Lider weźmie rewanż?

JSF Silikon – QVC Poland 5:4

Pierwsze spotkanie tych firm dostarczyło nam sporo emocji, a wynik ważył się do ostatnich sekund. Liczymy, że i tym razem gracze zarówno JSF Silikon, jak i QVC Poland zafundują nam pokaz dobrego futbolu. QVC Poland musi dzisiaj wygrać, jeśli chce realnie myśleć o utrzymaniu w drugiej lidze.

NASZ TYP: 1

Business Elite – Interia.pl 4:2

Porażka z MPO Kraków (1:0) pokrzyżowała nieco plany Business Elite, który jeszcze nie tak dawno był liderem, a teraz plasuje się tuż za podium i do miejsca premiowanego awansem, co na pewno jest celem ,,Żółtych’’, tracą punkt. W dzisiejszym meczu Mykola Shpakovskyi i spółka muszą zgarnąć komplet punktów, jeśli chcą utrzymać kontakt z czołówką.

NASZ TYP: 1

Sparta – Galeco Team

Gol Sebastiana Jagły przesądził o ostatnim, minimalnym zwycięstwie Sparty. ,,Czerwoni’’ wydają się być faworytem tego starcia. Mają cztery punkty przewagi nad Galeco Team, ale ich dzisiejszy rywal na pewno dołoży wszelkich starań, aby zrewanżować się za to 0:1 z połowy listopada i nieco zmniejszyć dystans do czołówki.

NASZ TYP: 1

Zooplus – Jurek Catering 1:4

Jurek Catering zgromadził o ponad połowę więcej punktów od Zooplus. ,,Biało-zieloni’’ są w strefie spadkowej i przynajmniej przez najbliższy tydzień jeszcze w niej pobędą. Faworytem jest Jurek Catering, który na pewno nie może być zadowolony ze swojego położenia. Aspiracje tego zespołu były zdecydowanie wyższe.

NASZ TYP: 2

MPO Kraków – Jarwex

Jarwex w tym sezonie przegrał tylko raz – w drugiej kolejce z MPO Kraków (2:3). Teraz lider będzie miał okazję wziąć rewanż na zespole Adama Pawłowskiego i zrobić kolejny krok w stronę powrotu do pierwszej ligi. Wydaje się, że ,,Seledynowi’’ złapali odpowiedni rytm i są w całkiem niezłej dyspozycji. Zobaczymy, czy potwierdzą to również dzisiaj w konfrontacji z bardzo doświadczonym zespołem MPO, który depcze im po piętach.