Hitowe starcie beniaminków

Luxoft – Sparta

Zmagania zespołów walczących o pozostanie na trzecim szczeblu rozgrywkowym. Obecnie tuż nad strefą spadkową znajduję się Sparta. „Czerwoni” zdecydowanie przegrali ostatnie cztery potyczki, co nie może w ich szeregach z pewnością budzić zbyt wielkiego optymizmu. Po przełamaniu z Colorexem trzy porażki odnotował Luxoft. Spadkowicz z I Ligi po kapitalnym meczu minimalnie uległ INTERII.PL. Tylko wygrana pozwoli obu ekipom przybliżyć się do założonego celu, co zapowiada spore emocje aż do końcowego gwizdka.

NASZ TYP: X

CMI – INTERIA.PL

Pomimo ostatniej porażki z Kliniką Vesuna z dobrej strony w poprzednich tygodniach pokazało się CMI. „Biało-Czerwoni” pokonali Colorex i Revo Drink Team, dzięki czemu opuścili strefę spadkową. W dużo lepszej formie znajduję się również INTERIA.PL. „Redaktorzy” triumfowali nad Revo Drink Team i Luxoftem, co również dziś pozwala widzieć w nich minimalnego faworyta. Zimą oba teamy wygrały po jednym razie. Wszystko to sprawia, że przewidzieć końcowy wynik w parze tej jest niesłychanie trudno.

NASZ TYP: X2

Jarwex – Colorex

Zbyt wielu powodów do radości nie ma w ostatnich tygodniach doświadczony Colorex. Po pierwsze, „Pomarańczowi” przegrali cztery poprzednie mecze. Po drugie natomiast, stracili w nich aż 33 gole. Po trzecie zaś, legitymują się najgorszą defensywą ligi z 39 bramkami. Zgoła odmiennie radzi sobie Jarwex. Beniaminek jest tuż za podium, a seria czterech wygranych jasno potwierdza, że każdy inny rezultat jak pewna wygrana graczy w seledynowych koszulkach będzie ogromnym zaskoczeniem.

NASZ TYP: 1

CB Aluminium – Klinika Vesuna

Bardzo ważne dla walki o mistrzowski tytuł spotkanie w III Lidze C. Obecnie na czele stawki znajduję się CB Aluminium, jednak ma rozegrany o jeden mecz więcej niż inne zainteresowane złotem ekipy. Team w błękitnych koszulkach po porażce z Jarwexem wygrał trzy batalię, z imponującym bilansem 34:8. Powodów do zmartwień nie ma również Klinika Vesuna. Zespół Rafała Kozieła oprócz pięciu zwycięstw zremisował tylko z silnym Jarwexem. Spodziewamy się kapitalnego widowiska, w którym przekornie stawiamy na remis!

NASZ TYP: X

MPEC – Revo Drink Team

Z pewnością nie tak początek letniego sezonu wyobrażało sobie walczące ze sporymi kadrowymi problemami Revo Drink Team. Doświadczona ekipa przegrała wszystkie siedem spotkań i w pełni zasłużenie zamyka stawkę II Ligi C. O przełamanie będzie niesłychanie trudno, gdyż po drugiej stronie barykady staję rozpędzony MPEC. „Fioletowi” nie zaznali jeszcze smaku przegranej i z kompletem osiemnastu punktów czekają cierpliwie na odrobienie ligowych zaległości. Dlatego też, każdy inny wynik jak pewny triumf teamu Patryka Tomczyka należy rozpatrywać w kategoriach olbrzymiej niespodzianki.

NASZ TYP: 1

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie