Łatwe zadanie czołówki?

SC-IT Consulting – IG

Claudio Timpano i jego koledzy wciąż nie tracą nadziei na to, że uda im wywalczyć awans do upragnionej drugiej ligi. Tracą tylko dwa punkty do pierwszej dwójki, a więc wszystko jest jeszcze w ich zasięgu! Przed trzecim zespołem III Ligi D bardzo trudny sprawdzian – mecz z IG, które jeszcze ma chrapkę na podium. W przypadku wygranej SC-IT Consulting skład ,,pudła’’ będzie już znany. Pozostanie tylko wyjaśnienie kwestii, w jakiej kolejności staną na niej trzy najlepsze firmy.

NASZ TYP: 1

HAYS – SSC

SSC Internazionale nie powinno mieć najmniejszych problemów z pokonaniem HAYS, a wynik z pierwszej rundy tylko umacnia nas w tym przekonaniu (11:1)! Dla wicelidera to powinien być spacerek, a dla jego najlepszych strzelców okazja do wyśrubowania indywidualnych statystyk. Każdy inny wynik, niż wygrana SSC będzie sporą niespodzianką, co by nie powiedzieć sensacją.

NASZ TYP: 2

IBM SWG – Clico

Jedni i drudzy już o nic nie walczą. Są jeszcze matematyczne szanse na to, żeby IBM SWG, albo Clico skończyło sezon na nieco wyższej lokacie. W pierwszej rundzie IBM SWG dość łatwo poradziło sobie z ,,Biało-czarnymi’’ (7:3). Jeśli Clico nie upora się z problemem w bramce – w ostatnich meczach bronili zawodnicy z pola – możemy być świadkami drugiej wygranej Wojtka Misia i spółki.

NASZ TYP: 1

TDEC – Axel Springer II

W poprzednim starciu Axel Springer II nie pozostawił TDEC-owi żadnych złudzeń, wygrywając aż 9:1. Lider nie może pozwolić sobie na wpadkę, a taką niewątpliwie byłaby strata punktów w najbliższej kolejce. Na to z kolei tylko czeka jego najgroźniejszy rywal w walce o mistrzostwo – SSC Internazionale. ,,Czarno-czerwoni’’ spróbują sprawić niespodziankę, ale szanse na to mają raczej niewielkie.

NASZ TYP: 2

Consultronix – TeleTech

Po piętnastu meczach TeleTech zamyka ligowe zestawienie, gromadząc na swoim koncie zaledwie dziesięć punktów. Najbliższy rywal zdobył tych oczek prawie dwa razy więcej! ,,Czerwona latarnia’’ rozgrywek będzie musiała uważać na Mateusza Galosa, który w ostatnich tygodniach ciągnie grę Consultronixu i często wpisuje się na listę strzelców. TeleTech, wie jak się gra z ,,Pomarańczowymi’’, co pokazał w pierwszej rundzie, wygrywając 6:0.

NASZ TYP: 1

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie
Extraklasa
Zobacz więcej
II Liga C
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
III Liga A
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę