Jubileusz kapitana!

EXTRAKLASA

Korporaci – Green Cell 4:2

Asystent Gawęcki

Zdecydowanym faworytem tego starcia byli Korporaci, ale doświadczony team dał się zaskoczyć Green Cell i już po siedmiu minutach i golu Piotrka Hajnrycha przegrywał 0:1. Odpowiedź Marcina Makucha była natychmiastowa. W drugiej połowie napastnik „Czerwonych”, który od początku sezonu strzela, jak na zawołanie, zdobył gola na 2:1.Wyrównał Piotr Hajnrych, ale na tym „Pantery” zakończyły zdobywanie bramek w tym pojedynku. Później na boisku brylował Darek Gawęcki, który skompletował hat-trick asyst i dorzucił do tego jedno trafienie. Korporaci utrzymują pozycję lidera, a Green Cell póki co znajduje się w zupełnie innym położeniu.

RMF Maxxx – CB Aluminium 5:0

Jubileusz kapitana

RMF Maxxx do rywalizacji z CB Aluminium przystąpił niezwykle skoncentrowany. Beniaminek po nieco ponad dziesięciu minutach przegrywał już 2:0, a na przerwę schodził z bagażem czterech bramek. Zbyszek Marek i spółka próbowali odwrócić losy meczu, ale nie byli w stanie pokonać dobrze dysponowanego w bramce Daniela Chirici, który zachował wczoraj pierwsze czyste konto w tym sezonie. Powody do radości ma przede wszystkim Karol Kościółek, który w swoim dwusetnym występie w Biznes Lidze zdobył setnego gola! Gratulacje Kapitanie!

MPEC Kraków – Treko-Laser 8:0

Gracze MPEC Kraków szybko otrząsnęli się po porażce z Business Elite (0:1) i rozbili Treko-Laser, strzelając mu aż osiem goli! Oprócz tego aktualny wicemistrz zachował czyste konto. Udany debiut w nowych barwach zaliczył Piotrek Dębski. MVP spotkania został Patryk Tomczyk, który skompletował już drugi w tym sezonie hat-trick! Napastnik MPEC Kraków znowu powalczy o zwycięstwo w klasyfikacji strzelców. Dwa trafienia dorzucił Marcin Kluza, a swoją cegiełkę w tej przekonującej wygranej mieli jeszcze: Łukasz Leksander i Kuba Maj.

Bar Mateo – Business Elite Kraków 1:1

Czekają na pierwszą wygraną

Nie najlepiej w sezon wszedł Bar Mateo, który zanotował wczoraj drugi remis i wciąż czeka na przełamanie serii meczów bez zwycięstwa! W dziesiątej minucie gola dla Business Elite zdobył Roman Stepankov, który najlepiej odnalazł się w zamieszaniu boiskowym i po przypadkowej asyście kolegi z zespołu, pokonał golkipera Baru Mateo. Taki rezultat utrzymał się aż do przerwy. W drugiej części podrażnieni „Żółto-czarni” dopięli swego. Z rzutu wolnego wyrównał Krzysiek Koselak! Niewiele brakowało, aby brązowy medalista ubiegłego sezonu zgarnął pełną pulę. W końcówce w sukurs bramkarzowi BE przyszedł jednak słupek i starcie to zakończyło się remisem.

III LIGA B

ICEO – TTEC 1:4

Dręczeni niemiłosiernie

Zawodnicy ICEO na długo zapamiętają Mhmuta Inanca! Napastnik TTEC dręczył ich przez czterdzieści minut, zdobywając „tylko” trzy bramki. Na szczególną uwagę zasługuje gol numer dwa i trzy. Zachęcamy do obejrzenia skrótu! Czwarte trafienie dla „Niebiesko-czarnych” zanotował Gabriel Janikowski. Team Mateusza Klisia był w stanie w samej końcówce uratować honor. Podanie Przemka Kozłowskiego na gola zamienił Marcin Zglejszewski. Tego wieczoru to było zdecydowanie zbyt mało, aby myśleć o jakiejkolwiek zdobyczy punktowej.

OchronaDomu.pl – Limbud 1:4

Zawiesili wysoko poprzeczkę

OchronaDomu.pl ulega Limbudowi, ale ze swojej postawy może być naprawdę zadowolona. Debiutant byłemu ekstraklasowiczowi zawiesił wysoko poprzeczkę! W pierwszej połowie goli nie oglądaliśmy. W drugiej strzelanie rozpoczął Adrian Bialik, ale szybko wyrównał Mateusz Śleboda, wykorzystując podanie Szymka Rosoła. „Czarno-czerwoni” chcieli pójść za ciosem, ale nadziali się na kontry. Hat-tricka skompletował Adrian Palonek, zapewniając „Biało-zielonym” trzecie z rzędu zwycięstwo.

Napad.pl/Dahua Technology – SpyroSoft 5:4

Rollercoaster

Po ośmiu minutach Napad.pl/Dahua Technology prowadziła ze SpyroSoftem 2:0 i nic nie zapowiadało problemów debiutanta! „Błękitni” popełniali sporo błędów, które wynikały z rozluźnienia i na przerwę schodzili, przegrywając 2:3. Na dodatek po zmianie stron dostali czwartego „gonga”, a do siatki trafił Piotr Peret. To podziałało na Napad, jak płachta na byka i błyskawicznie wyrównał! Kiedy wydawało się, że ten mecz zakończy się podziałem punktów, na minutę przed końcem zwycięstwo „Błękitnym” zapewnił Mariusz Nawrot, kompletując tym samym hat-tricka!

OdszkodowaniawKrakowie.pl – Tecnocasa 2:2

Podział punktów

To był typowy mecz na remis. Sporo pracy mieli obaj bramkarze, którzy solidarnie po dwa razy wyciągali piłkę z siatki. Strzelanie rozpoczął Kuba Mielec, wykorzystując podanie Mariusza Wyroby. Pozostałe trzy gole w tej konfrontacji padły po zmianie stron. W  drugiej świetnie na boisku Strefy Futbolu Podgórze zaprezentował się duet Tomasz Wójciak – Kamil Kil. Dwa gole tego drugiego po asystach kapitanach Tecnocasy dały tylko punkt. W międzyczasie „dublet” kluczowych podań zaliczył również Mariusz Wyroba, a do protokołu meczowego wpisał się Dawid Dolański.