Jak poradzi sobie czołówka?

iCar – Chomik Gdów

,,Taksówkarze’’ są póki co na trzecim miejscu, ale apetyty Tomka Czerwca i jego kolegów są zdecydowanie większe. Tym bardziej, że iCar do lidera traci tylko dwa punkty! To sprawia, że nikt niee musi dodatkowo go mobilizować przed ciężkim zadaniem, jakim niewątpliwie jest starcie z Chomikiem Gdów. ,,Czerwoni’’ znajdują się w strefie spadkowej, ale w wielu meczach pokazywali pazur i są w stanie sprawić niespodziankę.

NASZ TYP: 1

AMARA – Green Cell

W pierwszej rundzie Green Cell bez większych problemów pokonał AMARĘ. Lider strzelił sześć goli i zagrał na ,,zero z tyłu’’. Po trzynastu meczach piastuje fotel lidera, ale tylko z jednym punktem przewagi nad grupą pościgową. AMARA też ma o co grać. Wciąż ważą się losy zespołu Marcina Bąbały, który walczy o pozostanie w drugiej lidze. Jak na razie jest tuż, tuż nad przepaścią i jeśli chce z optymizmem patrzyć w przyszłość, dzisiaj musi zagrać zdecydowanie lepiej, niż w czerwcu.

NASZ TYP: 2

Frapol – Light

Osiem punktów – tyle do podium traci Frapol? Wiele osób zadaje sobie pytanie, czy ,,Biało-niebiescy’’ wzmocnieni Sebastianem Jagłą, który nie tak dawno strzelał bramki i był czołową postacią ekstraklasowej Elity-Bud, będą w stanie dołączyć do zespołów, które walczą o medale. Oprócz wygrywania meczów, Piotr Piłat i spółka muszą liczyć na potknięcia innych zespołów, a z tym bywa różnie. Z wygraną z ostatnim w tabeli Light nie powinni mieć większych problemów, choć nie można go lekceważyć, o czym świadczy minimalna porażka ,,Czarnych’’ z Frapolem w pierwszej rundzie (3:4).

NASZ TYP: 1

Capgemini – Chemobudowa Kraków

Spotkanie drużyn z dwóch różnych biegunów. Chemobudowa walczy o mistrza, zaś Capgemini znajduje się w strefie spadkowej, mając o dwadzieścia jeden punktów mniej, niż ich dzisiejszy przeciwnik! Pierwszy mecz tych zespołów nie wskazuje aż takiej przepaści między zainteresowanymi. Wtedy wygrała Chemobudowa (5:3). Czy również w rewanżu górą będzie Michał Gierlicki i jego koledzy. Ofensywa beniaminka będzie musiała zwrócić baczną uwagę na Damiana Świątka, który strzelił już prawie trzydzieści goli i aktualnie jest liderem klasyfikacji strzelców.

NASZ TYP: 1

Uber – Valeo

Na boisku zameldują się firmy, które miały medalowe aspiracje, ale dotychczasowa rywalizacja obaliła ich plany i zarówno Uber, jak i Valeo muszą skupić się na walce o utrzymanie, bo ich przewaga nad strefą spadkową jest niewielka. Minimalnie lepszą sytuację w tabeli ma UBER, który zdobył siedemnaście punktów, jeden więcej od Valeo. Również w pierwszej rundzie o włos lepszy okazał się zespół w czerwono-czarnych strojach.

NASZ TYP: 2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie