Jubileuszowe starcie

Luxoft – SMA Magnetics

Spotkanie dwóch zespołów zamykających ligową klasyfikację. Porażkę w zaległym poniedziałkowym boju poniosło SMA Magnetics. Letni debiutant wciąż czeka na premierowe zwycięstwo, a dziś okazja do przełamania znakomita! Po drugiej stronie barykady staję bowiem Luxoft. „Niebiescy” znajdują się w sporym kryzysie, czego efektem są przegrane zarówno z PKO Bankiem Polskim jak i firmą Amway. Spodziewamy się więc ciekawego widowiska!

NASZ TYP: 1X

IBM SWG – PKO Bank Polski

Czas na jubileuszową, dziesiąta potyczkę dwóch doświadczonych zespołów. Większe powody do radości ma IBM SWG. Po pierwsze, wygrało ciekawy bój z piątej kolejki (3:1). Po drugie zaś ma lepszy bilans spotkań bezpośrednich (5-1-3). Za PKO Bankiem Polskim przemawia jednak to, co w trwającym sezonie jest najważniejsze – ligowa tabela. Team Jacka Dziduszki ma aż trzy „oczka” przewagi nad swoim środowym przeciwnikiem i jeśli nie przegra, bardzo poważnie przybliży się do złota. Nie podejmujemy się wskazania faworyta, a remis to możliwe rozwiązanie!

NASZ TYP: X

HedgeServ – Vicenti

Sporo emocji przyniosła pierwsza bezpośrednia potyczka, którą HedgeServ wygrał 4:3. Dziś spodziewamy się udanego rewanżu. Vicenti bowiem ma wciąż spore szansę, by włączyć się do walki o medale. Team Claudio Timpano zajmuję co prawda piątą lokatę, jednak rozegrał o jedną potyczkę mniej niż trzecia Tecnocasa. Umknąć nie może też remis HedgeServ przeciwko Tecnocasie (4:4). Jeśli zawodnicy w białych koszulkach wzniosą się na wyżyny swoich umiejętności mogą zatrzymać kolejny marsz w górę tabeli!

NASZ TYP: X2

Amway – Tecnocasa

Jednostronną potyczkę w piątej kolejce zaserwowały nam dwa doświadczone zespoły. Wtedy to górą okazała się Tecnocasa, która zwyciężyła 4:0, nie tracąc przy tym nawet gola. Dziś spodziewamy się bardziej wyrównanego widowiska. Stawką bowiem medalowe zdobycze i prawdopodobny awans na trzeci szczebel rozgrywkowy. Sztukę tą firmie Amway utrudniła przegrana 3:5 z IBM SWG. Tecnocasa zaś ma w pamięci remis 4:4 z niżej notowanym HedgeServ. Emocje gwarantowane!

NASZ TYP: X

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie