Kolejny sprawdzian Dedaxu

Euroclear – morele.net

Zaledwie cztery punkty zgromadziło do tej pory morele.net. Doświadczona drużyna w pełni zasłużenie zamyka tabelę II Ligi A i jest już właściwie pewna spadku na czwarty szczebel rozgrywkowy. Dużo lepiej radzi sobie Euroclear. Beniaminek nie dość, że jest już pewny utrzymania, to jeszcze nieoczekiwanie włączył się do walki o medale. W premierowej rundzie team Jakuba Raka triumfował 4:3. Udany rewanż wydaję się być obowiązkiem!

NASZ TYP: 1

FREE NOW – iCar II

Porażkę w bardzo ważnym meczu z Dedaxem poniósł FREE NOW. Zespół Kamila Beniowskiego nie potrafił przeciwstawić się ekipie Dariusza Dębosza i spadł na drugą lokatę kosztem bezpośredniego rywala. Aby pozostać w walce o złoto, należy pokonać drugi team iCaru. „Taksówkarze” przegrali trzy ostatnie potyczki niebezpiecznie zbliżając się do strefy spadkowej. Wszystko to sprawia, że w naszym odczuciu to „Czarni” zainkasują pełną pulę.

NASZ TYP: 1

Sappi – Dedax

Pierwszy poważny sprawdzian Dedaxu zdany został na pięć z plusem! „Pomarańczowi” pokonali FREE NOW „wskakując” na pozycję lidera II Ligi A. Tym razem formę ekipy Dariusza Dębosza sprawdzi trzecie Sapi. Beniaminek po zaskakującym pogromie z Infosys Consulting, wygrał dwie następne batalię. W premierowej potyczce zawodnicy w niebieskich koszulkach wygrali 1:0. Teraz spodziewamy się emocji aż do końcowego gwizdka, stawiając na remis!

NASZ TYP: X

Infosys Consulting – ANSWEAR.COM

Po dość słabym początku na wyższy bieg "wskoczył" ANSWEAR.COM. Zawodnicy w czarnych strojach wygrali cztery spotkania i znaleźli się na czwartym miejscu ze sporym apetytem na wywalczenie medali. O zgoła inne cele walczy Infosys Consulting. Zespół Pawła Bulowskiego po pogromach zaserwowanych iCar II i Sappi uległ Ortotop Centrum Medycznemu. Jeśli więc beniaminek chce pozostać na trzecim szczeblu rozgrywkowym, musi dziś pokusić się o sporą sensację.

NASZ TYP: X2

SolarWinds – Ortotop Centrum Medyczne

Cztery kolejne porażki skomplikowały sprawę walki o utrzymanie SolarWinds. Obecnie team Adriana Stanuli zajmuje ósme miejsce, tracąc do „Taksówkarzy” trzy punkty. Spory margines błędu ma natomiast Ortotop Centrum Medyczne. Zespół Krzysztofa Miśkowca pokonał ostatnio Infosys Consulting. Jeśli i tym razem zagra równie wybornie w defensywie, powinien i dziś pójść za ciosem, definitywnie zapewniając sobie pozostanie na trzecim szczeblu rozgrywkowym.

NASZ TYP: X2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie
III Liga A
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
III Liga E
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę