LGBS zagrozi?

Alfa Laval – KURO Detailing

Batalia zespołów z dolnych rejonów klasyfikacji. Na pierwsze punkty czeka wciąż Alfa Laval. „Granatowi” ambitnie przeciwstawili się LGBS, ulegając zaledwie 1:5. Po dwóch zwycięstwach pogromcę znalazło KURO Detailing. Zimowy debiutant stracił aż 11 goli przeciwko liderowi i dziś zrobi wszystko, by powrócić na właściwą drogę.

NASZ TYP: 2

Colorex – Oponafelga.pl

Sześć kolejnych zwycięstw – to wyborna seria doświadczonego Colorexu. „Pomarańczowi” prowadzą w tabeli, lecz mają tyle samo punktów co drugie Estate Dealer. Dobrze w poprzednich kolejkach radziła sobie siódma Oponafelga.pl. Trzy wygrane i porażka z Estate Dealer – dorobek ten pozwolił zadomowić się na dobre w środku stawki. Powtórka wyniku z szóstej kolejki (6:4 dla Patryka Muchy i spółki) to prawdopodobny scenariusz.

NASZ TYP: 1

CREADIS – BNP Paribas

Po dwóch porażkach na zwycięską ścieżkę powrócił CREADIS. Ekipa Macieja Rogi pokonała Kimberly-Clark, nie tracąc przy tym nawet gola. Remis z AMARĄ wyszarpał zaś BNP Paribas. „Bankowcy” tracą do podium cztery punkty, co sprawia, że nie mogą pozwolić sobie na najmniejszy błąd. Spodziewamy się ciekawego widowiska, w którym podział punktów to możliwe rozwiązanie!

NASZ TYP: X

AMARA – Kimberly-Clark

O sporym pechu może mówić AMARA, która w samej końcówce zremisowała 2:2 z BNP Paribas. Mimo tego spadkowicz z II Ligi pozostaje tuż za podium i dziś zrobi wszystko, by zniwelować poniesione straty. Rywalem dziewiąte w stawce Kimberly-Clark. „Niebiescy” w 2020 roku przegrali wszystkie siedem spotkań i niewiele wskazuje na to, by ta niechlubna seria miała zostać przerwana już dziś.

NASZ TYP: 1

Estate Dealer – LGBS

Mecz dwóch drużyn znajdujących się na ligowym podium. Obie ekipy dzieli obecnie jednak aż dziewięć punktów. W walce o złoto pozostaje Estate Dealer. Odpierać ataki rozpędzonego peletonu musi zaś LGBS. „Granatowi” wygrali jednak pewnie trzy poprzednie mecze, potwierdzając wyborną formę. Jeśli wzniosą się na wyżyny swoich umiejętności, mogą powalczyć o chociażby „oczko”.

NASZ TYP: 1X

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie