Hit na zakończenie

MPEC – CB Aluminium

Najciekawsze spotkanie dziewiątej serii gier! Naprzeciw siebie stają dwie prowadzące w klasyfikacji ekipy, które marzą o medalowych zdobyczach. Do tej pory MPEC legitymuję się kompletem 21 punktów, taką samą zdobycz ma również CB Aluminium, jednak „Błękitni” rozegrali o jedną batalię więcej. Beniaminek ma jednak za sobą zeszłotygodniowy ważny triumf nad Kliniką Vesuna. Zapowiada się więc kapitalne widowisko, w którym stawiamy na remis, spodziewając się ogromnych emocji!

NASZ TYP: X

CMI – Jarwex

Po wygranej nad Colorexem dwie porażki odnotowało CMI. Tym samym doświadczony zespół znajduję się tuż nad strefą spadkową i jeśli marzy o bezpiecznym utrzymaniu musi skrupulatnie punktować. Nie będzie to proste, gdyż po drugiej stronie barykady staję trzeci Jarwex. Beniaminek wygrał pięć ostatnich potyczek, potwierdzając wyborną dyspozycję. „Seledynowi” są zdecydowanym faworytem, który przy ewentualnym remisie w meczu o 19:30, może wskoczyć nawet na czoło stawki!

NASZ TYP: 2

Klinika Vesuna – INTERIA.PL

Mimo, że oba zespoły są sąsiadami w ligowej klasyfikacji, znajdują się w zgoła odmiennym boiskowym położeniu. Klinika Vesuna pomimo porażki 4:2 z CB Aluminium jest czwarta, z niewielką stratą do uciekającej czołówki. Po sporym falstarcie właściwe wnioski wysnuła INTERIA.PL. „Redaktorzy” odnieśli trzy kolejne triumfy, dzięki czemu nie dość, że opuścili strefę spadkową, to „zameldowali się” w górnej połowie klasyfikacji. Mimo wszystko „Biało-Niebieskim” trudno będzie podtrzymać dobrą passę, a ewentualny remis należy rozpatrywać w kategorii sporego sukcesu.

NASZ TYP: 1X

Colorex – Sparta

Potyczka dwóch doświadczonych zespołów znajdujących się w strefie spadkowej. Tylko wygrana pozwoli zarówno jednym jak i drugim „odskoczyć” z dolnych rejonów klasyfikacji. Kto jest bliższy tego wyniku? Trudno wskazać jednoznacznie faworyta, bowiem oba teamy przegrały pięć ostatnich batalii. Co gorsze, Colorex stracił przy tym aż 45 goli, Sparta zaś strzeliła zaledwie 24. Podział punktów w sytuacji tej to prawdopodobne rozwiązanie.

NASZ TYP: X

Luxoft – Revo Drink Team

Po trzech porażkach ważne zwycięstwo odniósł Luxoft. Były I Ligowiec pokonał Spartę, dzięki czemu opuścił strefę spadkową. Dziś wyborna okazja do podtrzymania dobrej passy, bowiem przeciwnikiem mający zerowy dorobek Revo Drink Team. Doświadczona ekipa przegrała wszystkie osiem potyczek, a zaledwie 11 zdobytych bramek sprawia, że w naszym odczuciu faworyt może być tylko jeden!

NASZ TYP: 1

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie