Hit doświadczonych

Total Fitness Concept – Nidec

Spotkanie dwóch doświadczonych zespołów. Jest to pierwsza bezpośrednia potyczka, bowiem inauguracyjna batalia została przełożona na 1 września. Zarówno jedni jak i drudzy zgromadzili do tej pory po dwanaście punktów i znajdują się na podium. Co więcej, prezentują oni zbliżony boiskowy potencjał, co zapowiada ogromne emocje aż do końcowego gwizdka. Remis to możliwe rozwiązanie!

NASZ TYP: X

Makro – TE Connectivity

Bardzo dobrze mecz pierwszej kolejki wspomina Makro. „Niebiescy” pokonali 6:2 TE Connectivity, rozpoczynając walkę o poprawienie swojej lokaty z zimy. Kolejne tygodnie przyniosły jednak spory kryzys, który przerwany został zeszłotygodniowym zaskakującym triumfem nad firmą Nidec. Na przełamanie czeka wciąż letni debiutant. Zawodnicy w biało-pomarańczowych strojach przegrali trzy ostatnie potyczki, co sprawia, że nie mogą być dziś stawiani w roli faworyta.

NASZ TYP: 1X

E-REMONTY – ICEO

Z kompletem dwudziestu jeden punktów premierową rundę zakończyły E-REMONTY. Letni debiutant dominuje w każdym elemencie piłkarskiego rzemiosła i pewnie kroczy po złote medale. Czy marsz ten przerwie ICEO? Nie będzie to proste, bowiem „Czerwoni” mają problem z ustabilizowaniem formy. Nadzieję na lepsze czasy przyniosły triumfy nad Total Fitness Concept i TE Connectivity. O kolejny, patrząc na potencjał rywala będzie jednak niesłychanie trudno.

NASZ TYP: 1

EC Engineering – Revolut

Pomimo porażki 0:8 z E-REMONTY w ścisłej czołówce pozostaje EC Engineering. Drużyna Grzegorza Pawlika zgromadziła do tej pory dwanaście punktów i o powiększenie swojego dorobku powalczy przeciwko firmie Revolut. Team Jerzego Czerkasa po wygranej nad ICEO musiał uznać wyższość Nidec i Total Fitness Concept. Premierowa batalia padła łupem bardziej doświadczonej ekipy (3:2). Powtórka tego wyniku to prawdopodobny scenariusz!