Kolejka przełamań?

ANTRANS BIS – MSHG

Na premierowe punkty czeka wciąż ANTRANS BIS. Medalista z zimowych rozgrywek przegrał z Limbudem i FORMAT’em i teraz spróbuje przerwać niechlubną passę. Nie będzie to proste, bowiem po drugiej stronie barykady staję MSHG. Beniaminek po sporym falstarcie wyciągnął właściwe wnioski i pewnie pokonał TESCO i Caffaro/AquaSoil. Jeśli „Granatowi” znów imponować będą swoją skutecznością, mogą odnieść kolejne w pełni zasłużone zwycięstwo.

NASZ TYP: X2

Limbud – Rigor Mortis

Siedem punktów wywalczone w trzech spotkaniach pozwoliło „zadomowić się” Limbudowi na najniższym stopniu podium. Czy po triumfie nad ANTRANS BIS team Krzysztofa Nieckarza pokona groźny Rigor Mortis? Beniaminek po kapitalnym starcie złapał spory kryzys, czego efektem są porażki z FORMAT’em i JR Holding. Wszystko to sprawia, że to „Biało-Zieloni” są minimalnym faworytem, jednak boiskowe doświadczenie graczy w czerwonych koszulkach może w przypadku tym okazać się pomocne!

NASZ TYP: 1X

TESCO – Coca-Cola

Lekko mówiąc nie najlepszy powrót na drugi szczebel rozgrywkowy odnotowuje TESCO. Team w biało-niebieskich strojach przegrał wszystkie trzy boje i w pełni zasłużenie zamyka stawkę I Ligi A. Dużo lepiej radzi sobie Coca-Cola. „Czarni” po inauguracyjnej porażce z JR Holding podzielili się punktami z Caffaro/AquaSoil i zatriumfowali nad Getinge. W tej sytuacji faworyt może być tylko jeden!

NASZ TYP: 2

JR Holding – Getinge

Jak burza przez pierwsze tygodnie „przeszło” doświadczone JR Holding. „Seledynowi” do dwóch triumfów „dorzucili” remis z Limbudem i na dobre zadomowili się na ligowym podium. Ze zmiennym szczęściem radzi sobie Getinge. Beniaminek oprócz wygranej nad Rigor Mortis opuszczał obiekt przy ulicy Dekerta pokonany po potyczkach z Coca-Colą i FORMAT’em. Uważamy więc, ze jeśli wyżej notowana ekipa wzniesie się na wyżyny swoich umiejętności, stać ją na zgarnięcie pełnej puli.

NASZ TYP: 1

Caffaro/AquaSoil – FORMAT

Komplet dziewięciu punktów sprawił, że powracający na pierwszoligowy front FORMAT został samodzielnym liderem I Ligi A i z pewnością nie zamierza zwalniać tempa. Sporo do udowodnienia ma natomiast doświadczone Caffaro/AquaSoil. Team Chamerlińskiego zdobył do tej pory zaledwie „oczko” za remis z Coca-Colą, a porażka 0:9 z MSHG sprawia, że w naszym odczuciu o powiększenie dorobku w poniedziałkowy wieczór będzie niesłychanie trudno.

NASZ TYP: 2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie