajduję się Sappi. „Niebiescy” podium stracili za sprawą remisów z ANSWEAR.COM i Dedaxem, gracze w czarnych koszulkach zaś pewnie pokonali wicelidera – Dedax. Dodając do tego wygraną z premierowej batalii (5:3) uważamy, że team Dominika Makowca po emocjonującym meczu zainkasuję pełną pulę.

NASZ TYP: X2

ANSWEAR.COM – Dedax

Szesnaście punktów w sześciu meczach – ten wyborny dorobek punktowy pozwolił ANSWEAR.COM nie tylko oddalić się od strefy spadkowej, ale i „rzutem na taśmę” włączyć się do walki o medale. Aby tego dokonać należy pokonać Dedax. Wicelider w dwóch poprzednich bojach zdobył zaledwie jedno „oczko”, a porażka 3:7 z Euroclear sprawia, że Dariusz Dębosz i spółka nie mogą pozwolić sobie na najmniejszy błąd.

NASZ TYP: X

iCar II – Ortotop Centrum Medyczne

Po dwóch zwycięstwach pogromcę znalazł Ortotop Centrum Medyczne. Team Krzysztofa Miśkowca uległ po ciekawym boju FREE NOW, jednak jest pewny pozostania na trzecim szczeblu rozgrywkowym. Blisko tego jest iCar II. „Taksówkarze” mają cztery punkty przewagi nad Infosys Consulting i jeśli pokonają „Biało-Zielonych” będą mogli przygotowywać się do zimowych gier na II Ligowych boiskach.

NASZ TYP: X

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie
Extraklasa
Zobacz więcej
II Liga C
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
III Liga A
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę