Mecz o ,,sześć punktów"

Morele.net – iCar II

morele.net już dawno pogodziło się ze spadkiem do III ligi. W ostatnich kolejkach ,,Biało-czerwoni’’ zagrają już tylko o przysłowiową pietruszkę, ale będą chcieli udanie zakończyć swoją drugoligową przygodę. Dzisiejszym rywalem zespołu Kuby Raka będzie iCar II, który wciąż walczy o utrzymanie i czuje na plecach oddech grupy pościgowej, na czele z SolarWinds. Dzisiaj ,,Taksówkarze’’ muszą wygrać, inaczej ich sytuacja może się nieco skomplikować.

NASZ TYP: 2

Infosys Consulting - SolarWinds

Dla obu firmowych zespołów będzie to mecz ,,o sześć punktów’’. Zarówno SolarWinds, jak i Infosys Consulting zwycięstw potrzebują, jak tlenu! Znajdują się w strefie spadkowej i od tego, która drużyna dzisiaj wygra, być może będzie zależeć kwestia pozostania w drugoligowym składzie. W pierwszej rundzie SolarWinds rozbił Infosys, strzelając ,,Biało-niebieskim’’ dziesięć goli, tracąc przy tym tylko jednego. Nie wydaje nam się, aby rewanż był aż tak jednostronny. Spodziewamy się walki o każdy centymetr boiska.

NASZ TYP: 1

Euroclear - Dedax

W pierwszej rundzie lepszy był Dedax (4:2). Teraz lider będzie chciał przynajmniej powtórzyć ten wynik i utrzymać przodownictwo w II Lidze A. ,,Pomarańczowi’’ zdają sobie doskonale sprawę, że każde ich potknięcie z zimną krwią wykorzysta depczący im po piętach FREE NOW. To nie będzie spacerek dla Darka Dębosza i jego zespołu. Euroclear ma o co grać. ,,Czarni’’ tracą tylko punkt do podium. Zapowiada się emocjonujący, piłkarski spektakl.

NASZ TYP: 2

FREE NOW – Ortotop Centrum Medyczne

Przed wiceliderem niezwykle wymagający rywal. Ortotop Centrum Medyczne już w tym sezonie pokazywał, że najlepszym potrafi napsuć sporo krwi. Jak ,,Biali’’ spiszą się w starciu z jednym z głównych kandydatów do mistrzostwa? FREE NOW, bo o tej firmie mowa, w piętnastu meczach uzbierała trzydzieści cztery punkty, w tym trzy za wygraną z Ortotopem w pierwszej rundzie (5:3). Czy ,,Taksówkarze’’ zgarną dzisiaj dublet, czy będziemy świadkami niespodzianki?

NASZ TYP: 2

Sappi – ANSWEAR.COM

Kolejny mecz, którego stawka jest bardzo wysoka. Starcie trzeciej z czwartą drużyną! Zarówno Sappi, jak i ANSWEAR.COM mają po dwadzieścia dziewięć punktów. Więcej bramek minimalnie zdobył team Przemka Zaparta, który również może pochwalić się skuteczniejszą grą w obronie. ,,Niebiescy’’ będą musieli zwrócić uwagę na Dawida Byrskiego, który znajduje się ostatnio w bardzo dobrej dyspozycji i strzela gole, jak na zawołanie. Po drugiej stronie mamy Piotrka Forysia, który do tej pory zdobył dwadzieścia jeden bramek, o jedną mniej od najlepszego strzelca ANSWEAR.COM.

NASZ TYP: 2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie
Extraklasa
Zobacz więcej
II Liga C
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
III Liga A
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę