Kto wygra pierwszą rundę?

Codewise – Capita

Mimo, że oba zespoły są sąsiadami w ligowej klasyfikacji, to znajdują się w zgoła odmiennym boiskowym położeniu. Trzeci pomimo zaledwie „oczka” zdobytego w dwóch meczach jest Codewise. Team Andrzeja Kozubowskiego zremisował ostatnio z DIAMOND i obecnie nad czwartą Capitą ma aż sześć punktów przewagi. TZespół Adama Bielskiego natomiast legitymuję się serią czterech kolejnych triumfów. Jeśli jednak kapitan i jego zespół marzy o medalach musi dziś sięgnąć po pełną pulę. Zapowiada to ogromne emocje aż do końcowego gwizdka!

NASZ TYP: 1X

Sterling Outsourcing – ZasadaAuto.pl

Mecz o olbrzymim ciężarze gatunkowym dla obu doświadczonych ekip. Zarówno jedni jak i drudzy tracą bowiem obecnie trzy punkty do siódmego HSBC i jeśli chcą utrzymać się na trzecim szczeblu rozgrywkowym, spotkania takie jak to wygrywać po prostu muszą. Nie będzie to jednak proste, bowiem ZasadaAuto.pl legitymuję się serią pięciu kolejnych porażek, Sterling Outsourcing zaś na zwycięstwo czeka od 27 czerwca. Typujemy remis, który patrząc na klasyfikację może być rozczarowujący dla obu stron.

NASZ TYP: X

APLA – Nidec

Po słabym starcie nie ma już śladu w szeregach Nidec. Beniaminek najpierw „postraszył” liderujący DIAMOND, a potem w pokonanym polu pozostawił Codewise i Sterling Outsourcing. Teraz przynajmniej „na papierze” zadanie z kategorii łatwiejszych, gdyż przeciwnikiem zamykająca stawkę APLA. Zespół Marcina Porady przegrał siedem ostatnich spotkań i niewiele wskazuję, by przełamał się właśnie dziś.

NASZ TYP: 2

DIAMOND – ZdrowePudełkowe.pl

Najciekawsze spotkanie, które pozwoli nam poznać odpowiedź na pytanie – kto będzie liderem po pierwszej rundzie letniego sezonu w II Lidze D. Obecnie o jedno „oczko” więcej zdobył DIAMOND. Zespół Łukasza Batora jako jedyny w stawce nie przegrał jeszcze boju, a w poprzedni czwartek stracił pierwsze punkty remisując z DIAMOND. Porażkę z Codewise ma na koncie ZdrowePudełkowe.pl. Beniaminek w ostatnich tygodniach imponuje swoją skutecznością, co zapowiada dziś kapitalne widowisko. Nie podejmujemy się wskazania faworyta, typując, że oba zespoły opuszcza obiekt przy ulicy Dekerta z remisem.

NASZ TYP: X

Accenture – HSBC

Po dwóch porażkach ważną wygraną odniosło Accenture. Doświadczona drużyna pokonała ZasadęAuto.pl, oddalając się tym samym od strefy spadkowej. W podobnej sytuacji znajduję się HSBC. „Biało-Czerwoni” w czterech bojach zdobyli jednak zaledwie trzy punkty i jeśli natychmiast nie zaczną punktować, mogą zakończyć premierową rundę w dolnych rejonach klasyfikacji.

NASZ TYP: 1X

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie