IP GBSC zatrzyma HCL Poland?

HCL Poland – IP GBSC

Wygrana 8:2 na Sygnity pozwoliła HCL Poland zachować pozycję lidera III Ligi F. Formę graczy w niebieskich koszulkach sprawdzi dziś doświadczone IP GBSC. „Seledynowi” imponują ostatnio skutecznością, czego efektem jest seria siedmiu wygranych. Zespół Artura Jaronia zajmuje czwarte miejsce i jeśli marzy o medalach musi pokusić się o dobry wynik. W premierowym boju 2:1 zwyciężyło HCL Poland. I tym razem to prawdopodobny scenariusz, który zapowiada emocje do końcowego gwizdka.

NASZ TYP: 1X

Armatis-lc Polska – LGBS

Bardzo ważne spotkanie w poprzedni czwartek przegrało LGBS. „Granatowi” ulegli 1:0 PKO Bankowi Polskiemu, jednak pomimo tego pozostają na najniższym stopniu podium. Powody do radości ma natomiast Armatis-lc Polska. Zawodnicy w białych koszulkach po słabym starcie złapali przysłowiowy „wiatr w żagle”, czego efektem są cztery zwycięstwa i awans na szóste miejsce. Niżej notowaną ekipę stać więc na dobry wynik, jednak patrząc na zdeterminowanego i dążącego do utrzymania się w czołówce przeciwnika będzie to bardzo trudne.

NASZ TYP: X2

FedEx – CREADIS

Wygrana walkowerem nad GS pozwoliła FedEx opuścić ostatnie miejsce w tabeli III Ligi F. Gracze w białych koszulkach mierzą się jednak ze sporymi kadrowymi problemami, co spróbuje wykorzystać celujący w przełamanie CREADIS. Maciej Roga i spółka ulegli Armatis-lc Polska i PKO Bankowi Polskiemu, tracąc tym samym spory dystans do ścisłej czołówki. Aby spróbować go zniwelować „Czarni” takie boje jak ten wygrywać po prostu muszą!

NASZ TYP: 2

ICEO – PKO Bank Polski

Minimalną porażkę z IP GBSC w najlepszy możliwy sposób powetował sobie PKO Bank Polski. „Bankowcy” w pokonanym polu pozostawili GS, CREADIS i LGBS i pomimo tego, że każdy z triumfów odniesiony był w najmniejszych możliwych rozmiarach, to pozwolił utrzymać się na wysokim drugim miejscu ze sporą przewaga nad goniącym peletonem. Dziś wyborna szansa do podtrzymania dobrej passy, gdyż przeciwnikiem będące w sporym kryzysie ICEO. „Czerwoni” przegrali cztery boje i spadli tym samym na odległe siódme miejsce. Wszystko to sprawia, że powtórka rezultatu z trzeciej kolejki (6:4 dla PKO jest wielce prawdopodobna).

NASZ TYP: 2

Sygnity – GS

Z ogromnymi problemami kadrowymi mierzy się GS. Wszystko to spowodowało, że zawodnicy w białych koszulkach oddali ostatnie spotkania walkowerem. Do formy z poprzedniego sezonu nie może też nawiązać Sygnity. „Niebiescy” zgromadzili do tej pory zaledwie sześć punktów i zamykają klasyfikację III Ligi F. Martwić może szczególnie seria trzech kolejnych przegranych. Jest to więc wyborna okazja do wywalczenia przełamania, a naszym zdaniem oba teamy zaciekle walczyć będą o bezcenne zdobycze.

NASZ TYP: X

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie