Godzinny bój 4F z UBS-em

Do zakończenia siatkarskich zmagań pozostał już tylko tydzień, a my nadal nie znamy mistrza. Wszystko wskazuje na to, ze walka o ,,majstra’’ rozegra się pomiędzy firmami State Street i INTERIA.PL, które wygrały swoje poniedziałkowe starcia, choć liderowi to zwycięstwo wcale nie przyszło łatwo. Capgemini już w tym sezonie popsuło rywalom sporo krwi, nieraz sprawiając niespodziankę. Na to liczyli zawodnicy INTERII, ale w trzecim secie State nie pozostawił ,,Walecznym Sercom’’ żadnych złudzeń, wygrywając go do 7. INTERIA.PL tego dnia rozgrywała dwa mecze (BWI Group i Donimirski Pałac Pugetów) i oba zakończyły się pewnymi wygranymi 2:0 w setach. Wojciech Wiśniewski i spółka po raz drugi w historii występów w Biznes Lidze są o krok od tytułu mistrzowskiego. Aby ich sen się ziścił, muszą pokonać Biprotech, ale to nie będzie wcale takie proste. Aktualny jeszcze mistrz musiał się sporo namęczyć, aby wygrać z Finansowaniem24.pl, które z sezonu na sezon prezentuje się coraz lepiej i plasuje się w pierwszej piątce. Wiemy już na pewno, że ALIOR Bank, pomimo wygranej z Donimirskim (2:0), zakończy sezon poza podium, co jest sporą niespodzianką. Na zakończenie 17. kolejki byliśmy świadkami niezwykle długiego i dramatycznego spotkania pomiędzy UBS-em a zespołem 4F, które po blisko godzinie gry zakończyło się wygraną Tomka Rzeżuchowskiego i jego teamu.