Kłopoty PKP Cargo, wysoka wygrana Antrans/TEB Edukacja...

ANTRANS/TEB EDUKACJA - State Street II 12:2

Pogrom

Na pierwszym spotkaniu tego wieczoru trzeci ANTRANS/TEB EDUKACJA podjął ósmy State Street II. Od pierwszych minut gospodarze wychodzili na prowadzenie raz za razem celnie posyłając piłkę do bramki przeciwnika. Po dziesięciu minutach spotkania mieliśmy wynik cztery do zera a po dwóch minutach goście strzelili swoją pierwsza bramkę. Do końca pierwszej połowy gospodarze strzelili jeszcze jedna bramkę. Druga odsłona przebiegła bliźniaczo do pierwszej i gospodarze raz za razem strzelali bramki. Do końca meczu ustrzelili ich aż dwanaście, podczas gdy gościom udało się trafić jedynie dwa razy w tym meczu.

Qfinance - Capita 4:8

Nieudany pościg Qfinance

Na tym meczu siódmy zespół Qfinance zmierzył się z czwartym zespołem Capita. Od pierwszego gwizdka goście zarysowywali swoją przewagę rozpoczynając strzelanie już w drugiej minucie meczu. Po dwudziestu minutach zmagań goście prowadzili trzema bramkami do zera. Druga odsłona tchnęła nowe życie w zawodników Qfinance, którzy w trzydziestej drugiej minucie złapali kontakt. Po wymianie bramek gdy wynik opiewał na 4:5 zdeterminowani by wygrać goście strzelili trzy bramki, którymi zapewnili sobie zwycięstwo.

iCar - KOBY 3:4

Wyrównane spotkanie

Zespół KOBY pewnie wychodząc na spotkanie z czerwoną latarnią tej ligi w czwartej minucie strzelili pierwsza bramkę. Od tego momentu gospodarze nastawieni aby wygrać pierwszy mecz w tym sezonie nie pozwalali gościom strzelić bramki, przez co do połowy utrzymał się wynik 0:1. Druga odsłona została błyskawicznie rozpoczęta przez gości, którzy wyrównali wynik, jednak KOBY nie oddając łatwo tego spotkania, skutkiem czego na siedem minut przed końcem meczu goście prowadzili trzema bramkami. Jednak ponownie gospodarze zaskakując przeciwnika strzelili bramkę, by na cztery minuty przed końcem złapać kontakt, lecz na wyrównanie wyniku nie starczyło im ani sil ani czasu.

Kraków Airport Taxi - RMF MAXXX 1:6

Pewna wygrana RMF MAXXX

Na przedostatnim spotkaniu tej kolejki starły się ze sobą zespoły piąty Kraków Airport Taxi z liderem tabeli RMF MAXXX. Od samego początku lider nie pozostawiając watpliwości rywalom strzelił pierwsza bramkę już w pierwszej minucie spotkania. Po zaledwie jedenastu minutach prowadził już trzema bramkami, a gospodarze wymieniając podania szukali sposobności do oddania strzału , lecz gdy taką znaleźli interweniował bramkarz gości. Druga odsłona nie prezentowała się korzystniej dla Kraków Airport Taxi, który po dwudziestu dwóch minutach tracili cztery bramki do rywali. Parę chwil pózniej gospodarze strzelili swoją pierwsza i jak się później okazało ostatnią bramkę. Ostatecznie mecz ten zakończył się wynikiem 1:6 i dzięki tej wygranej RMF MAXXX utrzymało tytuł lidera tabeli.

Cisco - PKP Cargo 3:4

Wygrana o włos

Ostatnie spotkanie tego wieczoru rozegrało przedostatnie Cisco z drugim PKP Cargo. Goście rozpoczęli strzelanie w trzeciej minucie spotkania, a po kolejnych trzech prowadzili już dwoma bramkami. Jednak zdeterminowani gospodarze w jedenastej minucie złapali kontakt, by kilka minut pózniej wyrównać wynik, który pomimo starań obu zespołów pozostał bez zmian. Pewnie rozpoczynając drugą połowę goście po kilku minutach od gwizdka prowadził jedna bramką, lecz zaledwie dwie minuty pózniej gospodarze ponownie wyrównali wynik. Na kilka minut przed końcem goście strzelili decydująca bramkę, która zapewniła im zwycięstwo w tym spotkaniu.