LGBS na czele?

Armatis-lc Polska – GS

Po kapitalnym starcie cztery kolejne porażki poniósł GS. Letni debiutant nie może nawiązać do swoich najlepszych czasów, co spowodować musiało spadek na szóste miejsce. Po wygranej nad Sygnity kolejny raz punkty zgubił Armatis-lc Polska, który musiał uznać wyższość PKO Banku Polskiego. Jest to wyborna okazja do przełamania dla teamu Michała Grzybka, który powinien wreszcie opuścić obiekt przy ulicy Bulwarowej z bezcennymi punktami.

NASZ TYP: X2

PKO Bank Polski – IP GBSC

Kapitalna seria PKO Banku Polskiego trwa w najlepsze! „Bankowcy” wygrali cztery kolejne spotkania, "wskakując" tym samym na najniższy stopień podium. Trzy kolejne triumfy odniosło również IP GBSC. Co więcej, „Zieloni” dokonali tego z imponującym bilansem 19:2. Oba zespoły w ostatnich tygodniach prezentują zbliżony potencjał, co zapowiadać musi kapitalne emocje aż do końcowego gwizdka.

NASZ TYP: X

HCL Poland – LGBS

Hit ósmej serii gier! Stawką spotkania będzie pozycja lidera III Ligi F. Obecnie obie ekipy przegrały po jednym meczu, wygrywając przy tym pozostałe sześć. W poprzedniej kolejce LGBS nie dał większych szans GS, triumfując 4:2, HCL Poland zaś zatrzymał rozpędzone CREADIS. Obie drużyny legitymują się sporym doświadczeniem, które w sytuacji tej może okazać się kluczowe. Stawiamy remis, który z pewnością najbardziej ucieszyłby zaciekle goniący PKO Bank Polski!

NASZ TYP: X

ICEO – CREADIS

Spotkanie dwóch zespołów znajdujących się tuż za ligowym podium. Obecnie o dwa punkty więcej zgromadził co prawda CREADIS, jednak ICEO rozegrało o jedną potyczkę mniej. „Czerwoni” do zmagań przystępują zmotywowani dwoma zwycięstwami nad GS i Sygnity. Zespół Macieja Rogi zaś ma jeszcze z pewnością w głowach porażki z HCL Poland i IP GBSC. Jeśli ekipa Mateusza Klisia utrzyma wysoką dyspozycję, powinna i tym razem sięgnąć po pełną pulę!

NASZ TYP: 1

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie